Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Хора не ви ли писна да осирате темата на човека?Или правете някое лого за 20лв., или не пишете повече глупости, темата се разтегна достатъчно!Само губите време да пишете тъпотии, вместо да го вложите в нещо смислено... :)
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

LinkoveInfo2-1.jpg


това също е яко на колегата TiGeR83
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Колега всички са хубави, остава да се реши кое е твоето на посочената дата от теб.
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Колега всички са хубави, остава да се реши кое е твоето на посочената дата от теб.

да всички са много хубави просто сложих тея който ме грабнаха по напред да се пооправи темата малко.... то като гледам и по рано ще свърши състезанието
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Здравейте, аз съм от скоро в този форум и реших да се престраша и да пусна и моето предложение ;-)linkove.jpg
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

x.jpg
Браво на останалите страхотни лога приятели !!!
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Ето и от мен, мога да сменя цветовете точно като за твоя сайт, размера на тези е x2. Стига да ги удобряваш, ще се разберем допълнително.

вариант 1:
xcarm.zzl.org/etc/linkove.info.png

P.C: цветовете може да се коригират както и бордерите да се сменят за да се изчистят и констастират спрямо цвета на буквите.
Поздрави, Милен
 
Последно редактирано:
От: Re: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

:D :D :D
За мен ти си моралният победител!
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Виж файлът 1874И за мен 20 лв. са пари. Пък и още се уча, накрая след участието ми в 100 конкурса след 100 опита ще имам порфолио - дори и да не съм заработил 1 стотинка до тогава. Ако пък свърша работа на някой ще съм доволен, което ще е награда за усилията ми.

даже от разводняване съм те изпуснал теб.....също много яко попадение
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Да продължа размисъла за заплащането. Все едно да поръчам врата на някой майстор със желязо и като я направи тя да не ми хареса примерно и да не му платя нито материалите, нито труда, това справедливо ли е?

Трябва да има някакво заплащане на това вложено време и труд, независимо от крайният резултат. Клиента трябва предварително да е проучил човека и да харесва неговата работа. Той трябва да поеме риска и да заплати поне капаро, което да не се връща после. Риска трябва да се носи от клиента в този случай, защото ако на него не му хареса крайния резултат той сам си е виновен, че е избрал конкретния човек да му свърши тази задача. Не трябва да се носи риска от изпълнителя, защото той така или иначе влага труд, време, знания и креативност, за да достави краен продукт.

Разбирам при нехаресване от клиента да не се плати цялата сума, но поне капарато, което следва да покрие част от разходите да не се връща.
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Да продължа размисъла за заплащането. Все едно да поръчам врата на някой майстор със желязо и като я направи тя да не ми хареса примерно и да не му платя нито материалите, нито труда, това справедливо ли е?

Трябва да има някакво заплащане на това вложено време и труд, независимо от крайният резултат. Клиента трябва предварително да е проучил човека и да харесва неговата работа. Той трябва да поеме риска и да заплати поне капаро, което да не се връща после. Риска трябва да се носи от клиента в този случай, защото ако на него не му хареса крайния резултат той сам си е виновен, че е избрал конкретния човек да му свърши тази задача. Не трябва да се носи риска от изпълнителя, защото той така или иначе влага труд, време, знания и креативност, за да достави краен продукт.

Разбирам при нехаресване от клиента да не се плати цялата сума, но поне капарато, което следва да покрие част от разходите да не се връща.


Здравей, човека си е обявил цена и условия, всеки, който иска ще се пробва - то си е за него. За теб 20лева може да са обида за твоите творби, но пък той толкова има толкова предлага. А и всеки 1 участник си знае, че може да не спечели. А това с майстора и вратата не е точен пример, тук само времето си от 10-15 мин. може да изгуби човек :) И аз ще се пробвам по-късно
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Нещо ми се губи тука: БрейнПейн, нали нямаш предвид да се плаща на всеки, който участва във Форумен конкурс?.. по принцип в офиса, бил той виртуален, или какъвто и да е, дойде някой да търси нещо- си от ТЕБ, може и вероятно е редно /аз не го правя/, да си уговориш и получиш някакво авансово заплащане, но това какво общо има с тия "конкурси"?
Бре, само да се чуе, че еди-в-кой си форум ПЛАЩАТ ЗА УЧАСТИЕ и ще се налепят стотина "творци", голям купон ще падне.
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

даже от разводняване съм те изпуснал теб.....също много яко попадение
Постарах се, но различните хора имат различни вкусове, затова и не се сърдя, ако някой не хареса работата ми... пък и все още нямам претенции за добър дизайнер :) , но смятам, че напредвам постепенно...
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Не говоря конкретно за конкурсите във форума, говоря като принципност в работата :) За конкурсите е ясно, не става въпрос за това. Не сте ме разбрали просто :)
 

Горе