Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Нещо ми се губи тука: БрейнПейн, нали нямаш предвид да се плаща на всеки, който участва във Форумен конкурс?.. по принцип в офиса, бил той виртуален, или какъвто и да е, дойде някой да търси нещо- си от ТЕБ, може и вероятно е редно /аз не го правя/, да си уговориш и получиш някакво авансово заплащане, но това какво общо има с тия "конкурси"?
Бре, само да се чуе, че еди-в-кой си форум ПЛАЩАТ ЗА УЧАСТИЕ и ще се налепят стотина "творци", голям купон ще падне.
Той вече купонят се развихря - погледнете само колко вебтуристи се регистрират ежедневно само заради тия конкурси...
Мълвата е тръгнала изглежда.

Барем да се научат да линкват тъмбнейли да не ми губят времето да им цъкам на линковете.
Еваси.
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Какво намесваш пък туриста? Ами ще се регваме и ще продължаваме този форум е свободен, не се плаща така. А и не ти трябва да гледаш "творбите"

f61cc8015c3d3fe6.png


487e66c75fb8471b.png
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Обявата още ли е валидна?
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

ето още едно от мен :)

тук - xcarm.zzl.org/etc/linkove.info1.png

linkove.info1.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Благодаря, дано да си струва :)
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

доста трудно ще ми е в избора благодаря на всички участници :)
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Untitled-1.jpg Ето още няколко опита от мен :)
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Как е пичове :) Кой ще спечели :p
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Как е пичове :) Кой ще спечели :p
Въпрос без отговор на този етап,освен ако не влезне някой индийски дизайнер:)
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Мойто предложение не те ли кефи :)


Здравейте,

Доста може да се дискутира по темата за конкурсите, по принцип хора които са добри дизайнери не би трябвало да участват в конкурси, а да си държат на сигурна клиентела и на цените, но конкурсите са начин за по-неопитните дизайнери да понаучат нещо, да черпят идеи, да подобряват уменията си. За себе си мога да кажа, напоследък по-рядко участвам в конкурси, но когато участвам не го правя толкова заради наградата, а за да подобрявам уменията си, понеже смятам, че има още доста неща, които мога да науча чрез практика и конкуренция с други участници и колеги :) Наградата е просто вид бонус, който можеш да спечелиш освен опита и уменията :)

Но за един много добър и професионален дизайнер, конкурсите действат по-скоро негативно от колкото позитивно, защото губи време, за да направи нещо хубаво, а накрая не получава нищо ако не изберат неговото творение, което не е правилно. Един такъв дизайнер би трябвало дори за 1 предложение да получава нужното заплащане, дори то да не се хареса на клиента.

А ето нещо което сглобих набързо за този конкурс :)

linkove-logo.jpg
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Тази вечер ще ги разгледам и ще обявя победителя благодаря на всички участници.....
 
От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 20лв.

Ето и от мен, мога да сменя цветовете точно като за твоя сайт, размера на тези е x2. Стига да ги удобряваш, ще се разберем допълнително.

вариант 1:
xcarm.zzl.org/etc/linkove.info.png

избор 2 ...............
 

Горе