Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

От: От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Спрял съм се на тези 2те:

И не мога да се реша. Шрифта на 1то (market) ми харесва повече от шрифта на 2то. Шрифта на 2то не е лош, а и иконката ми харесва. Докато иконката на 1то не е лого. Някаква комбинация би била много добре, но пък не мога да платя и на двамата по 40лв.

Извинявай, че се намесвам, но това е конкурс крайния срок мина победител трябва да има и да е един, което ти харесва вземай го. Не се отмятай и стига "капризничи". :)
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

сори за поста след крайния срок..

тук - xcarm.zzl.org/etc/nmarket2.png

nmarket2.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Едитнах си го малко,махнах иконката с човечето и си поиграх с буквите...
1e.jpg

1ee.jpg

1eee.jpg
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Колега нищо лично към логата ти, но съм много обидена от това как използваш моята идея с кръговете. Мисля, че така не е честно. Аз затова и не съм сменяла шрифта, за да може автора на темата сам да реши кой вариант по му допада и след това да направя желаните от него промени (ако евентуално спечеля ). Много съм разочарована. Пожелавам ти успех в конкурса!
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Не се карайте, аз писах лични съобщения на всички който бяха потенциални печеливши. Не съм искал допълнителни лога, а просто съвет от хората, да си кажат тяхното мнение.

@GaTio, мисля, че имам пълното право да капризнича. А за отмятането, изобщо няма да го коментирам.


Победител в конкурса е: TiGeR83
Моля, да се свърже с мен.
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Честито колежке :p Не се обиждай аз просто си играя с ПС и ми е като хоби :) Просто останах с впечатлението,че автора иска комбинация от двете...
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Честито и от мен ,мисля че избра правилното лого !!!! УСПЕХ!
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Честито и от мен и успех с бъдещите конкурси (ако има такива). :)
 
От: Конкурс за най-добро лого. Награда 40лв.

Благодаря за хубавите думи. И аз се надявам да има още конкурси :)
 

Горе