Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

image.jpgmqwCo6T.jpgMW4.jpg=CONFwFQFTD0.jpgIG]13868[/ATTACH]
 

Прикачени файлове

  • OWcWHYs.jpg
    OWcWHYs.jpg
    38.3 KB · Преглеждания: 14
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

MWv1.jpg Eто още една алтернатива от мен .
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Нещо на бързо, като имам време ще го презентирам по-добре, идеята е ясна мисля, M и W да приличат на дрехи, разбира се целта е да предизвикват асоциация за дрехи, а не да наподобяват конкретни;), пробвах има и други интересни съчетания.
Главата я сложих просто така, но мисля, че допълва логото, дори се получи интересно според мен, може и отгоре да се сложи да заприлича на човек:).


3d8a1d76aabfb518ea98de4d5b55ce68.jpeg
ca9dabf01eda0b2828055974268068c2.jpeg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Още един вариант от мен. "M" и "W" в интересна комбинация, с кръгла, универсална форма.
lv9haqa.png

UM6x7qp.png

9hoaOA3.png

rJ2XS9j.png

oFX3UsE.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Предишната ми концепция, с малки промени и в съчетание с мъжки или женски образ(не е част от логото), в случая мъж с брада ми се стори по-модерно:mrgreen:

519e81f3af08966814325dc0e905790e.jpeg
 
От: От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Нещо на бързо, като имам време ще го презентирам по-добре, идеята е ясна мисля, M и W да приличат на дрехи, разбира се целта е да предизвикват асоциация за дрехи, а не да наподобяват конкретни;), пробвах има и други интересни съчетания.
Главата я сложих просто така, но мисля, че допълва логото, дори се получи интересно според мен, може и отгоре да се сложи да заприлича на човек:).


3d8a1d76aabfb518ea98de4d5b55ce68.jpeg
ca9dabf01eda0b2828055974268068c2.jpeg


Websolut пак изби рибата. Въпреки, че и аз съм дал предложение, мен лично това най ме кефи.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Има какво още да се желае, имам нещо в предвид обаче все не ми остава време, правя няколко неща едновременно, а за да стане нещо както трябва трябва да се съсредоточиш върху него изцяло.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Малки корекции на едно от предложенията ми. /уж към по-добро/
5bdoHH4.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Супер конкурс се получи, браво на всички!
И още едно от мен, някак си не мога да се оттърва:D от тази глава, допълва излъчването по някакъв начин, но все пак не е част от логото разбира се, защото дрехите няма да са само за мъже, но пък примерно може да се ползва нещо подобно в рекламни кампании и др..
Идеята ми този път е нещо като начупена вратовръзка, леко оригами:D...

Всъщност търсих някакво хем луксозно, хем загадъчно и изтънчено излъчване, в същото време леко нестандартно, не знам дали се е получило.


766b27d3beb432a71e3a2cda8487c684.jpeg
 
От: От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Здравейте,
отдавна не съм писала тук ще се включа с едно скромно предложение:




Успех на всички има хубави предложения


Според мен, ако аз трябваше да си избирам, бих взел това, щото подсъзнателно ми напомня на H&M
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

@Happy George и @Websolut , направо разбиват рибата с предложенията им. Браво супер сте.

@Websloute, това лого https://cdn.img42.com/766b27d3beb432a71e3a2cda8487c684.jpeg можеш ли да го сложиш върху етикет или върху ръкав да видя как стои
@Happy George , ако можеш сложи първото лого в темата и това на ръкав и на етикет за да видя как стои http://i.imgur.com/MzVspsh.png


Благодаря много на всички супер сте. Супер предложения предлагате. Много ме затруднявате и определен много ми харесва всички.

Има още няколко дни до края на конкурса, ако се включат още хора или, ако има още предложения ще е още по-готино и суперско!

БЛАГОДАРЯ ОТНОВО!!
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Добавих малко различни версии. Логото може да се ползва и без надписа moniwear.

Утре ще кача и другото лого.

lyffwhR.png
 
Последно редактирано:

Горе