Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Хубави предложения, супер сте.

Малко насоки може да дам.
Искам логото да изглежда СКЪПО. Да е максимално изчистено и да се разбира от километри, че става въпрос за MW(MoniWear)

Успех! ;)

Много ме кефите, продължавайте в същия дух ^^
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

mwl.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Още едно предложение от мен, чрез иконки съм описал идеята на логото. Връзката символизира единност, както и мода. Планинските върхове са символ на цел (напред и нагоре, към върха). В самият символ на логото са изобразени и буквите "M" и "W"
oDBxbL4.png

plyOQy6.png

ZBxZfKx.png

4hI7FFj.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

.................
 

Прикачени файлове

  • logo мони1.jpg
    logo мони1.jpg
    50.6 KB · Преглеждания: 25
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

На stoineff Е готино, но е прекалено дебело М и W-то може би.

Конкретно по препоръката -
moniw-thin.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Две възможни комбинации, едната идея ми беше да прилича на яка на риза дори и копче се опитах да сложа с точката на И-то в първия вариант, но нещо не ми се получи май, а другата на цип, шев или нещо такова:), комбинирам и двете в една малка анимация.

IV4zmjq.gif
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Получих от доброжелателен член на форума линк - https://www.google.com/search?q=MW+...b&gfe_rd=cr&ei=l_l7V67HJtaAaOmvqPgE&gws_rd=cr Който ще трябва да споделя, публично защото моето предложение прилича на вече създадено такова. Въпреки, че претендирам, за 100 % авторство върху предложението, ако поръчителят прецени, че моето предложение е редно да отпадне, съм готов да го оттегля.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Получих от доброжелателен член на форума линк - https://www.google.com/search?q=MW+...b&gfe_rd=cr&ei=l_l7V67HJtaAaOmvqPgE&gws_rd=cr Който ще трябва да споделя, публично защото моето предложение прилича на вече създадено такова. Въпреки, че претендирам, за 100 % авторство върху предложението, око поръчителят прецени моето предложение е редно да отпадне, съм готов да го оттегля

По принцип беше ясно, че ще станат такива неща, защото самите съкращения MW както и DC и още други са доста популярни и трябва да се внимава. Честно казано по принцип преди да тръгна да правя лога от този тип първо преглеждам интернета, че да не стане така че съм "крадял" от други. В този случай нямах време да разгледам в нета и какво става и аз кто теб попаднах в капана! Логото, което направих и ще кача след малко го намерих в линк-а от твоя пост 20 реда по надолу... много жалко :D Просто нямаше как никой друг да не се беше сетил за точно такава комбинация.

ПРЕМАХНАТО!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

@Happy George пропуснал си едно подобно тук

Егати, вярно трябва да се внимава особено при популярни буквени комбинации, по някога неволно или подсъзнателно се получават такива неща.
Аз щях да постна още едно предложение, но намерих подобно и се отказах :D
Но все пак ЕТО го моето, ЕТО и подобното.
А може и това да се получава от прекалено преглеждане ровене в нета, затова от време на време е хубаво човек да се разтовари сред природата:)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

@websolut нали това казвам, реших да използвам negative space за да съчетая MW и след като успях и бях доста щастлив от факта. Влизам във форума виждам на Стойнефф поста ии викам, чакай да скролна на долу и БАМ... същото, даже съм сигурен, че са го нправили по същия начин със snap to grid. Просто е too obvious.. нямаше как никой друг да не се беше сетил за такава комбинация.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

@websolut нали това казвам, реших да използвам negative space за да съчетая MW и след като успях и бях доста щастлив от факта. Влизам във форума виждам на Стойнефф поста ии викам, чакай да скролна на долу и БАМ... същото, даже съм сигурен, че са го нправили по същия начин със snap to grid. Просто е too obvious.. нямаше как никой друг да не се беше сетил за такава комбинация.



Да, сори не съм прочел до край;)
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

И ако ми отпадне от класацията предишното предложение, веднага имам още една идея ... предлагам го чисто голо без никакви украси... щото си е готино само по себе си. А и така можете да си го прадставите в различни цветове, анимации, форми и още ... неограничено е

moniwear.png
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Еее имаше страшни попадения тука, но с тези авторства кофти.

Логото трябва да е АВТОРСКО, защото фирмата ще се брандира, няма как да не е, и ще желая човека, който спечели конкурса да каже, че се отказва от авторските права на логото и ги предостъпва на мен, срещу заплащането от 100лв, което е наградата за труда му.

Това на Happy George беше много готино последното като тетриса, но си е направо като онова, което намери Websolut

Много сте добри браво! Утре ще гледам да дам пак някакви насоки.
 
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Още едно от мен, пак набързо сътворено.
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • moniwear2.jpg
    moniwear2.jpg
    77.9 KB · Преглеждания: 127
От: Конкурс за LOGO за магазин за дрехи

Предвид пренаситеността на инициалите, пуснах ресърч на изображението, за да избегна евентуално дублиране на идеята.

mwc.png
 

Горе