Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И едно предложение от мен

Виж файлът 11905

Поправи се веднага, че сега ще дойде Бърню и щи каже, че прикрепените файлове не работят, а само ти ги виждаш
Ама си е така де
 
От: От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Поправи се веднага, че сега ще дойде Бърню и щи каже, че прикрепените файлове не работят, а само ти ги виждаш
Ама си е така де

Как да го оправя?
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B03.jpg


%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B04.jpg


%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B02.jpg


%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B2%D0%B05.jpg
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Пичуе...шътърсток-а съм го изръшкал отдавна, както и всички картинки с лупи, шерлок холмсовци с лули с дим без дим, чуечета с лупи наведени изправени подир следи без следи и други таквиз елементи. Имам ги ей тука в една папка. Не си губете времето, измислете нещо. Те си знаят към кого се обръщам :wink:
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Трудно ще да е да се избяга от това Wanted и Шерлок с всичките му атрибути, лупи, мерници, дано някой му дойде музата и получиш нещо наистина уникално, сори за отклонението.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Не са жалвайте а творете,,, ако трява са напийте да избистрите идейти, ама наградата също е търсена и трява да забършете лупите
 
Да знам, че ми трябва повечко работа. Аз тепърва започвам и смятам че с участие в конкурси, ще ми е по-лесно да схвана как работят програмите за създаване на логота . Не се боря за наградата, боря се да се науча. Но да не спамим по темата :)
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Аве Бърньо, Ивка е копирайтър и участва тука за спорта
Ко сакаш соспенз са заяждай со мени
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Желанието за участие и развитие е похвално , но просто качеството е много ниско. Потърси из нета информация , как се работи с програмите , как се изпипват детайлите. То е ясно , че никой не се е родил научен , но в гоогле повечето информация я има наготово , само трябва да я намериш. бластервбългариявечеминаваединиполовина.набивайсияйцетоизаспивайвместодамучишизфорума
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Желанието за участие и развитие е похвално , но просто качеството е много ниско. Потърси из нета информация , как се работи с програмите , как се изпипват детайлите. То е ясно , че никой не се е родил научен , но в гоогле повечето информация я има наготово , само трябва да я намериш. бластервбългариявечеминаваединиполовина.набивайсияйцетоизаспивайвместодамучишизфорума

Добре ама като е толкова просто що не копираш някой линк и такива итусиясти като Ивка да се учат
Аз не съм дизайнер, но Горския може да ме извика за жури
 
А защо да ползвам нещо наготово, като може и сама да се науча? Да, по-бавно ще стане, но поне накрая ще знам, че заслугата за развитието (Ако има такова) ще е само моя.
 
От: Re: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

А защо да ползвам нещо наготово, като може и сама да се науча? Да, по-бавно ще стане, но поне накрая ще знам, че заслугата за развитието (Ако има такова) ще е само моя.
Е ти пък как сама, то си ма програми и топлата вода е измислена, но да не та пресече водата трява да почнеш от похладка към погореща, спорид мени може почнеш от тука - http://www.sothink.com/product/logo-maker/easy-logo.htm
Разбира се аз не мога да ти дам точните напътствия, щото не съм дизайнер, ама спецовете мълчат за напътствия към помладите
 
Еми много ясно, че ще мълчат, ами ако случайно някой от нас новаците ги надмине, па им вземе хляба. Какво ще правят после? :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе