Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Статус
Not open for further replies.

горския

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
И моят ред дойде да пусна един компетишън. Сайта е налице : Издирва.бг обаче търпя критики откъм лого. Зор мор необходимо ми е турбо якото лого...щом не ми харесвате моето :(
Тематиката на сайта, за който още не е разбрал е следната: платформа за публикуване на обявления за издирвани престъпници, откраднати МПС-та, безследно изчезнали лица, изгубени домашни любимци, откраднати и намерени вещи, инциденти. Въобще сериозна работа.
Та така, мегакОнкурса е открит. Начален срок днес, краен 1-ви април (избран не случайно!) Награда 200лв., но да вметна, че господа творците, ако случайно им дойде музата в повече могат да предлагат лого и за цена над обявената, в смисъл ако преценят, че струва повече да си пуснат офертата.
И така 3...2...1....старт! Успехи на всички желаещи да се включат.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Нема се излагаме пред чужденците! И да вметна, че Петя ми подари едно временно...ма то па убаво, така че имате конкуренция! И все пак крайна дата 1-ви април.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Браво Колега и Успех с новият сайт!!! Репче от мен
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Сегашното лого е доста добро. Ще ми е интересно, да видя какво ще предложи като лого за 200 лв. Маи е нямало до сега такъв кокурс. Само асоциацията с първи не ми хареса...
Успех на дизайнерите...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Браво, наградата е прилична и сайта ми хареса:D, само 1-ви април малко ме притеснява, ама какво пък:)

Аз лично когато става въпрос за вложен труд и пари, не нося на шеги. Предполагам и колегата обявил конкурса е на това мнение...
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Браво, наградата е прилична и сайта ми хареса:D, само 1-ви април малко ме притеснява, ама какво пък:)

Защо? Аз между другото съм гледал твои неща пускани тук и искрено се надявам да участваш. Като срок за изработка ли ви притеснява или като деня на лъжата?:p Значи 1 април е рожденият ден на един много близък човек и много бих искал да съчетая този празник с края на конкурса за изработката на едно хубаво лого, което да радва душата. Те така те....
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

И от мен модифицирана идейка ;)

8007102Q.png


8007106n.png
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Относно изчезналите хора може да хвърлиш едно око на http://lipsva.com/ - преди време автора на сайта описа за проблемите които е срещнал при разработването на сайта и събирането на информацията. Повече инфо в блога му: http://yurukov.net/blog/2014/06/10/lipsva-spira/.

Иначе идеята е свежа. Поздравления.
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

...........
 
Последно редактирано:
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Лелеле кви добри попадения давайте още кривативнос
Горския ако му требе жури дама извика
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

Момчета и момичета, едно уточнение. Сложих минимална ставка от 200лв. и очаквам предложенията да са малко по-сериозни. Казват, че сайта има потенциал. Вашето лого ще стои на този сайт. Най-малкото трябва да е такова, че да се гордеете с него. Тази малка "картинка" с дребничките си 280×83 размери е едно от най-големите и важни неща. Търся уникалното лого. Дано не се окаже като умните блондинки и извънземните, всеки е чувал за него ама никой не го е виждал :lol: И както пееше Тошко Колев лека му пръст на човека - "Има ли мисъл има ли чувство, само тогава става изкуство"...и те така!

Лелеле кви добри попадения давайте още кривативнос
Горския ако му требе жури дама извика

Ми ай де....седаме на една маса на 1-ви и ги почваме:beer:
 
От: Конкурс лого за Izdirva.BG !!!

В конкусри за по 50 лева влагате повече креативност
 
Статус
Not open for further replies.

Горе