Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Понеже на мен не си писал, си позволявам и да го постна тук, за да разберат всички, че аз печеля и да те оставят на мира :)

ftp.bg

:)
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Понеже на мен не си писал, си позволявам и да го постна тук, за да разберат всички, че аз печеля и да те оставят на мира :)

ftp.bg

Да това беше и предложението на Лиани но ти го изпревари с малко

Обаче сега се замислих дали да не го дисквалифицирам че може да го оспорват от full tilt poker :)
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

сега някой ако го регне гориш то и аз го пратих ама ти си ме изпреварил :)
Нищо аз пратих още по-добро с 3 букви и ти пак гориш :D
Така че аз печеля :) Приеми го :D
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Каквото реши публиката това ще е само да подсетя тези които искат да участват че предложения ще се приемат до 20.00ч. тази вечер а от утре ще може да се гласува в нова тема която ще създам довечера.
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

сега някой ако го регне гориш то и аз го пратих ама ти си ме изпреварил :)
Нищо аз пратих още по-добро с 3 букви и ти пак гориш :D
Така че аз печеля :) Приеми го :D

Ах маймункооо..:) Изигра ме....Успех!

пп. да го регват затова го постнах да помогна на потребители, аз глад към бг домейни нямам, а няма и да имам....Абе някой вече трябва да ми благодари, може и на репутацийка за сивото ми вещество :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

споко запазил съм го нема да избега
 
От: От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Спокс http://www.predpriemach.com/member.php?u=4340mantaman го е запазил и успех името е добро ама и аз съм пратил едно което ми харесва надявам се и на другите да им хареса ако не им хареса аз ще си го регна на мен ми харесва и е универсално име не е за хостинг работи :D . Все пак искам да видя другите какво са предложили със сигурност има добри предложения може да си харесам някое.
Ах маймункооо..:) Изигра ме....Успех!

пп. да го регват затова го постнах да помогна на потребители, аз глад към бг домейни нямам, а няма и да имам....Абе някой вече трябва да ми благодари, може и на репутацийка за сивото ми вещество :)
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

mantaman изпратих ти и моето предложение на ЛС, добро е, ще ти хареса ;)
 
От: Конкурс с награда 20лв за име на домейн.бг

Приключваме с предложенията - сега ще систематизирам информацията ще подготвя регламента и ще ви пусна новата тема за гласуването
 

Горе