Търся: Консултант проект на raspberry pi и/или arduino?

Ти други ли очакваш след като си оформил темата си по този начин?
 
Ти други ли очакваш след като си оформил темата си по този начин?
Нещо не ми е удобно такива неща да чета. Както искам така ще си я оформя. Ко да правим като не ми се пише - ако имаш интерес драсни едно ЛС ще дам контакти да се чуем. Нямам време да си чаят цял ден.
Ако пишеш шот си самотен нещо - само кажи, винаги съм помагал както мога на всеки тук. Един лев не съм взел. Да ти препоръчам Tinder based app, or to call u a girl? Английския е нарочно да видим кой ще се хване да ме поправя в коя секция на форума на какъв език се пише. А, да може и на другарите да ме "изкаже" ако иска "някой". Още ли си злобеете тук. Надявах се да сте пораснали!
П.П. Това беше последния подобен разяснителен коментар от мен! ;)
Къде ми е емотиконката с двете бири?!
 
Никога не бих избрал да работят с човек като теб. След като те мързи да кажеш какво искаш то целият процес ще е мъка.

Единственият злобеещ тук си ти.
 
Нещо не ми е удобно такива неща да чета. Както искам така ще си я оформя. Ко да правим като не ми се пише - ако имаш интерес драсни едно ЛС ще дам контакти да се чуем. Нямам време да си чаят цял ден.
Ако пишеш шот си самотен нещо - само кажи, винаги съм помагал както мога на всеки тук. Един лев не съм взел. Да ти препоръчам Tinder based app, or to call u a girl? Английския е нарочно да видим кой ще се хване да ме поправя в коя секция на форума на какъв език се пише. А, да може и на другарите да ме "изкаже" ако иска "някой". Още ли си злобеете тук. Надявах се да сте пораснали!
П.П. Това беше последния подобен разяснителен коментар от мен! ;)
Къде ми е емотиконката с двете бири?!

Хората са измислили специални заведения/учреждения за хора като теб. Възползвай се
 

Горе