Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Здравейте!

Въпрос 1: Някой работи ли с Paladin SEO Modula на Journal темата? някакви отзиви?
Въпрос 2: Някой да знае добър или какъвто и да е плеър за МP3 за опенкарт? трябва ми плеър с който да се пролушва демо на MP3-ката. Нещо обаче много бедно от към такъв модул :(
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

в какъв смисъл пдф? какво може да им се прослушва на ПДФ-ите. Кой е този модул? има ли го в опенкарт или е просто твой модул който си си правил?
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Здравейте. В момента магазина ми излиза само когато напиша този адрес http://pridjoto.com/ocart/. Искам да махна това ocart и да си излиза нормално. Пробвах без да пиша нищо в директорията, но след това не ми излиза нищо като напиша само адреса. Няколко пъти преинсталирах темата. Идеи как да го оправя ?
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

В момента никак не излиза.

Бърни балъп и не пипай повече

а ми пиши на лично


Здравейте. В момента магазина ми излиза само когато напиша този адрес http://pridjoto.com/ocart/. Искам да махна това ocart и да си излиза нормално. Пробвах без да пиша нищо в директорията, но след това не ми излиза нищо като напиша само адреса. Няколко пъти преинсталирах темата. Идеи как да го оправя ?
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Здравейте. В момента магазина ми излиза само когато напиша този адрес http://pridjoto.com/ocart/. Искам да махна това ocart и да си излиза нормално. Пробвах без да пиша нищо в директорията, но след това не ми излиза нищо като напиша само адреса. Няколко пъти преинсталирах темата. Идеи как да го оправя ?

Ако си го инсталирал през Softacoluc или както се пишеше - явно не си го инсталирал в главната директория от това, което виждам. Или пък си местил магазина от един домейн на друг? Не съм специалист, но и за съм имал подобни проблеми.
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Здравейте.
Да се включа и аз. Имам въпрос относно категориите които слагам на главната страница. В момента ми излизат по този начин
Код:
Категория:
 Вид1

Но вид 1 има 10 суб категории, които също имат по няколко суб...
Въпроса ми е как да направя да ми показва главните категории, и само нейните суб категории.

Какво искам да се получи.

Код:
Категория:
     Вид1
        Суб1
        Суб2
        Суб3
        Суб4
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Може би е ограничение или настройка на темата или модула. Дай повече информация за да получиш желания отговор.
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Темата която ползвам е Optimus, а модула си е стандартния който има само Disable и Enable. Другото което исках да попитам е защот когато линка ми беше product?=123... си работеше, а сега когато го направих да ползва SEO Keyword и не ме праща на страницата , а ме води към главната?
 
От: От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Здрасти
пусни ми на лично
сайта да го погледна


Темата която ползвам е Optimus, а модула си е стандартния който има само Disable и Enable. Другото което исках да попитам е защот когато линка ми беше product?=123... си работеше, а сега когато го направих да ползва SEO Keyword и не ме праща на страницата , а ме води към главната?
 
От: От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Някой има ли идея как мога да си сменя пазарната количка... темата която използвам е OPTIMUS
 
От: От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

в какъв смисъл да я смениш ...
да мениш картинката ли ?

Някой има ли идея как мога да си сменя пазарната количка... темата която използвам е OPTIMUS
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Точно... искам да махна тази кошничка която е в момента и да сложа пазарна количка примерно.

П.С. Става въпрос за картинката която е горе в дясно , и за тази която излиза като се посочи самия продукт.
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Ами от темата CSS файла, си редактирай.
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

Убих се да търся къде точно се намира снимката... но уви
Станаха много питанията ми, но все пак ще питам и друго нещо, дали на някой друг му се е случвало досега. Под mozila ми дава Maintance, под хром работи, ... на английски цените с 90.00 евро, на испански се бъгват и стават 90d00 евро
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

ЗДравей,
Подобен проблем излезе и при мен с българския превод, като преминах от ОС 2.0.1.1 към по-висока версия.
Това е заради различие в преводите.
Може и при теб това да е проблема.
Поздрави!
 
От: Конфигуриране, оптимизиране, функции, статии за OpenCart

ЗДравей,
Подобен проблем излезе и при мен с българския превод, като преминах от ОС 2.0.1.1 към по-висока версия.
Това е заради различие в преводите.
Може и при теб това да е проблема.
Поздрави!

А ти как го оправи ? сложи друг превод, точно за същата като твоята версия или ?
 

Горе