Предлагам: Копирайтинг услуги на достъпни цени

---- Промоция на SEO статии х 300+ думи ----

Здравейте колеги,

предлагам следната промоция:

Ако поръчате пакет от 5 seo статии за линк билдинг (директории, блогове, сателитки), ще получите бонус 3 безплатни статии.

Офертата важи от днес 02.09.2018 до 07.09.2018 за повече информация пишете ЛС или на имейл адрес [email protected].
 
Последно редактирано:
Новия предложения:

- SEO статии с линк (Off Page оптимизация);
- PR статии;
- Блог статии с лонг тейл ключови думи;
- Рекламни текстове за печатни материали;

Всички статии по 2.50 лв. на 100 думи.

За повече информация пишете ЛС.

P.S.

За клиенти, с които ще работим дългосрочно има отстъпки!
 
Имам време да работя по нови заявки. За мое щастие до този момент отзивите са положителни.

-- Страхотни намаления за голям брой статии --

Повече информация на [email protected] или тук на ЛС.
 
Новогодишна Промоция За Всички Колеги От Форума

Колегите от форума, които поръчат повече от 5 статии до 24:00 ч. на 31 декември ще платят 2 лв. за 100 думи, вместо 2.50.

Срокът за изпълнение на поръчките е до 15 дни след заявката, която може да дадете тук на ЛС или на [email protected]

Весели Празници и Много Здраве от Колорфул Копирайтинг!
 
Мога да се ангажирам с дългосрочна работа, която ще се изпълнява със светкавична бързина, тъй като към екипа ни се присъедини още един копирайтър.

P.S.

Бързината не е за сметка на качеството - гарантирам!
 
Здравейте, търся някой с който да разменяме статии в страници. Сайтът който управлявам се казва Zarata.info, а страницата му е с 270 хил фена. Ако има някоя подобна страница, нека да споделяме статии от съответния сайт, за да видим какво ще стане. Когато пускам статии от други сайтове рийчът е 10 пъти по-голям. Когато споделям от Zarata.info ситуацията е катастрофа. Ако някой се сеща нещо да помага. Опитал съм почти всички възможности според знанията, които аз имам, а те са малко над средните.
 
Имаме време да поемем още поръчки!

Предпочитаме да работим със сериозни хора, които имат интерес от качествено съдържание на достъпна цена.

За повече информация ми пишете тук ЛС или на имейл [email protected]
 
ПРОМОЦИЯ! ПРОМОЦИЯ! ПРОМОЦИ!

От 29.03.2019 до 05.04.2019 всеки от форума с положителен iTrader, ще може да се възползва от специалната отстъпка на Колорфул Копирайтинг.

Ако в срока на промоцията поръчате минимум 5 статии, ще платите по 2.00 лева за 100 думи, вместо 2.50 за 100 думи.

За повече инфо можете да ми пишете ЛС или да се свържете с мен на имейли [email protected] или на [email protected]

Очакваме вашите поръчки!
 

Горе