Предлагам: Копирайтър и копирайтинг услуги

Здравейте,

След близо месец извън форума, вече съм отново на линия ;) Можете да ми пишете за поръчки или да отправите своето запитване тук или чрез сайта ми.

Споделям с вас една статия относно работата на копирайтъра или по-скоро емоцията по време на писане. Надявам се да ви хареса :) :
http://www.avtorka.com/?p=200

Можете да харесате и моята фейсбук страничка:
https://www.facebook.com/Мими-Дончева-копирайтър-257041554773624/

На нея ще качвам различни и интересни новини, статии, клипчета и всичко, което би ви харесало :)

Ако имате предпочитания какво искате да видите като статия в моя сайт, можете да направите предложение като пишете на страничката :)

Хубав уикенд!
 
Здравейте!

Отново съм на линия :) Ето една статия, която реших да напиша, след като прочетох труд на моя колежка :) Можете да разгледате сайта ми и да си изберете услуга, както и да решите да работим заедно :)

Харесайте и фейсбук страничката ми:
https://www.facebook.com/Мими-Дончева-копирайтър-257041554773624/

Можете да напишете и какво бихте искали да виждате като статии в сайта ми :)

Само ще вметна, че от 14 до 20 август включително няма да съм на линия, но след това можете да ме търсите. За тези, които искат бърза комуникация, мога да дам телефон на лично, след като сме провели кратък чат/разговор.

Хубава и успешна седмица :)
 
Колежке, позволяваш ли малко критика?

На първо четене леееко проблематично ми се струва писането ти по следните направления:
1. Стилистиката на горния текст (относно емоцията в копирайтинга) куца сериозно - започваш съчинението в 1л.мн.ч., след това някак странно прескачаш към повелително наклонение във 2л.мн.ч. Защо?
2. Проблем има и с пунктуацията - "например" е вметната част, която обикновено не се отделя със запетая.
3. "Тегота" е архаизъм. Признавам си, не звучи зле, но все пак е архаизъм. Намирам безчет думи, които вместо това биха могли да бъдат използвани успешно и адекватно.
4. "Все пак гневния отговор ще породи още по-гневна кореспонденция..." - тоя непълен член мноооого ме дрази.


Прощавай, ама забелязах, че много вяра имаш в себе си, което, разбира се, не е лошо, стига да е оправдано.
 
Здравейте,

Всеки може да изкаже мнение, а на който не му харесва може да не чете. Не смятам да влизам в обяснителен режим защо и как съм написала дадено нещо. Смятам, че нямам проблем с граматиката и дългосрочните ми клиенти, както и портфолиото ми могат да покажат това. Не смятам да се доказвам пред никого. Пиша и споделям нещата си за собствено удоволствие, а след това и за някакъв вид "реклама". :)

Хубава седмица!


За всички останали вече съм на линия и можете да ме търсите :)
 
"Съществуват няколко видове писане: копирайтинг и рерайтинг."
Извинете, това на английски или на български език е?
 
Само както видиш как си е написала заглавието на темата "Копирайтър и копирайтинг услуги" става ясно каква писателка е.
 
Гледам, че има свободна НЕработеща ръка в този форум. Ако някой го сърбят рърцете и няма какво да правО освен да пише негативни коментари с цел анти-реклама, за да влезнат и да видят техните профили и да правят поръчки имам предложения за работа, като КОПИ-РаТИНгГризачи в моя скромен информациОнен сайт. За повече информация на Л.С.

П.С. Стига сте писали, че ставате банални и смешни особено - karlosn.
amelie - Ти явно събра определения брой постове за да можеш да пишеш?
Admin - писна ми да чета безумни постове, заради броя ограничаващ писане в определени категории - предлагам ти да ме направиш асистент админ и да ги трия до десето коляно такива :)
 
Ето една статия, която реших да напиша, след като прочетох труд на моя колежка :)

Само аз ли не я откривам в поста (под формата на линк) или сте пропуснали да я приложите? :)
 
Само аз ли не я откривам в поста (под формата на линк) или сте пропуснали да я приложите? :)


http://www.avtorka.com/?p=208

Да моя е грешката. Извинявам се. Сложила съм линк към фейсбук страничката и не съм обърнала внимание, че липсва такъв и към самата статия :)
 
Ето една статия, която реших да напиша, след като прочетох труд на моя колежка

Мими, с цялото ми уважение, това не е твоя статия, а пренаписана чужда. Дори редът на подзаглавията е следван стриктно. Приятелски съвет от мен - научи правилото за пълен/кратък член. Вярно е, че всички тръгваме от някъде и се учим в движение, допускайки груби грешки, но без членуването никой писач не изглежда сериозно. Успех.
 
Нандито, откакто посети нибирото, взе да дава акъл
 
П.С. Стига сте писали, че ставате банални и смешни особено - karlosn.
amelie - Ти явно събра определения брой постове за да можеш да пишеш?
Admin - писна ми да чета безумни постове, заради броя ограничаващ писане в определени категории - предлагам ти да ме направиш асистент админ и да ги трия до десето коляно такива :)

Ама ти в качеството си на какъв пишеш тук? На упълномощен от Мими Дончева адвокат или си назначен нещо като нещатен сътрудник към форума да налагаш цензура?

Сега, очевидно е за средно интелигентен човек, че авторката има проблем с писането? Защо да не помогнем, да покажем грешките [след като сама не ги забелязва], така че да не се повтарят?

Все пак загадка остава за мен, а вероятно и за много други потребители на форума, защо колежката Дончева пуска статия-недоразумение като част от портфолиото си, като същевременно НЕ СМЯТА да влиза в обяснителен режим защо и как е нашляпала некоректни пълен/кратък член и още сума ти граматически и стилистични глупости.

Еми абсурдно е просто!
 
Ама ти в качеството си на какъв пишеш тук? На упълномощен от Мими Дончева адвокат или си назначен нещо като нещатен сътрудник към форума да налагаш цензура?

Сега, очевидно е за средно интелигентен човек, че авторката има проблем с писането? Защо да не помогнем, да покажем грешките [след като сама не ги забелязва], така че да не се повтарят?

Все пак загадка остава за мен, а вероятно и за много други потребители на форума, защо колежката Дончева пуска статия-недоразумение като част от портфолиото си, като същевременно НЕ СМЯТА да влиза в обяснителен режим защо и как е нашляпала некоректни пълен/кратък член и още сума ти граматически и стилистични глупости.

Еми абсурдно е просто!
Вгати словесната диария, да беше написал една статия.
 
Здравейте, отново!

Статията, която ще споделя с вас, е свързана с четенето. Какво е четенето за вас? Имате ли време да му се насладите?
Лично за мен четенето е удоволствие, работа и образование. Радвам се, че това, което следвам е обвързано с много четене.

Ето и самата статия: http://www.avtorka.com/?p=221

Ако ви е харесала статията, можете да харесате и моята фейсбук страничка.
 
Здравейте! Отново реших да споделя с вас статия на вълна четене и споделям с вас нови 10 цитата от книги, които ще ви накарат да заобичате четенето. Смятам, че литературата е част от нашия живот и не трябва да се пренебрегва. :)

Ето и самата статия: http://www.avtorka.com/?p=227

Ако ви е харесала статията, можете да харесате и моята фейсбук страничка.
 

Горе