Търся: Копирайтър са Говорилник

Понеже много хора скочиха срещу цената. Аз лично съм купувал доста текстове от различни писачи тук и съм плащал скъпо за тях. Нито един от текстовете написан на български език не се класира (а имаше текстове и по 50 лева за статия). Така, че реалната стойност на тези текстове е по-малко от 50 стотинки. Много от колегите твърдят, че пишат качествено, но предлагат продукт който е безполезен и претупан, колкото да вземат парите. Лично аз мисля, че ако попадне на тези с които се сблъках аз 50 стотинки са им много.
Въпреки това има хора, които умеят да пишат текстове. До сега такива в бг нета не съм срещал, но имам приятелка която изкара само с две статии, сайт на първа страница в Яндекс. Да взема 20 долра на статия, но те си струват напълно. А сайта беше на много конкурентна тема - онлайн магазин. Нов сайт, без линкове. Продава... Въпреки, че продуктите си ги описва сама собственичката на сайта...
 
Последно редактирано:
Понеже много хора скочиха срещу цената. Аз лично съм купувал доста текстове от различни писачи тук и съм плащал скъпо за тях. Нито един от текстовете написан на български език не се класира. Така, че реалната стойност на тези текстове е по-малко от 50 стотинки. Много от колегите твърдят, че пишат качествено, но предлагат продукт който е безполезен и претупан, колкото да вземат парите. Лично аз мисля, че ако попадне на тези с които се сблъках аз 50 стотинки са им много.
Въпреки това има хора, които умеят да пишат текстове. До сега такива в бг нета не съм срещал, но имам приятелка която изкара само с две статии сайт на първа страница в Яндекс. да взема 20 долра на статия, но те си струват напълно. А сайта беше на много конкурентна тема онлайн магазин. Нов сайт, без линкове. Продава... Въпреки, че продуктите си ги описва сама собственичката на сайта...
Търсенето и предлагането са скачени съдове. Същевременно всеки пишещ може да си определи цена, и всеки поръчващ също. Когато отидем в магазина може би ни се иска да си купим "Афтършок", но нямаме парички и си взимаме долнопробна текила за 8 лв.
 
Последно редактирано:
Понеже много хора скочиха срещу цената. Аз лично съм купувал доста текстове от различни писачи тук и съм плащал скъпо за тях. Нито един от текстовете написан на български език не се класира (а имаше текстове и по 50 лева за статия). Така, че реалната стойност на тези текстове е по-малко от 50 стотинки. Много от колегите твърдят, че пишат качествено, но предлагат продукт който е безполезен и претупан, колкото да вземат парите. Лично аз мисля, че ако попадне на тези с които се сблъках аз 50 стотинки са им много.
Въпреки това има хора, които умеят да пишат текстове. До сега такива в бг нета не съм срещал, но имам приятелка която изкара само с две статии, сайт на първа страница в Яндекс. Да взема 20 долра на статия, но те си струват напълно. А сайта беше на много конкурентна тема - онлайн магазин. Нов сайт, без линкове. Продава... Въпреки, че продуктите си ги описва сама собственичката на сайта...
Проблема е, че всеки вече пише статии, SEO статии и каквото клиента пожелав. Аз лично ценя дар словото си. Мога да напиша текст и за стотинки, но той няма да е полезен. Не е въпроса да се свърши дадена задача, а как тя ще бъде свършена. Всеки с клавиатура, автор не става. Но, колега, бих ти написал една кратка статия (без пари), за да докажа, че съм тук и създавам.
 

Горе