Предлагам: Копирайт услуги и преводи

От: Копирайт услуги

***ПРОМОЦИЯ***
Налична: Категория "КРАСОТА" - 1.00 лв / 100 думи
Срок: 01 - 31.07.2016 (до изчерпване на наличните статии)
Уникалност: +90%

image.jpg
 
Последно редактирано:
От: Копирайт услуги

Имам въпрос към автора: Можеш ли да разкажеш, къде и какво си писал преди?

- Писал ли си например в медии (вестници, сайтове, др.), в блог?
- Писал ли си фирмени текстове (прес релийзи, фирмени представяния, текстове за сайтове, брошури и др.)?
- Писал ли си разкази, поезия, друг тип художествени текстове?
- Писал ли си нещо друго?

Просто накратко да представиш опита си. Мисля, че ще е полезно и за теб.
 
От: Копирайт услуги

Имам въпрос към автора: Можеш ли да разкажеш, къде и какво си писал преди?

- Писал ли си например в медии (вестници, сайтове, др.), в блог?
- Писал ли си фирмени текстове (прес релийзи, фирмени представяния, текстове за сайтове, брошури и др.)?
- Писал ли си разкази, поезия, друг тип художествени текстове?
- Писал ли си нещо друго?

Просто накратко да представиш опита си. Мисля, че ще е полезно и за теб.

Колега, а ти би ли разказал нещо повече за теб? Просто не мисля, че ти си човекът пред който трябва да разказвам автобиографията си!
Само ще ти кажа, че когато аз съм писал в моя новинарски сайт, ти не си бил регистриран още тук! Хубава вечер! :)
 
От: Копирайт услуги

:) magnit, ти естествено не ме познаваш и е смешно да твърдиш кога какво съм правил.

Щом държиш:
Аз съм журналист от 1999 г. Имам статии в списанията Икономика, Мениджър, Enterprise, Форбс, вестниците Капитал, БАНКЕРЪ, Computerworld, сайтовете nauka.offnews.bg, idg.bg и др. За всеки от тях мога да изпратя линкове във всеки момент. В момента имам малка група медийни сайтове (www.pixelmedia.bg, www.uchi.bg, www.projectmedia.bg, www.newbusiness.bg и др.), малка ПР агенция (www.crossroadsbulgaria.com) и малка уеб агенция за изработка на бюджетни сайтове. Участвам и в два стартъп проекта с малки дялове. Пиша и разкази.

Намерението ми не беше да си ги мерим, а да ти дам приятелски съвет, който можеше да ти е от полза. И също така търся автори за два от моите сайтове - затова всеки, който твърди, че пише добре ми е интересен.

Не знам защо се разпали от толкова естествен и нормален въпрос.
 
От: Копирайт услуги

:) magnit, ти естествено не ме познаваш и е смешно да твърдиш кога какво съм правил.

Щом държиш:
Аз съм журналист от 1999 г. Имам статии в списанията Икономика, Мениджър, Enterprise, Форбс, вестниците Капитал, БАНКЕРЪ, Computerworld, сайтовете nauka.offnews.bg, idg.bg и др. За всеки от тях мога да изпратя линкове във всеки момент. В момента имам малка група медийни сайтове (www.pixelmedia.bg, www.uchi.bg, www.projectmedia.bg, www.newbusiness.bg и др.), малка ПР агенция (www.crossroadsbulgaria.com) и малка уеб агенция за изработка на бюджетни сайтове. Участвам и в два стартъп проекта с малки дялове. Пиша и разкази.

Намерението ми не беше да си ги мерим, а да ти дам приятелски съвет, който можеше да ти е от полза. И също така търся автори за два от моите сайтове - затова всеки, който твърди, че пише добре ми е интересен.

Не знам защо се разпали от толкова естествен и нормален въпрос.

Колега, впечатляващо... Страхотна реклама си направи в моята тема. Оценявам го!
Съвети, въпроси и оферти приемам само на ЛС и скайп, а тук приемам само градивна критика... Всичко друго е спам и злощастни нападки!
И моля ти се не ми се дръж като "Великият" работодател, защото ме караш да се чувствам като последният безработен цървул! Страхотно, нали?!
Намирам го за малко обидно, но би наваксал пропуснатото... ако наместо да се правиш на Великият Гетсби, си обърнеш внимание на сайтовете... Малко занемарени ми се виждат?!

За мен, няма какво да ти казвам в личен план, докато в работен (бизнес) се вижда от мненията на колегите с които съм работил, а ако й това не е достатъчно, просто си поръчай написване на статия... Лошото е, че аз съм частно лице, и си определям сам работните партньори.

Смятам, че приключихме разговора си тук! Ако все пак сметнеш, че е наложително да ми отговориш, моля ползвай ЛС, защото не искам темата ми да бъде оспамена или разводнена! Благодаря за разбирането! Успех!
 
От: Копирайт услуги

Наистина не разбирам защо е това отношение.

1. Питах те за повече инфо, защото се интересувах. Това си е мое право.
2. Ти пожела да разкажа нещо повече за себе си (два поста по-горе).

Това беше всичко. Спирам да пиша в темата ти.

Дано да си намериш още много колеги, с които да работиш.
 
От: Копирайт услуги

Лятно намаление на цените на готовите статии: 1.40 лв / 100 думи

За заинтересованите:
Моля, пишете на скайп: magnit 426 или имейл: [email protected]
Благодаря на всички!
 
Последно редактирано:
От: Копирайт услуги

Приятели,
Започна новата промоция на уникални (SEO) статии за м. Август 2016. Промоционална категория е: "Здравословно хранене и диети". Същата ще завърши на 31.08. 2016 или при изчерпване на наличните статии. Заглавия, дължина и % уникалност, можете да видите ОТТУК . Благодаря Ви!
 
От: Копирайт услуги

Промоцията завърши! Количествата са изчерпани!
Очаквайте новата промоция м. Септември.
Моля, давайте вашите предложения за промоционална категория, тук в темата!
Успех на всички!
 
От: Копирайт услуги

Колеги,
Започна новата промоция на уникални (SEO) статии за м. Септември 2016. Промоционална категория е: "ДРУГИ". Същата ще завърши на 30.09. 2016 или при изчерпване на наличните статии. Заглавия, дължина и % уникалност, можете да видите ОТТУК. Благодаря Ви!
 
Последно редактирано:
Новата промоция е вече в сила. Промоционална категория е: "ЗДРАВЕ". Същата ще завърши на 31.10. 2016 или при изчерпване на наличните статии. Заглавия, дължина и % уникалност, можете да видите ТУК. Благодаря Ви!
 
Промоцията завърши! Количествата са изчерпани!
Очаквайте новата промоция м. НОЕМВРИ
Моля, давайте вашите предложения за промоционална категория, тук в темата!
Благодаря на клиента, закупил всички промо-статии!
Успех на всички!
 
Колеги,
Започна новата промоция на уникални (SEO) статии за м. Ноември 2016. Промоционална категория е: "Здравословно хранене и диети". Същата ще завърши на 30.11. 2016 или при изчерпване на наличните статии. Заглавия, дължина и % уникалност, можете да видите в началото на темата. Благодаря Ви!
 

Горе