Предлагам: Копирайт услуги и преводи

Закупих деветнадесет от готовите статии, доволен съм от тях и от автора на темата. Коректен и точен, бърза комуникация през лични съобщения и имейл, дори проведохме няколко разговора по телефона за пълните уточнения.
 
Какви са актуалните цени за:
- превод от бг към ен (направена статия на bg)
- редактиране на текст на EN статия (само редакция)
- писане на нова EN статия от друга (перифразиране).

Става дума за здравна тематика
 
Закупих деветнадесет от готовите статии, доволен съм от тях и от автора на темата. Коректен и точен, бърза комуникация през лични съобщения и имейл, дори проведохме няколко разговора по телефона за пълните уточнения.

Благодаря на колегата, закупил голям обем от промо-статии. Точен и коректен е. Удоволствие е да се прави бизнес с него. Препоръчвам го на другите колеги, на 100%. Успех на всички!
 
Какви са актуалните цени за:
- превод от бг към ен (направена статия на bg)
- редактиране на текст на EN статия (само редакция)
- писане на нова EN статия от друга (перифразиране).

Става дума за здравна тематика

Здравейте,
Перифразиране на ЕН статии не извършваме. Уникалността трудно се постига!
Създаването на нова ЕН статия, въз основа на зададени ключови думи или заглавие - цената е 3.00 лв / 100 думи и уникалност +90%.
Поздрави!
 
Здравейте,
Перифразиране на ЕН статии не извършваме. Уникалността трудно се постига!
Създаването на нова ЕН статия, въз основа на зададени ключови думи или заглавие - цената е 3.00 лв / 100 думи и уникалност +90%.
Поздрави!

Привет,
пропусна да кажеш за превод от БГ към ЕН?
 
Имате отново лично съобщение от мен.
 
Отново направих покупка на готови 23 броя статии от категория: Забележителности и туризъм
 
Отново направих покупка на готови 23 броя статии от категория: Забележителности и туризъм

Сърдечно благодарим на клиента, закупил 23 броя промо-статии! Жив и здрав! Успехи в бизнеса!
 

Горе