Търся: Копиране на обяви в друг сайт

ggenchev

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте, тъй като не знам как вървят цените, предлагам интересуващите да ми изпратят оферта на лично съобщение и да преценя според бюджета си.
Казано общо обаче, както се вижда и от заглавието на публикацията ми - търся човек, който да копира ръчно в друга платформа обяви от OLX.
За да няма притеснения, а и от от моя страна също - попитал съм специално няколко души с по-голям брой обяви там и съм получил разрешението им да използвам техните.
 
Кажи бюджета и колко обяви се очаква да се копират.
 
Щом са в сайтове за обяви и имат публично контактна информация, никой не може да ви каже нищо. Не е нужно да взимате разрешение за подобен вид копиране. А и никой не бяга от безплатна реклама.Освен ако не получите искане, че обявата не е публикувана от дадено лице, и то иска да я премахнете от вашият сайт. Данните на обяви са публични.
 
Щом са в сайтове за обяви и имат публично контактна информация, никой не може да ви каже нищо. Не е нужно да взимате разрешение за подобен вид копиране. А и никой не бяга от безплатна реклама.Освен ако не получите искане, че обявата не е публикувана от дадено лице, и то иска да я премахнете от вашият сайт. Данните на обяви са публични.
Ами аз се притеснявах и ме наплашиха и затова.
Много ти благодаря за инфото!
 
Ами аз се притеснявах и ме наплашиха и затова.
Много ти благодаря за инфото!
Сайта не може да има претенции към обявите, няма как да докаже, че не са публикувани от същият подател.Освен, ако си оставил да се вижда логото на снимките, и пак не е доказателство, защото може потребителя да си е свалил снимките от даден сайт с лого и да ги е качил на друг сайт.. Могат да претендират само подателите на обявите. Ако някой пише на твоя сайт, че тази обява не е публикувана от него и иска да бъде премахната, триеш обявата и готово. Сайтовете би трябвало да го имат в декларацията си за поверителност или в общите си условия, че щом имейл, телефон, снимки и т.н са публично видими на сайта, следователно и трети страни могат да имат достъп и да се възползват.
 
Здравейте. Какъв е общият брой обяви? Приключвам одобна поръчка, като цената, на която работех, е 28 лв за 100 обяви, а общият брой - 400. Пишете ми подробности за проекта и предложението Ви, ако Ви устройва цената ми.
 
Здравейте. Какъв е общият брой обяви? Приключвам одобна поръчка, като цената, на която работех, е 28 лв за 100 обяви, а общият брой - 400. Пишете ми подробности за проекта и предложението Ви, ако Ви устройва цената ми.
Oколо 200 са (грубо), но поне 400-500 обяви мисля че е добре за начало, от различните категории.Когато приключите, пишете ми да уточним детайлите!
 
Сайта не може да има претенции към обявите, няма как да докаже, че не са публикувани от същият подател.Освен, ако си оставил да се вижда логото на снимките, и пак не е доказателство, защото може потребителя да си е свалил снимките от даден сайт с лого и да ги е качил на друг сайт.. Могат да претендират само подателите на обявите. Ако някой пише на твоя сайт, че тази обява не е публикувана от него и иска да бъде премахната, триеш обявата и готово. Сайтовете би трябвало да го имат в декларацията си за поверителност или в общите си условия, че щом имейл, телефон, снимки и т.н са публично видими на сайта, следователно и трети страни могат да имат достъп и да се възползват.
Тия чалъми са в тъмносивата зона, колкото и да са популярни. Вместо да те контактват, може така да те праснат, че да се сбогуваш с плановете си за поява в Гугъл резултатите.

Може да го отчетеш като риск, който си заслужава, но не се заблуждавай, че тия методи са ОК и си застрахован от проблеми.
 
Тия чалъми са в тъмносивата зона, колкото и да са популярни. Вместо да те контактват, може така да те праснат, че да се сбогуваш с плановете си за поява в Гугъл резултатите.

Може да го отчетеш като риск, който си заслужава, но не се заблуждавай, че тия методи са ОК и си застрахован от проблеми.
Аз затова за всеки случай попитах още няколко души, които разрешиха и те са с доста обяви, които мисля са достатъчно за старт.
Някои ми отказаха категорично например.
 
То най-лесно да даваш акъл за друг, ама като си пуснал публична тема е така.
Не започваш ли още от начало с грешна стратегия?
Защо ще даваш някой да ти copy paste обяви срещу заплащане?
Не е ли по-добър варианта , като си решил да плащаш да ти се понапълни сайта, тия пари (по 30 стотинки на обява май се пада), да ги предложиш директно на тия дето си ги разпитвал да им публикуваш обявите.
Хващаш 5 човека с по 50 обяви , и им предлагаш да си ги качат в твоя сайт, срещу 15лв, тва ти прави 50 лв, за останалите 100лв дето си планирал така или иначе , им пускаш реклама на клик някъде към техните продукти.
Така си набавяш потенциални потребители на сайта.
В противен случай, тия дето си им копирал обявите,даже не знаят как се казва той.
А недай си Боже някой влезе и попадне на тия фалшименто обяви и пише на тях,даже няма да има кой да им отговори.
 
Виж сега и за 20 кинта може да се направи, ама от къде. Ако е olx там няма телефони. Дай малко повече инфо ако искаш да ти помагаме.
 
Благодаря за отделеното време, намерих повече от достатъчно предложения!
Виж сега и за 20 кинта може да се направи, ама от къде. Ако е olx там няма телефони. Дай малко повече инфо ако искаш да ти помагаме.
Как да няма телефони в olx, та там основно джиесем номера са дадени като връзка?
Иначе, благодаря за интереса - намерих хора!

Голямо БЛАГОДАРЯ на всички за коментарите, предложенията и съветите!
 
Благодаря за отделеното време, намерих повече от достатъчно предложения!

Как да няма телефони в olx, та там основно джиесем номера са дадени като връзка?
Иначе, благодаря за интереса - намерих хора!

Голямо БЛАГОДАРЯ на всички за коментарите, предложенията и съветите!

Хах да вярно, просто трябва да се кликне на синия бутон. Аз си мисля, че е платено затова хахаха. Успех!
 

Горе