Копирате ли ?

колко крадете

  • много ясно че копирам

    Votes: 10 14.5%
  • линквам автора

    Votes: 12 17.4%
  • чат-пат, старая се да линкна автора

    Votes: 19 27.5%
  • всичко ми е уникално

    Votes: 28 40.6%

  • Общо гласове
    69
От: Копирате ли ?

Още не съм виждал добър rewriter, а съм тествал поне 6 от любопитство. Не, не е важно само google да не го смята за дублирано съдържание- важно е и съдържанието да има стойност.
 
От: Копирате ли ?

За rewriter-ите съм съгласен и аз взех по-рядко да ги ползвам.:mad:
Съдържанието в wheel-a не е много важно,главната му цел е да помага за класиране на main page-a в гоогле за определени ключови думи.
Не съм толкова добър да пиша 50+ статии на ден, при случай че и другите ще ми вършат същата работа.:shock:
 
От: Копирате ли ?

писна ми от класирането. напоследък във форума се говори предимно за това на кой задника му е лъснал на по-предна позиция в google.
 
От: Копирате ли ?

Аз не се състезавам с никого.:)

Говоря за метод с който съм на 1st page за ключови думи с 500 000+ конкуренция.
И въпреки това трафика от гоогле е под 30% всравнение с други места.
Иначе и аз не съм фен на google трафика и google.Баннал ми е над 50 акаунта в adwords, но аз продълйавам да правя нови:lol::lol::lol:
 
От: Копирате ли ?

И аз държа всичко да ми е уникално. Смешното е, че ми се налага да обяснявам на клиентите си как не трябва да копират разни текстове от нета и да ми ги дават да им ги слагам по сайтовете ама к'во да се прави.
В крайна сметка уникалното си е уникално.
 
От: Копирате ли ?

От уникалното по-хубаво няма :)
Гласувам с двете ръце за това. ;) Не случайно се харесва от търсачките, така преценяват колко качествен е и самия ресурс. Вярно е, че е трудно да се прави всеки път, но се оправдава лесно в последсвтие. Не е нужно да обяснявам, нали? :)
 
От: Копирате ли ?

Налага ми се в моята сфера да цитирам понякога доста големи текстове, но задължително линквам оригинала и после следва превода...
 
От: Копирате ли ?

Старая се поне на главната страница да ми е уникално. Вече WEB 2.0 страниците от които си линквам проектa повечето са с копирано съдържание, защото ще ми излезне много солено пренаписването/писането на 20+ уникални статии (само за един проект). А и честно казано дори и да ми е копирано пак ги индексира и ми зачита линковете.
 
От: Копирате ли ?

Превеждам,пренаписвам и от личен опит. Все пак всеки е прочел тук таме нещо и даже да напише собствена статия изглежда все едно е взаимствана.За да започне някой да пише изцяло уникално трябва - да прави опити и да ги споделя,да има много опит , за да сподели нещо което не всеки е срещал.
 
От: Копирате ли ?

ДА - горе/долу...
Но слагам името на автора...
Добре е да се знае...А ако е нещо късичко ,може и да го преразкажа :D
 
От: Копирате ли ?

ДА - горе/долу...
Но слагам името на автора...
Добре е да се знае...А ако е нещо късичко ,може и да го преразкажа :D
Досега се чудех откъде идва ника ти, но вече знам. Влезеш ли в сайт, закачаш текст. :)
 
От: Копирате ли ?

Мисля че ми се е случвало няколко пъти да пускам част от статия с линк към автора, само и само да пусна някакъв свеж контент ... По принцип си пиша всичко сам :) А като имам готово ревю превеждам и слагам още мои глупости и пак става уникално на практика ;)
 
От: Копирате ли ?

всичко ми е уникално взимам само ако немога да го измисля , но линквам автора.
 

Горе