Копувам линкове - цел СЕО

От: Копувам линкове - цел СЕО

Виж двата сайта в подписа ми! Блога е ПР4, а сайта ПР1. За сайта си има определени цени, а за блога цената е 6 лв на месец. За блога е възможна корекция за период по дълъг от 3 месеца!
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Виж двата сайта в подписа ми! Блога е ПР4, а сайта ПР1. За сайта си има определени цени, а за блога цената е 6 лв на месец. За блога е възможна корекция за период по дълъг от 3 месеца!

3 долара за PR4 1 месец - направо ми става смешно пичове... заприличваме на гадните мизерни индийци, осъзнайте се и си фикснете цените, защото ставате смешни с тая мизерия.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

кОпуваш ли, ми вземи си кОпи тогава
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

3 долара за PR4 1 месец - направо ми става смешно пичове... заприличваме на гадните мизерни индийци, осъзнайте се и си фикснете цените, защото ставате смешни с тая мизерия.
Алъне на мен пък ми става смешно като гледам как някой си мисли че може да стане от удар милонер защото Г. напоследък раздава ПР като банички с боза.
Всеки който е направил елементарен блог през последните няколко месеца и е написал 5 статии на кръст е хванал ПР от 3 нагоре.
При 6лв за линк и продадени 10 линка за една година са 720лв - ти би ли дал и 200лв за да купиш подобен блог - щото ако си навит имам няколко подходящи сателита да ти предложа, а пък ти си продавай линкове по 10+ лв и печели на воля.
Да не говориме че да коментираш цената на линкове водейки се само по ПР си е жива щуротия особено за хора с претенции за СЕО гурута
 
От: От: Копувам линкове - цел СЕО

Алъне на мен пък ми става смешно като гледам как някой си мисли че може да стане от удар милонер защото Г. напоследък раздава ПР като банички с боза.
Всеки който е направил елементарен блог през последните няколко месеца и е написал 5 статии на кръст е хванал ПР от 3 нагоре.
При 6лв за линк и продадени 10 линка за една година са 720лв - ти би ли дал и 200лв за да купиш подобен блог - щото ако си навит имам няколко подходящи сателита да ти предложа, а пък ти си продавай линкове по 10+ лв и печели на воля.
Да не говориме че да коментираш цената на линкове водейки се само по ПР си е жива щуротия особено за хора с претенции за СЕО гурута


Ти на ударен ли се правиш? Много добре знаеш, че точно тоя шибан пр ъбдейт, за който говориш, подби страшно много цените, направо е смешно как такива линкове се продават за дребни стотинки.


Всеки който е направил елементарен блог през последните няколко месеца и е написал 5 статии на кръст е хванал ПР от 3 нагоре.

именно, за това говоря, изведнъж всеки втори излиза и продава линкове > цената се подбива страшно много.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Явно не си схванал поста ми та ще ти обясня още веднъж след този ъпдей много хора явно продължавате да си мислите за цените на линковете в минало време и време да се поусетите щото ако преди месец това е било прилична цена за ПР3 то сега минава за висока за ПР4
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Явно не си схванал поста ми та ще ти обясня още веднъж след този ъпдей много хора явно продължавате да си мислите за цените на линковете в минало време и време да се поусетите щото ако преди месец това е било прилична цена за ПР3 то сега минава за висока за ПР4

Тъй ли? И ти по кое следиш? По българските мишкарски цени ли?
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Съдя по търсенето и предлагането, ти предполагам че съдиш по атмосферното налягане и курса на индийските рупии.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Съдя по търсенето и предлагането, ти предполагам че съдиш по атмосферното налягане и курса на индийските рупии.

И как стана тъй, че преди месец цените за ПР4 бяха около 20-30 лева за месец, и изведнъж станаха 5? Ти сам го каза, всеки втори мишкар хвана PR сега, и решил да се прави на мишкар и да изкара някой лев като подбие цените. А пък аз съдя по английските цени и цените в бг пазара от 2-3 години.
Не можеш да ми се назъбиш, че цените от 2 седмици са паднали тройно.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Тука май за пръв път ще се съглася с колегата мантаман :) И на мене ми се струва, че вече куцо кьораво и сакато хвана висок ПР - сиреч ПР4 преди няма същата тежест като ПР4 сега. Просто сега се взима много по-лесно и от не толкова тръстед сайтове.
Аз си мислим, че гугъл може да е решил като за последно да надуе високи ПРи - един вид - влачете бе и без това го махаме :) И да шашне пазара на линкове.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Алъне не държа да те убеждавам в нищо просто щом ти се струват много евтини линковете тука - купувай на едро - предлагане колкото искаш и продавай на запад щом там ги плащат по добре.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

За мен тази пародия с ПР ъпдейта си е урок по икономика и маркетинг от страна на Г. Вдигаме предлагането (х5) - автоматично падат цените (/5). И ПР линковете си губят стойността в очите на купуващите. А нещо като си загуби стойността, пада интереса към него - я колко оферти има напоследък, някой купува ли повече? Аз щях, но сега пасувам и чакам да видя какво ще стане. А паралелно с това лансират +1, който както гледам е запалил не един или два форума. Класика в жанра.
 
От: Копувам линкове - цел СЕО

Ми то даже след последната панда като гледам ми е забърсало всичикте купени линкчета от GWT-то. Че и това сайтче, за което купувах отнесе ебати лошата секира :D
Та явно траа и да се внимава как се купуват, да изглеждат по-natural...
 
От: От: Копувам линкове - цел СЕО

Алъне на мен пък ми става смешно като гледам как някой си мисли че може да стане от удар милонер защото Г. напоследък раздава ПР като банички с боза.
Всеки който е направил елементарен блог през последните няколко месеца и е написал 5 статии на кръст е хванал ПР от 3 нагоре.
При 6лв за линк и продадени 10 линка за една година са 720лв - ти би ли дал и 200лв за да купиш подобен блог - щото ако си навит имам няколко подходящи сателита да ти предложа, а пък ти си продавай линкове по 10+ лв и печели на воля.
Да не говориме че да коментираш цената на линкове водейки се само по ПР си е жива щуротия особено за хора с претенции за СЕО гурута

Очевидно ПР ъпдейта за теб е бил благосклонен, лично за мен беше ужас защото поне 3-4 ако не и повече англоезични сайта, които нямат никакви изходящи линкове на възраст над 2 години паднаха от ПР3 на ПР0 и ПР1 незнайно защо.
 

Горе