Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Абе аз се замислям по един друг проект : Ние като имаме акъл да вземем да се кандидатираме за кметове на малки селца - повечето тука сме читави хора, мисля че имаме възможности и ще ни изберат - ми те хората ще процъфтят под наше управление - така наистина можем да променим нещо. Оня ден четох за някакъв 19 годишен дето станал кмет на 2 села - потърсете го в Интернет. Дали наистина можеш да направиш нещо за хората ако си кмет на село? Например да им създадеш работа, да привлечеш инвестиции. Може да направим собствена аффилиейт програма за аграрната продукция или сайт за майсторите на местни занаяти и електронна система за резервации в местните хотелчета.

Пич за съжаление това няма как да стане, а дори и да стане ще ти трябва партия, а като имаш партия нали се сещаш че те щети казват какво да правиш, а не ти каквото си искаш, а пък дори и независим кмет да станеш което е почти невъзможно пак ще дойде мафията и щети казва какво да правиш ако искаш да си жив и здрав и да си прибираш парички от разни програми.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Мда, за съжаление е така както казваш, но смятай ако беше възможно за колко малко време би се оправила България...и пак стигаме до извода, че паразитите са виновни са всичко.
 
От: От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Пич за съжаление това няма как да стане, а дори и да стане ще ти трябва партия
Мда,ще се наложи да изчакаме кандидатурата за президенстките избори през 2018 година на някой от шефовете на форума,за да може да се реaлизизира идеята на tanipо:p
Сега като се замисля,ще трябва и партия да се създава и да се играе футбол с ББ.....Дебела става работата:twisted:
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Не мисля че има нужда да играем футбол с когото и да е било заради едни уменийца дето ги имаме повечето тука, а хората извън форума не.....в края на краищата бизнес уменията които имаме в Интернет и изобщо влиянието което имаме си е огромен фактор мачът да се пренесе онлайн.
Абе знам че ми е наивна идеята ама се замислих за хората и как малко им трябва за да живеят нормално - просто едно уважение към тях да не правят на маймуни и хубава храна...
Жалкото е че едва ли някой от нас ще се жертва за общата кауза ( включително и аз ) като знам с какво ще се сблъскаме. В края на краищата ние сме се насочили към бизнеса, а не към политиката, едва ли някой от нас би се занимавал с това.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Предложението не е никак зле. Но тук можещите не са на правилните места. По-скоро, тъпунгерите са на неправилните. За това всичко е на обратно. Спомням си като работех имаше един мениджър (маркетинг директор) на бакна, който не знаеше как му се разпределя рекламата по медиите, само знаеше с коя агенция работеше. Абе сладури. Това е лек пример само какво е и на други места.

Нищо, утре другите такива ще дойдат и сега даже ще са по-глади, заради кризата. Ще си направят тяхната си далвера, народа пак ще гледа от страни, медиите пак ще ни заливат с PR глупости на поредната СуперСтар. И така, докато някой ден не изчезнем. Защото като гледам и на пианиците по пътя им се раминава. А те си взимат по някой друг с тях. Не знам, но определено вървим надолу. Не знам от къде керлявите телевизии и вестници вадят положителни новини, но като гледам хората по улицата и слушат историите им, направо се чудя на шизофрениците правещи такива новини.

На празника, на 6ти няма да има техника. Още една добра новина в бг шит ефира. :)
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

ТО ВОДА ХУБАВО ИМА... АМА НАФТА ДАЛИ ШИ ИМА?
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

На празника, на 6ти няма да има техника

Гоце да вади от спестените и да напълни танковете, няма се излага за ПРАЗНИка я :D
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Гоце да вади от спестените и да напълни танковете, няма се излага за ПРАЗНИка я :D
Да, важното е да има икономии. Или е това или да не показват това, което дондуркаме, като техника вече 100 години. :)

И в двата случая е трагично. :)
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Да, важното е да има икономии. Или е това или да не показват това, което дондуркаме, като техника вече 100 години. :)

И в двата случая е трагично. :)
Blinky,както обикновено е на висота.Отдават му се ораторските качества,заобикалящи безбройните конфликти,съпътстващи ограничения брой посояннни потребители на този форум.Дайте да го юрнеме за изборите,пък ще видиме докъде ще стигнат нещата?:)
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Много съм доволен от кризата!!! Това е едно от най-хубавите неща, които са се случвали последните години!!!

Супер се кефя на отрезвяването на голяма част от пазарите и играчите на тях. Също така се кефя на всичките
повярвали си олигофрени, които в момента са на ръба да си теглят куршума.

Много се кефя и на това, че на пазара ще останат по-добрите. Общо взето искам кризата да се задълбочи още малко :D
А това, че разни фирми фалирали!?! Е ще фалират. Не може всеки втори да е бизнесмен!!!

Знаете ли колко фирми за недвижими имоти имаше преди кризата??? А знаете ли колко фирми има регистрирани в България??? УЖАС.....

Нека сега всичките тия измислени брокерчета и т.н. да се чудят как да си купят хляб....

Също има още едно хубаво нещо :D Хората дето имаме някой лев може да спечелим доста пари, че нали знаете,
по време на криза, КУПУВАЙ :D :D :D :D

P.S. Говоря за България
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

За кмет може да се кандидатираш без партия, а като независим кандидат. За целта трябва да събереш определн брой подписи от твоя град, който се определя от това колко хора го населяват, например за един средно голям град ти трябват 1000 подписа :) Поне така бях чел в закона за изборите :) Така, че не виждам пречка някой да си събере подписите и да се кандидатира като независим.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Blinky,както обикновено е на висота.Отдават му се ораторските качества,заобикалящи безбройните конфликти,съпътстващи ограничения брой посояннни потребители на този форум.Дайте да го юрнеме за изборите,пък ще видиме докъде ще стигнат нещата?:)
Ех мечти. :) Да прасна една кадидатура като Светцо от Хиподил. :) Но колкото и смешно да звучи той е най-истински. Мерси все пак ганстер. ;)

Както и съм съгласен с Зак, няма такава идилия всеки да е бизнесменче и да има по 2 фирми на негово име. Защото ако има сульо и пульо на пазара, качеството ще пада и цените ще си се качват, както е нормално за БГ. :)
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

ония кретено подни изроди, данъчните, са почнали да глобяват безработни. ето още една герберска содомия. да си подаваш декларация при положение, че не си имал работа. защото ако си имал, си имал и доходи, а като си безработен си безработен и доходите ти са с декларация, която по принцип е редно да подадеш. е***а ни майката тия педали. :)

така се прави бизнес, като тия. цедиш от камък вода. аа, да сетих се, днес и шефа на НДК го отнесе. явно и тоя не е удобен на някой. баси цирка последно време. пускам си тв-то, за да видя колко сме го поели тоя ден.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

За кмет може да се кандидатираш без партия, а като независим кандидат. За целта трябва да събереш определн брой подписи от твоя град, който се определя от това колко хора го населяват, например за един средно голям град ти трябват 1000 подписа :) Поне така бях чел в закона за изборите :) Така, че не виждам пречка някой да си събере подписите и да се кандидатира като независим.

Дори и да стане какво ще постигне а ?Както казах имаси хора, които оправляват тая държава и само ако те искат ти ще бъдеш нещо повече от това което си.Точно поради тази причина невиждам кога България ще се оправи, а някои казват че вървим напред.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Днес активно това обикаля интернет:

http://twitpic.com/4td1sv

Хахахах, пича направо ги е съборил. Ама е толкова прав, че графата това трябва да се попълни. :)

Хаха :lol::lol::lol:

Пича е велик просто, евала! :|
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Малко ще се станат два поста един след друг ама все едно не сте видели. :wink:

За феновете на безсмислени политически теми дето си нямат работа - на к'ъв хал е държавата според проф. Димитър Иванов или по друг начин казано корабът почти е станал подводница:

http://www.vbox7.com/play:d454a2e5
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Ами много точно описа ситуацията и нещата професорът :) Трябва да сменим системата на управление задължително, ама как ще стане това не е много ясно, защото партиите няма да го позволят това.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

Еми какво да сменяме. То едни и същи се въртят вече 10+ години. Даже не знам каква "изненада" ни чака на следващия пристън, да натовари новите капитани. :)

И какво? На тия им трябва професор, за да им каже някой по-кадърен от тях, че яко сме зле и скоро няма да е по-добре. Гледам и народа, яко се е обезверил напоследък. Даже не може да се засмее искрено, без да помисли кое да плати първо другия месец. Гадно е и това като цяло не влияе добре на настроението и самочувствието. Много кенефна е ситуациата. Хората от немотия и мизерия ги избива или на олигофрения или на здрав сдух. И двете са грозна гледка.
 
От: Корабът потъва - не се бутайте вода ще има за всички!

И какво? На тия им трябва професор, за да им каже някой по-кадърен от тях, че яко сме зле и скоро няма да е по-добре.

Той им го е казал човека отдавна ама никой не го е чул. Интересни са им "антикризисните мерки":

СерГей и аркадашите стискали палци кризата да ни подмине, а сегашните стискал палци да излезем от нея. :lol:
 

Горе