Коректност от музичка :)

От: Коректност от музичка :)

Стана ми смешно докато чета темата :D Най-вече заради коментарите за некоректни "пласьори на Нокиа", които са всичко останало, но не и детски, защото в този форум деца няма - тук се е събрал елита на българската уеб общественост :p Друго, което ми направи впечаление е, че явно не сте много запознати с потребителите на edno23 и затова ... айде да не коментирате.

А по темата: това не е начина, по който се говори с клиент, определено! Струва ми се доста гнила тази работа и затова няма да заема страна в спора.

П.С.: Аз лично не бих дал пари за банер в сайт, чиито притежател е тийнейджър :)
П.П.С.: Този пост го написах не защото съм се развълнувал много от темата, а за да докарам малко трафик на сайтовете в подписа ми :D
 
това със сами беше шега от по грубичките бацета... всъшност цигани са го джобили и са му взели нокията тои от тогава е с такъв аватар гадно но такъв е животът :( И мен са ме джобили мангалите от дружба през далечните 199х после почнах да ходя въоръжен на училище...

Иначе да нагласяш се към всеки с които правиш бизнес аз обикновенно влагам доверие и съм на принципа всеки може да ме излъже само веднъж....
 

Горе