Кормило с педали

От: Кормило с педали

Щото нямаш стотинки за дамски превръзки и тампони нали ?

Сега е есен и навън има много шума използвай е като потомствена партизанка и шумкарка да се не вмиришеш
 
От: Кормило с педали

Любов ли бе да го опишеш
 
От: От: Кормило с педали

Много педали се сбраха тук, дай да ги поздравим с "Водно колело"

[video=youtube;ABAejzZu3f4]http://www.youtube.com/watch?v=ABAejzZu3f4[/video]

Пляс, пляс педалите..........:p

Направо ме разби от смях тоя клип :D :D :D Тука те признавам. Велики оффтопици правиш! :D
 
От: От: Кормило с педали

Направо ме разби от смях тоя клип :D :D :D Тука те признавам. Велики оффтопици правиш! :D

Хората се забавляват за разлика от норвежките русалки гърбещи се на заплата които ме заляха с миризлив мензис та още мирише от контролния ми панел.
 
От: От: Кормило с педали

Хората се забавляват за разлика от норвежките русалки гърбещи се на заплата които ме заляха с миризлив мензис та още мирише от контролния ми панел.

Умри в мизерия, завистлив олигофрен. :D
 
От: Кормило с педали

Пляс, пляс педалите, пляс, пляс педалите .... водно колело:arrow:
 
От: Кормило с педали

[video=youtube;ITjsjXMiMHQ]http://www.youtube.com/watch?v=ITjsjXMiMHQ&feature=related[/video]

Ех, ох все тая от мизерията няма кой да те отърве защото тя е в главата ти където освен нея няма нищо.

Ходи в гората там има много съчки и ......качествени педали:p
 
От: Кормило с педали

Ееее не ми спамете темата де..

@harkon
В тая игра с тея камиони, може ли да си на път някъв.. тоест да караш такъв да вършиш миии и т.н..
И дано ми тръгне..

Мен видеото що годе бива.. ама процесора, ако чуеш къф ми е, ще се застреляш :D.. (1.4 :lol:)

Неща си купувам компютъри, че съм си геймър от малък, и ше взема се запаля по някви игри, и няма да мога да си върша работата :lol:
NFS Most Wanted Определено не става за игра с кормило.. или аз съм луд.. или не става :D ... (много ми чувствително кормилото, не мога да завия напрао.. лек завой наляво, и се превъртя 380 пъти колата.. и напрао куките не ме хващат ми у затвора ме карат.. писна ми само от ALT + F4 :lol:)
 

Горе