Коронавирус спрямо крипто валутите.

Spyrax

Active Member
Аз вече продадох инвестициите си вчера спрямо крипто валутите, поне за известно време докато тази глупост с коронавируса мине.

Интересува ме вие какво мислите по въпроса. Дали ще се срине пазара на крипто валутите, ако новините продължат да говорят за коронавирус и наистина се стигне до заразени и в други държави, в по-големи бройки?

За мен или трябва да се сложи stop-loss до някаква определена точка или просто да се продадат още сега. (Аз вече ги продадох)
 
Мисля, че си по-тъп отколкото си мислех.
Не разбирам мотивите ти. Във всякакви други Руски и Английски форуми се спекулира това, даже и в дийп уеб.
 
Скоро по медиите няма да спре да се говори, вируса тепърва ще навлиза в пикови зони.
Борсите за сега са надолу, туризма се срива от там и цялата икономика е започнала вече да страда, доставки от Китай скоро няма да има.

Относно крипто , не съм сигурен, по-скоро мисля че те ще се вдигнат , както златото е нагоре в момента

А на онзи клошар не му обръщай внимание, само кофи са му в главата!
 
Всеки път се чудя как могат хората да си обясняват движенията при криптовалутите с новини от широкия свят. От почти 2 месеца вървят нагоре, някои от тях скочиха с пъти. При това положение най-логичното нещо би било да се посринат малко, само заради техническия анализ (ТА). Но ако го направят, някой ще каже "Всичко се срина заради коронавируса, ТА сочеше нагоре". Обаче всичко в криптовалутите е спекула, а не логика, няма да бъде учудващо и ако продължат да се качват нагоре. Ако пък така стане, пак ще е заради коронавируса, нищо че ТА е показвал надолу.

Криптовалутите се движат в посоката, в която който може да ги манипулита реши. Зависи дали му е дошло време да продава или акумулира.
 
Според Вас няма ли да паднат още.. очаквам по - голям спад ( лична прогноза )
 
Според Вас няма ли да паднат още.. очаквам по - голям спад ( лична прогноза )
Да, вероятно ще падне още, според мен някъде около 8к, без да съм правил технически анализ. Просто прогноза, но все пак е подходящо време за акумулиране.
 
Не е тайна, че не съм в играта с крипто валутите.. А знаех къде къде по - рано..
Ако паднат достатъчно може би ще вляза..
 
Пазара на акции е малко фундамент, малко технически, доста спекула; пазара на опции и фючърси е откровен хазарт, криптовалутите са нещо друго.
 
Не бе, честно питам за еторо. Махни ги паникьосаните за корона вируса. :)
пробвах демото от 100к долара купих биткоин за 90к и след като го забравих гледам че автоматично ми е затворило позицията на 270 к, е това е най-кофтито при такива като тях, че като работиш на марджин и ти закриват позицията по бързата процедура като падне малко. като поразцъкаш купи/продай попъпчето има опция по 1 или по 2 и там ще видиш как ти определят парите на които те закриват.
 
пробвах демото от 100к долара купих биткоин за 90к и след като го забравих гледам че автоматично ми е затворило позицията на 270 к, е това е най-кофтито при такива като тях, че като работиш на марджин и ти закриват позицията по бързата процедура като падне малко. като поразцъкаш купи/продай попъпчето има опция по 1 или по 2 и там ще видиш как ти определят парите на които те закриват.
Евалта, а това с копирането на някои топ трейдъри? Не си ли заслужава. Изглежда доста леджит. Ето това ме разцепи:


И аз не вярвам, че е чак пък толкова лесно. Седиш - копва си некви хора. Някои с коронависур, други само със сифилис, и на края на месеца си с някакви пари отгоре. Или на година, в зависимост от RIO-то. ;)
 
Евалта, а това с копирането на някои топ трейдъри? Не си ли заслужава. Изглежда доста леджит. Ето това ме разцепи:


И аз не вярвам, че е чак пък толкова лесно. Седиш - копва си некви хора. Някои с коронависур, други само със сифилис, и на края на месеца си с някакви пари отгоре. Или на година, в зависимост от RIO-то. ;)
Схемата с копирането работи, но само ако си готов да печелиш около 10% на годишна база, ако играш с 1000 се надявай на 100 печалба и т.н. виж има клипове основни грешки при търговия и копиране с etoro в тубата.
 
10%+ годишно се вадят от p2p платформите към момента с нулева занимавка освен началната настройка на investment стратегиите, която отнема 1 ден.
 

Горе