Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Твоето със сигурност. Особено с глупостите ти за много сигурния бизнес до пенсия, и чудовишната сума от 350 лв за касов апарат. Ах, да, и връзката с НАП. Тия мръсници, а?

откога работниците взехте думата по управленските теми? говориш като пълен профан, който е изкарвал пари само като изменти някой.
ама са прави като казват, че само мършата е останала у нас.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Мисля, че не преценяваш правилно нещата. Гласуващите за ГЕРБ са точно ония, които гласуваха преди много години за Костов. Същите тия, които комунистът Костов излъга и направи мега далаверите с Муравей Радев и м-р 10% (Божков), а в последствие с цумка с Доган.
В смесените си чувства към РБ би трябвало основнот ти притеснение да идва от Иван Костов, а не от г-жата Пръмова. Костов е и винаги ще бъде троянски кон на чужди интереси. Руското му обучение в агент е такова, манталитетъ му е такъв. Костов беше събрал около себе си най-големите утрепки (вкл. Орешарски, Данчо Ментата и Местан, които тогава бяха върли СДС-ари), които му помогнаха да ограби и разпредели цялата индустрия на държавата. Само дето не продължиха с производството, а превърнаха заводите в скрап.
На мен също са ми симпатични реформаторите, но факта, че Радан не се еманципира рязко и категорично е дълбоко показателен, кой е шефът. Във всеки случай предпочитам Костов спямо алтернативите БСП-ДПС или само БСП, но винаги седи съмнения, че отново ще се продаде на интересите на ДПС, за да спечели малко парламентарни гласове - с горчилка си спомням коалицията ОДС.

Хъм разбира се че хората който червената пропаганда тогава е заблудила че Костов е управлявал зле сега герб успява да ги заблуди че не са комунистите....

Не казвам че упрвлението тогава и особено приватизацията е станала по най добрия начин но като имаш само 200 милиона кеш и нищо друго и никой не иска да ти дава и идва мвф и иска да решеш до кокал......

За това какво е станало има цифри .... ако бойко трябваше да управлява с това което е управлявал Костов щеше да построй 15 километра магистрала и да каже управяйте се ... за това стигали общо всички пари едно време в държавата...

Съвсем накратко в 10 точки основни цифри...

upravlenieto-na-kostov.jpg




Другарите от герб може да си направят съща инфографика с цифрите от тяхно управление и може да добавим че тогава 97-2001 са се отворили над 200 000 нови фирми въпреки тежкото положение не са се затворили 450к фирми (въпреки доброто управление на.... )
 
Re: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Твоето със сигурност. Особено с глупостите ти за много сигурния бизнес до пенсия, и чудовишната сума от 350 лв за касов апарат. Ах, да, и връзката с НАП. Тия мръсници, а?

и ддсто върху цигарите което после сами махнаха (и още една поредица глупави закони за натиск) да видим в другите държави какво гласуваха за справяне с кризaта и как тук дянков направи наобратно и ефекта е явен...

Да си Micro-Enterprise и да гласуваш за герб (ако не си облагодетелстван от кръгове около тях) е мазохизъм
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

откога работниците взехте думата по управленските теми? говориш като пълен профан, който е изкарвал пари само като изменти някой.
ама са прави като казват, че само мършата е останала у нас.
Прекалено самоуверено говориш. Кои сме ние работниците. Делиш ни на работници и политическа класа ли? Белото дава крила, а. По същата логика мога да те оприлича на синче на някой общински съветник, дето по цял шмърка и се прави на умен по кръчмите.
Рабонитниците... добре, че не каза робите. С обноските и изказа ти си мисля, че мога да те цана само да ми пасеш козите, но иначе си вярваш, че може да стане мениджърче от теб, щом пишеш за политика във форум за "предприемачи". Дерзай!
 
От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Твоето със сигурност. Особено с глупостите ти за много сигурния бизнес до пенсия, и чудовишната сума от 350 лв за касов апарат. Ах, да, и връзката с НАП. Тия мръсници, а?

Това, че си ме чел на пребежки и подскоци е типично - боко пръчка ли ти хвърляше, та се разсея ?
Нещата са комплексни и го обясних, като за дебил, ма явно и това не ти върши работа. Да опитаме за такива със синдром на Даун ? Няма смисъл, препиквай дръвчетата и гони пръчката. :)
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

@Куулайсче, сега ако покажеш и една инфограма, колко е ограбил Костов с глутницата си приватизатори, те признавам за честен човек. Иначе ще приема тоя плакат, дето го постна за пълна промивка.
Мислех си, че са на изчезване българите, които да имат политически кумири, а може и да греша. Може би още трябва да се настрадаме, докато спрем да вярваме на тия пиявици.
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Това, че си ме чел на пребежки и подскоци е типично - боко пръчка ли ти хвърляше, та се разсея ?
Нещата са комплексни и го обясних, като за дебил, ма явно и това не ти върши работа. Да опитаме за такива със синдром на Даун ? Няма смисъл, препиквай дръвчетата и гони пръчката. :)
Обясни ни пак как са ти съсипали бизнеса заради касовия апарат. Много хубава история - за интелектуалци. Художественото творчество ти се отдава!
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Обясни ни пак как са ти съсипали бизнеса заради касовия апарат. Много хубава история - за интелектуалци. Художественото творчество ти се отдава!

Toва е едно + връзката към нап, но като цяло най-големия проблем беше, че ПОТРЕБЛЕНИЕТО СЕ СВИ и оборота и е намалял, всеки знае как се сви потреблението и колко по-малко неща се купуваха, да не говорим, че по герберско време за 2 години се пръкнаха около 300 големи вериги из цяла България, и още куп неща, няма какво да ти обяснява, кулайса колко изписа за герб, вие 5 изречения, не можете да скалъпите.
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Toва е едно + връзката към нап, но като цяло най-големия проблем беше, че ПОТРЕБЛЕНИЕТО СЕ СВИ и оборота и е намалял, всеки знае как се сви потреблението и колко по-малко неща се купуваха, да не говорим, че по герберско време за 2 години се пръкнаха около 300 големи вериги из цяла България, и още куп неща, няма какво да ти обяснява, кулайса колко изписа за герб, вие 5 изречения, не можете да скалъпите.

Оф, мерси, че ми го спести. 100 пъти им го обясних, ма като не вдяват - не вдяват. Типично за боков пудел, па после се дразни, че съм умна.
 
Re: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

@Куулайсче, сега ако покажеш и една инфограма, колко е ограбил Костов с глутницата си приватизатори, те признавам за честен човек. Иначе ще приема тоя плакат, дето го постна за пълна промивка.
Мислех си, че са на изчезване българите, които да имат политически кумири, а може и да греша. Може би още трябва да се настрадаме, докато спрем да вярваме на тия пиявици.

Мойте убеждения са си мой и не ви ги наслагвам във всяка тема ама трябва да ви сложа като кажете че съм червен.... това са цифрите от макро икономическите данни при герб са минусови в някой области с много минусови а разликата в стиуациите е огромна.... таблицата е сведена до ниво умни и красиви от герб (като програма им) имаше една огромна екселска таблица но трябва да я потърся някъде в бекъпите ми е с всички цифри година по година...

Колко е ограбил? Темата е дълга защо предприятията са били на това ниво кой ги е довел дотам, кой са били печеливши и кой не са били печеливши как са били субсидирани с прясно напечатани пари който са помпали инфлацията до хипер ниво... и как ни е натиснал МВФ да продаваме спешно за да не изпукаме от глад... Костов е единствения който е правил реформи който са непопулярни и биха довели до това да не бъде преизбран но трябва да бъдат направени ако искаме България да има бъдеще (пенсионна, здравна, а не само да слушаме за тези реформи по избори....)... Бойко няма топки за това да направи такива реформи той иска да го харесват да му скандират името... и да си пробутват фирмите на техни хора...

Както казах тези който вярвате на това което пишеш сега вярват че герб не са комунисти въпреки доказателствата
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Toва е едно + връзката към нап, но като цяло най-големия проблем беше, че ПОТРЕБЛЕНИЕТО СЕ СВИ и оборота и е намалял, всеки знае как се сви потреблението и колко по-малко неща се купуваха, да не говорим, че по герберско време за 2 години се пръкнаха около 300 големи вериги из цяла България, и още куп неща, няма какво да ти обяснява, кулайса колко изписа за герб, вие 5 изречения, не можете да скалъпите.
Ооо, писали сме много в тая тема. Тя беше за КТБ. И не 5, а 505 изречения съм изписал само аз. Кое от изложението ти искаш да дискутираме. Кризата и свитото потребление, навлизането на хипермаркетите, тайните съюзи между Бойко и Костов, или агенцията по приходите? Имам конкретно мнение за всяка от темите и мога да го аргументирам с факти и цифри.
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Прекалено самоуверено говориш. Кои сме ние работниците. Делиш ни на работници и политическа класа ли? Белото дава крила, а. По същата логика мога да те оприлича на синче на някой общински съветник, дето по цял шмърка и се прави на умен по кръчмите.
Рабонитниците... добре, че не каза робите. С обноските и изказа ти си мисля, че мога да те цана само да ми пасеш козите, но иначе си вярваш, че може да стане мениджърче от теб, щом пишеш за политика във форум за "предприемачи". Дерзай!

не, бе момче, никога не си се пекъл на българския предприемачески огън. не можеш да разбереш, докато чакаш 25ти за заплата, как със закон се затрива 20 годишен труд за няколко месеца. не можеш да проумееш как се изкарва 1 лев... ама бело знаеш кво е ... ако щеш вярвай, искам да бях роб и да си псувам шефа...
 
Re: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Страхотен лаф. Ще си го запиша да се правя на забавен пред приятелите си.

Ти си забавен и без да имаш лаф. Герберите по дифолт са такива. Смешни натурални.
 
От: Re: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Както казах тези който вярвате на това което пишеш сега вярват че герб не са комунисти въпреки доказателствата
Слагаш ми думи в устата. Цитирай ме и ми покажи къде точно не съм прав.
 
Re: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Ооо, писали сме много в тая тема. Тя беше за КТБ. И не 5, а 505 изречения съм изписал само аз. Кое от изложението ти искаш да дискутираме. Кризата и свитото потребление, навлизането на хипермаркетите, тайните съюзи между Бойко и Костов, или агенцията по приходите? Имам конкретно мнение за всяка от темите и мога да го аргументирам с факти и цифри.

тука претендираме че може да четем цифри... постниги и ще спорим по тях...
 
Re: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

@Куулайсче, сега ако покажеш и една инфограма, колко е ограбил Костов с глутницата си приватизатори, те признавам за честен човек. Иначе ще приема тоя плакат, дето го постна за пълна промивка.
Мислех си, че са на изчезване българите, които да имат политически кумири, а може и да греша. Може би още трябва да се настрадаме, докато спрем да вярваме на тия пиявици.

Инфографика. Ти идиот ли си? Май да. Ще видите колко зле ще стане след изборите, като гойде оня нещастник ББ. Ще е една чистка с всеки, който не е с тях. В комбина с турчуляка. Идват глупави и озлобени, ако някой се сети за по-кофти комбинация, ще го почерпя. Без Бръкса, за него само бело сладко.
 
Re: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

тука претендираме че може да четем цифри... постниги и ще спорим по тях...
Батемце, ти с роб ли спориш. Всеки който си седи на памуковата нива, не вижда далеч. :)
 
От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

не, бе момче, никога не си се пекъл на българския предприемачески огън. не можеш да разбереш, докато чакаш 25ти за заплата, как със закон се затрива 20 годишен труд за няколко месеца. не можеш да проумееш как се изкарва 1 лев... ама бело знаеш кво е ... ако щеш вярвай, искам да бях роб и да си псувам шефа...
Малко ми е странно, да ми викаш момче, щото вероятно съм поне 10 години по-възрастен от теб. Можеш ли да ми кажеш какво означава преприемач за теб. Щото, ако имаш в предвид търговец, такъв съм бил. Купувах и препродавах банани, гръцки сладолед и хладилни ракли втора ръка, много преди да си чул за Делта и доста преди Нестле да ги купи. Предполагам, че не това означава предприемач.
 
От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

ХАйде да ви върна отново в реалността и в темата:

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/03/29/2032173_durjavata_ktb/

Кредитите м/у свързани лица:
oo_2032215.jpg


Но интересни факти, са че тази банка за 4 години направи 3 пъти увеличение на активите си докато всички други банки бяха на дъното или се спускаха надолу.
Цялата банкова система с около 20% лоши кредити и огромни провизии, КТБ едва с 2% - тези са факири:)

Истината че държавата на нац. и местно ниво прави схемата за надуване на КТБ под прякото покровителство на БНБ!

Така, че този целият процес прасчо и мустакчко в помощ от цацаратура и БНБ какво правят ще направят така, ние да платим масрафа на тази свързаност и някой с кредити за стотици милиони да му се намали драстично! Как ли? Ами синдиците като го продадат на наши хора с огромен отбив!

Следете, кои ще е печелвшият - този, които има драстичен спад на кредите му.

Плащайки цялата сметка и не оставянето да фалита, а на 1во място не пускането на Оманците да намерят решение - ще създаде до огормни проблеми в скоро време! И то проблеми породени от смяна на стимулите на всички участници и все по тежката корумпираност в системата.
 
От: От: От: Re: От: Корпоративна търговска банка и атаката срещу нея

Малко ми е странно, да ми викаш момче, щото вероятно съм поне 10 години по-възрастен от теб. Можеш ли да ми кажеш какво означава преприемач за теб. Щото, ако имаш в предвид търговец, такъв съм бил. Купувах и препродавах банани, гръцки сладолед и хладилни ракли втора ръка, много преди да си чул за Делта и доста преди Нестле да ги купи. Предполагам, че не това означава предприемач.

И следва логичния въпрос: Защо говориш в минало време? Защо не си направил верига от търговски обекти, тогава? Щото ти дойдоха много парите, нали? Имаш ли свой бизнес в момента?
 

Горе