Костюм по поръчка, suit up!

testkiwi

Well-Known Member
Носите ли костюми? Обичате ли да носите?

Не съм правил реклама до ся, ама си направих костюм по поръчка при вече "моя" шиваш и мога да Ви кажа, че е ултра, мега, хипер топ. Съветвам всеки да си направи поне 1 поръчков, нищо общо с конфекцията и услугите им по преправяне според Вас.

Излизах така вчера с една мацка, батенце, няма толкова изтупан гъзар никъде, буквално всички погледи са върху теб където и да отидеш. А аз съм яко смотан по принцип хаха, обаче в костюм съм просто хипер топ и вече няма да излизам с обикновени дрехи.
Деба, Барни Стинсън е бил прав с неговото "suit up"

Разгледайте сайта на Петър, много е про и сайта и той - https://blackmarket.bg/
1200 лв си струват всяка стотинка, макар да има и по-евтини варианти от други шивачи, но на мен ми го препоръча приятел, на който му седеше Пешовски костюм уникално, за тва избрах него.

Ако си поръчате, кажете, че Георги дето е ходил в Северна Корея Ви е казал (няма да получите потстъпка, ама ще Ви е първи приятел и на Вас и ще му стане готино)

Поздрави.

yanko84

New Member
евала, убил си ги :) Неделчо също прави страшни костюми, даже Марешки ходи при него. Пробвай го следващия път.

nsevimov

Active Member
Имам 3 костюма които два от тях са шити по поръчка от белгийски шивач който обслужва и семейството на принц Филип.
Ако имаш път към Белгия мога да те запозная с него и да ти скрои един или два костюма и ти гарантирам че никой друг в света няма да има като твоят.

Стартовата цена е 1500 евро като в тази цена е включено абсолютно всичко от А до Я.

Също така имам много координати в Истанбул откъдето също можеш да получиш много ама много елегантен костюм.

Но иначе като цяло ти трябват 3 костюма които да ги въртиш на всяко мероприятие като само сменяш ръкавелите на ризата.

Blinky

Owner
Леле, толкова ли струва поръчков костюм? Над 1200 лева, че гледам и евра. И колко по-точно костюма трябва да носиш, за да не писват и да имаш постоянно един под ръка. Според мен, поне съдейки по мен, един костюм едва ли може да го носиш повече от ден, айде с пазене и малко сядане и мотаене с него - два, но него не може да го хвърлиш в пералнята, нали? Ходи се на химическо. И какво, седи един блокиран за 1-2 дни. Значи, е нужно, за да си повече време с костюм, но не през цялото - поне мин. 3? Или? Да може и да ги ротираш, а и според събитието, не може да отидеш на помен с бял костюм, нали?

Аз лично не нося, не се кефя кой знае колко, но определено като слагам поводът в повечето случаи го изисква. Демек, карам го предназначение, не за кеф. Не знам дали ще ми е удобно да изляза на заведение или някъде на забава с костюм. Но, виж, ако сме на официален коктейл, някакво по-тузарско събиране и най-вече културно мероприятие, то няма как. Ако хората около мен са изтупани - предполагам и аз бих се почувствал добре. Не мисля обаче, че ще ми е много комфортно, ако съм в някакво заведение и да съм единствени с костюм. Да, сигурно ще привлека внимание.

nsevimov

Active Member
Леле, толкова ли струва поръчков костюм? Над 1200 лева, че гледам и евра. И колко по-точно костюма трябва да носиш, за да не писват и да имаш постоянно един под ръка. Според мен, поне съдейки по мен, един костюм едва ли може да го носиш повече от ден, айде с пазене и малко сядане и мотаене с него - два, но него не може да го хвърлиш в пералнята, нали? Ходи се на химическо. И какво, седи един блокиран за 1-2 дни. Значи, е нужно, за да си повече време с костюм, но не през цялото - поне мин. 3? Или? Да може и да ги ротираш, а и според събитието, не може да отидеш на помен с бял костюм, нали?

Аз лично не нося, не се кефя кой знае колко, но определено като слагам поводът в повечето случаи го изисква. Демек, карам го предназначение, не за кеф. Не знам дали ще ми е удобно да изляза на заведение или някъде на забава с костюм. Но, виж, ако сме на официален коктейл, някакво по-тузарско събиране и най-вече културно мероприятие, то няма как. Ако хората около мен са изтупани - предполагам и аз бих се почувствал добре. Не мисля обаче, че ще ми е много комфортно, ако съм в някакво заведение и да съм единствени с костюм. Да, сигурно ще привлека внимание.
Костюм не се носи всеки ден освен ако не си мениджър на банка или политик.

Костюм нося единствено когато събитието е с особена важност за бизнеса ми.

Иначе ако искаш добър костюм който да е бутиков и правен само за теб ще се разделиш с поне 10 000лв за три костюма, три чифта строго елегантни обувки, три ризи и поне 6 комплекта ръкавели.

Просто инвестираш в твоята визия която в повечето случаи е определяща в много бизнес аспекти.

Станимир И

Active Member
Привет, на началната страница бутончето за ЗАПАЗИ ЧАС под таблети мобилна се сливат и се губи.
Изглежда добре, може да пробвам услугите и без това имам нужда а и зор си намирам костюми заради краката си, явно от клековете са станали нестандартно големи.

Поздрави,
Станимир

D.D.

Active Member
Много приятно представяне в сайта. А цените.... ами за поръчкови изделия със сигурност са си нормални. За справка като гледам какви платове са представени крайната цена ми се вижда все по-изгодна. Аз лично от няколко години съм безкрайно щастлив, че мога да си позволя да не нося костюм. Колкото и някой да си мисли, че от това му зависи бизнеса, идва един момент в който прозира суетата пред нуждата и практичността. И да, в някои дейности си е униформа. Дори и без пискюли и ширити.

$INeed$

Well-Known Member
Важното е други части на тялото да не са започнали да изглеждат малки на фона на големите крака. :)

Костюмът е необходим за определени случаи и бизнес срещите със сериозни хора, които са реално успяващи. Всеки ще каже, абе аз ще отида с тениска и дънки и суичър, и каквато и да е тиин прищявка, но истината е, че никой няма да погледне с добро око, ако не сте на нивото му. Та, там си трябва.

И не само там. Сватби, кръщенета, юбилеи, коктейли, презентации, конференции, речи, и куп други. Винаги съм се дразнил когато видя на сватба някой в гражданското или църквата с дънки и блуза, както ходи на нивата да оре. Или да се изтропа на кръщене, където е главно действащо лице пак по същия начин. Говори за култура и колко му дреме. :) Кофти, но повечето това мислят.

Абе 10 000 за такова нещо, не е много, ако знаеш и после как да го използваш.

John Galt

Active Member
Носите ли костюми? Обичате ли да носите?

Не съм правил реклама до ся, ама си направих костюм по поръчка при вече "моя" шиваш и мога да Ви кажа, че е ултра, мега, хипер топ. Съветвам всеки да си направи поне 1 поръчков, нищо общо с конфекцията и услугите им по преправяне според Вас.

Излизах така вчера с една мацка, батенце, няма толкова изтупан гъзар никъде, буквално всички погледи са върху теб където и да отидеш. А аз съм яко смотан по принцип хаха, обаче в костюм съм просто хипер топ и вече няма да излизам с обикновени дрехи.
Деба, Барни Стинсън е бил прав с неговото "suit up"

Разгледайте сайта на Петър, много е про и сайта и той - https://blackmarket.bg/
1200 лв си струват всяка стотинка, макар да има и по-евтини варианти от други шивачи, но на мен ми го препоръча приятел, на който му седеше Пешовски костюм уникално, за тва избрах него.

Ако си поръчате, кажете, че Георги дето е ходил в Северна Корея Ви е казал (няма да получите потстъпка, ама ще Ви е първи приятел и на Вас и ще му стане готино)

Поздрави.
ти ли си бе?

• Like
Реакции: Sky

testkiwi

Well-Known Member
Годината си отиде и тоя сас още го няма?
Тя годината може да си отива, ама срока за магазините го отложиха на 1 април, за това не бързаме, по-добре да е по-пипнато и до края на годината е лайв, споко ;)

Sky

Well-Known Member
Тя годината може да си отива, ама срока за магазините го отложиха на 1 април, за това не бързаме, по-добре да е по-пипнато и до края на годината е лайв, споко ;)
Ти ако се водиш по закона може и никога да не отвориш

testkiwi

Well-Known Member
Ти ако се водиш по закона може и никога да не отвориш
Знаем кво правим, дори работим вече за пазара в САЩ, имахме няколко срещи с бъдещи партньори там, хич не бери грижа за нас :)

Sky

Well-Known Member
Знаем кво правим, дори работим вече за пазара в САЩ, имахме няколко срещи с бъдещи партньори там, хич не бери грижа за нас :)
Тебе няма кво да те мислим, ама любопитството човърка.

Горе