Коя Операционна система ползвате на работните си компютри

От: Коя Операционна система ползвате на работните си компютри

@2fast4you просто е модерно да си с "Ай-нещо си".
 
От: Re: Коя Операционна система ползвате на работните си компютри

Добре де, вие с Линуксите как си ползвате СЕО софтуера? С Wine тръгва ли всичко? Или може би имате виртуална машина с XP?
Един приятел каза че с play on linux било по-добре от виното. Едно време с Wine за мое учудван тръгваха поти всички неща, без MS office и visual studio. Но както каза по долу виждал съм клип чета как зареждат виртуален windols, което за мен е тъпо, да си с Lunux а да имаш един куп XP програми, но карай.

Тъй като аз съм с XP но не съм негов защитник, а защитник на хората със свободна воля избрали Linux, за да не бъдат ограничавани техните възмогнати, това е за вас, на мен много ми харесва:

[video=youtube;owhSP2B3Mss]http://www.youtube.com/watch?v=owhSP2B3Mss[/video]
 
От: Коя Операционна система ползвате на работните си компютри

Добре де какви са предимствата на този MAC OS пред линукс и windows?
Лично много малко съм работил под мак и не знам какво му е хубавото.
Ако ти трябваше Мак ОС в ежедневието, предполагам вече щеше да си разбрал :) .
Зависи с какво се занимаваш и/или искаш да се занимаваш.
За "средностатистически (за България)" юзър няма особени предимства.

Има предимства в различна степен за уеб професионалисти, дизайнери, програмисти (ако не са Microsoft-базирани), зидари на сайтове, middle- и high-end бизнесмени дето си ценят времето и тем подобни. Както и за финансово непритеснени компютърно неграмотни индивиди. Но за някои от изброените Линукс може да е по-подходящ - не мога да кажа.

Примери за "средностатистически (за България) юзъри" - всички собственици на онлайн магазини, сайтове за групово пазаруване, офлайн бакалийки и дюкянчета, блогъри, СЕО-специалисти, Фейсбук и прочие социални спамери, форумни хейтъри и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Коя Операционна система ползвате на работните си компютри

Ако ти трябваше Мак ОС в ежедневието, предполагам вече щеше да си разбрал :) .

Абсолютно!
Зелено.
И за останалите пояснения, но най-вече за това.

MAC OS си има предимства открай време в определени области.
 

Горе