Коя е ЧСИ - Частен Съдебен Изпълнител

deffnews

Well-Known Member
Трябва да има нещо като развнопоставеност.
 
Последно редактирано:
Ще те съдя, защото ти ми отне здравето. Айде да видим има ли закони в тази България или няма?
 
Имам много документация качена където трябва. Частен Съдебен Изпълнител X
 
Последно редактирано:
Ще видим. ЧСИ X, това го запомнете.
 
Последно редактирано:
Детайлите са качени. X ЧСИ, Сливен.
 
Последно редактирано:
Нарушавала е многократно правилата в камарата на частните съдебни изпълнители. Допълнително се присмя на майка ми, защото майка ми има проблем.
Ще се съдим много яко с тази. Но тя се крие, защото знае защо.
 
Крие се и има злоутреби.
 
Сложи ми запор по време, когато имаше мораториум.
Кантората и се води на X и не знам защо всички се страхуват да говорят за нея. Аз, не се страхувам.
 
Последно редактирано:
И ако не ме убият, което очаквам да ми се случи.
 
Нали уж, ЕС, законност, директиви, наредби, закони, къде е това нещо. Май го няма? Май ще трябва да си търсим правата точно къде?
Като гледам колко е загрижено обществото, недоумявам тази държава ще я има ли изобщо. Много дръкналници с "гражданска позиция" навсякъде, колкото да приказват.

Случая съм го разпратил и към КЗК, подготвен е за пращане към Омбудсмана на Републикиката. За 268 лв. остатък от кредит, който отгоре на всичкото надвишава законния ГРП и е плащан почти всеки месец е сложен запор за 780 лв.
Вписан е хонорар за адвокат 200 лв. Адвокат на закрито заседание, като най-вероятно няма никакъв адвокат. Запора е наложен без предварително уведомление.

В два закона, единия е български, другия е общ за ЕС е записано по железен начин какво е ГРП и колко е неговият таван.

Та, къде са институциите?

Този запор е наложен на пенсионер, човек с пенсия под минималната работна заплата.

Досега си мълчах, защото си имаме семейни проблеми, но явно с мълчание става все по-лошо.

Може би, наистина трябва да ме утрепят за да се разчуе това и да се вземат някакви мерки по въпросите с бързите кредити, бързите процедури на затворени заседания и как хората биват мачкани и поругавани.
 
Качил съм и записи на разговори с тези хора, който работят във фирми за бързи кредити и някои други в които е пълно с обиди и заплахи.
Плюс присмиване спрямо хора в неравностойно положение.

Всички в сливенска област я били страх от ЧСИ X
 
Последно редактирано:
От целия репортаж, само не разбрах какво общо има КЗК със случая?!?
 
КЗП ще да е
Абе и там ще да не е. Действията на ЧСИ-тата се обжалват по ГПК. Но ще разберем в следващия епизод.
 
Качил съм и записи на разговори с тези хора, който работят във фирми за бързи кредити и някои други в които е пълно с обиди и заплахи.
Плюс присмиване спрямо хора в неравностойно положение.

Всички в сливенска област я били страх от ЧСИ Гергана Грозева.
Къде са тези записи ?
 
Къде са тези записи ?
В интернет, някъде където ще се разпространи в определен ден и час., с думички като - абе вие идиот ли сте, завършили ли сте първи клас, но това е слабо, подхилквания към жена, която е в неравностойно положение, това е в офиса на ЧСИ X. Имаше подметки и похилквания към жена, която е в неравностойно положение. И това всичко е записано и качено.
Може да съм обикновен човек, но такава подигравка с личността на хората, ако остане безнаказана, това е край на тази държава.
 
Последно редактирано:

Горе