Коя зодия сте?

От коя зодия сте


  • Общо гласове
    71
  • Poll closed .
Blinky каза:
adelina каза:
coolice каза:
има играчи и от водните зодии :) ама не им се пише по такива теми :)


със сигурност има от всички

доколкото знам зодията не спада в категорията информация "лични данни"
А ти като си водолей, няма ли да почерпиш скоро.:) :wink:

догодина - за тази година приключих с черпенето
 
adelina каза:
Tsanko каза:
Хехехе аз пък съм сладък шаран :)

поне да беше отгворил на въпроса


временни резултати от анкетата

към онлайн бизнес проявяват най- вече интерес
въздушните зодии- Близнаци, Водолей ,Везни
огнените зодии- Лъв , Стрелец , Овен

Просто исках да кажа, че съм риби :)
 
Tsanko каза:
adelina каза:
Tsanko каза:
Хехехе аз пък съм сладък шаран :)

поне да беше отгворил на въпроса


временни резултати от анкетата

към онлайн бизнес проявяват най- вече интерес
въздушните зодии- Близнаци, Водолей ,Везни
огнените зодии- Лъв , Стрелец , Овен

Просто исках да кажа, че съм риби :)

тъй кажи бе човек
 
До момента имаме
Близнаци-4
Стрелец-3
Лъв-3
Водолей -2
Риби-2
Дева-2
Везни-1
Овен-1
Рак-1
Скорпион-1
Козирог-0
Телец-0

Извод : Най - малко се интересуват от онлайн бизнес земните зодии

Я всички си казвайте зодиите
Сигурна съм че има още водолеи.Не е възможно да сме само двама.
 
хаха, аз ли съм единственият Козирог тук? :) :roll: 8)

Козирозите са работохолици и за тях кариерата е много важна, само туй знам аз :roll: :lol:
 
Това зодийте са голяма простотия ЗА МЕН (нарочно е с големи букви). Бившата ми приятелка си избираше гаджетата по зодийте. За мен е глупаво да четеш предсказанията на някои като Апостол (ей всестранно развита личност) или да съдиш за хората по зодийте - пример бившия ти приятелка е везни и вече не трябва да общуваш с момичета от тая зодия
 
UK каза:
Това зодийте са голяма простотия ЗА МЕН (нарочно е с големи букви). Бившата ми приятелка си избираше гаджетата по зодийте. За мен е глупаво да четеш предсказанията на някои като Апостол (ей всестранно развита личност) или да съдиш за хората по зодийте - пример бившия ти приятелка е везни и вече не трябва да общуваш с момичета от тая зодия

това което казваш според мен е предмет на друг разговор но от друга страна пък е една от възможните причини поради която голяма част от потребителите на форума да не напишат нищо по темата - те просто не се интересуват от зодии

само че не пуснах тази анкета за да избирам или подбирам хора според зодиите им, а защото ми беше интересно дали има връзка между зодията на човек и интереса му към онлайн бизнеса

както и да е въз основа на оскъдните резултата до момента извода е че представители на всички зодии се интересуват от онлайн бизнес , но най много са тези от огнените зодии - Стрелец, Лъв , Овен
 
С вас жените по тоя въпрос за зодийте не може да се спори (и по други). Решилисте си и това е :roll:
 

Горе