Коя млм компания да избера

Искам да споделя с всички вас, че в момента има една компания в България,
Каква е причината, че всеки втори говорещ за нещо си, дали продава услуга, дали продава продукт, дали предлага работа без значение, то винаги се оставят въпросителни. Абе имало една компания дето нещо си, ама коя е тая компания.
Сега е отговор ще получа" пиши ми", да бе, ама аз не знам дали има смисъл, а и нямам ФБ профил.... И кво правим сега, немога да започна в тая готина фирма, която не е ясно коя е щото нема ФБ .
 
няма проблем.. сега ще напиша Блог Пост, в които ще има информация за нея и защо мисля, че има голяма възможност за развитие. :)
 
няма проблем.. сега ще напиша Блог Пост, в които ще има информация за нея и защо мисля, че има голяма възможност за развитие. :)
И плакати ще залепиш,ама няма да напишеш едно има на фирма/марка...
 
Напиши повече, дай всичко от себе си. Започни с блогване, видеа, някакви практични съвети и се пренеси вече върху екип. А вече, ако имаш и аудитория в този блог, то не е нужно и да си търсиш екип, те ще идват при теб. Публикуваш и периодично някакви резултати, как почваш, какво правиш - и реално си ти. Мисля, че е по-добрата стратегия. ;) От това да събереш на едно място случайни хора, на които да се опиташ нещо да им налееш в главата.
 
няма проблем.. сега ще напиша Блог Пост, в които ще има информация за нея и защо мисля, че има голяма възможност за развитие. :)
Момчета ! Намерете си работа ! Не възпитавайте в съзнанието си балони !
 
МММ
 
Ако някоѝ желае да се включи в моя екип. Аз съм сътрудник на LR и печалбата е добра, 40% стига да имате продажби, освен това ако изградите собствен екип парите стават много.
 
Моя роднина се занимава с Форевър България и доста доволна. Дори наскоро мина нагоре в стълбицата там. Ако реши някой, за мен и за нея ще е ОК да ви свържа с нея, за да разберете повече. Честно казано, аз лично съм Ок с марката, жената взима от нея бая неща. Витамините са им супер, както и някои хранителни добавки. Горе долу това знам. :)
 
Стартирам МЛМ екип - при интерес и желание пишете на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
...
Проекта е нов и има Огромен потенциал за развитие.. Хората, които ще влязат в началото на проекта и РИСКУВАТ ще
спечелят най-много!

Научи повече.

Ако искаш да се занимаваш с МЛМ, най-важната предпоставка е искрено да харесваш продукта. Например ефектите на алоето отдавна са известни и Forever Living влагат истинска суровина в препаратите си, съответно не е много трудно да станеш фен, особено ако поначало имаш залитания към тая сфера. Самият продукт си идва с част от маркетинга.

Щом наистина вярваш в продукта, ще ти иде естествено да задълбочиш знанията си, оттам и да говориш за него. В идеалния вариант продажбите ще дойдат като страничен ефект. Няма да нужда да нахалстваш и да натискаш когото срещнеш.

ОБАЧЕ, това линкнатото мирише по-скоро на ПОНЦИ СХЕМА. Уж има продукт, обаче е тип "информативен", т.е. някакви книжки и видеа за личностно развитие. Стойността е силно съмнителна и абстрактна. Такива боклуци все по-трудно се продават. Хванали се тия три "гурута" и решили да си продават тъпотиите чрез МЛМ.
 
Последно редактирано:
Ако някоѝ желае да се включи в моя екип. Аз съм сътрудник на LR и печалбата е добра, 40% стига да имате продажби, освен това ако изградите собствен екип парите стават много.
Искаш да кажеш 20/28% процента отстъпка нали? :)
 
LR е добра компания като цяло преди време работих с тях даже изнасях семинар в Бургас пред около 60 70 души. Истината е обаче че за да имаш реален шанс да успееш е много важно какъв е социалния статус на обкръжението ти и на приятелите ти. За около месец и половина бях на 16% 1 ниво преди 21% последните (тогава беше така) Но после се срина всички твърде бързо. Като цяло е хубава компания и в сравнение с повечето млм фирми разполагаш с качествен продукт от който доста голяма част е консуматив за всяко едно семейство, друго е дали могат да си позволят паста за зъби от Х лв. или средностатистическата на 3 пъти по ниска. В България е доста трудно но не е невъзможно. Имам приятел опитва близо година и нещо тук и накрая замина за Германия и сега печата мисля че 3тата кола ще взима
 

Горе