Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

Maystora

New Member
Гледам, че се е разразил спор относно коя е по-добрата система? :shock:

Става дума за това гласуване: versus (dot) bg/?ff=21
Вие кво мислите? :clap:
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

Ти пък сякаш разбираш нещо от CMS и от изграждане на сайтове. Това да не е SEO-то?
Нормално е Джумла! да е по-предпочитана от сериозните хора, а явно те са гласували до момента.
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

Епа.... Анкетата поначало е дебилна. Се 1 да питаш Кой ще бие на покер ако седнат да играят кокошката и прасето?

Ама тъй и тъй бях отворил сайта, цъкнах на Вордпреса. Да не се повтарям пак що Джумлата е необикновено популярна тъдява, че се почна тя една....
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

На 100% твърдя, че Wordpress-а е по-добър, тъй като е с по-добро вътрешно SEO. Joomla-та е яко криво написана като код и не е добре оптимизирана за търсачките. Също така има прекалено много опции, че чак ще се побъркаш докато разбереш кои от тях ти трябват (тъй като болшинството опции са ти излишни).
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

И аз съм за WordPress. Вече нещата са в негова полза :)
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

+1 за wp
на WP като му набухаш няколко seo плугина и става машина за .....:twisted:
 
От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

Занимавам се с Джумла от три години и мисля, че би трябвало да е избор на хората с по-сериозни проекти.
 
От: От: Коя система е по-добра? WordPress или Joomla?

На 100% твърдя, че Wordpress-а е по-добър, тъй като е с по-добро вътрешно SEO. Joomla-та е яко криво написана като код и не е добре оптимизирана за търсачките. Също така има прекалено много опции, че чак ще се побъркаш докато разбереш кои от тях ти трябват (тъй като болшинството опции са ти излишни).
Кода на Джумла е песен в сравнение с WP. За SEO-то съм съгласен, че WP има някой силни страни, които липсват в Джумла!
 

Горе