Коя Shopping Cart се индексира най-добре?

roskobe

New Member
По мои наблюдения Magento-то най-бързо дърпа. Кажете и Вие, че все още не мога да се спра на система, а от OpenCart изобщо не съм доволен (от към индексиране). :)
 
От: Коя Shopping Cart се индексира най-добре?

Според мен това не зависи от системата, която използваш, а от начина, по който си я настроил. Разгледай СЕО модулите, които предлагат за съответните системи, може би това ще ти помогне да направиш преценка. WordPress сигурно най-бързо ще се индексира, но на мен ми е неудобно да го използвам за онлайн магазин:)
 
От: Коя Shopping Cart се индексира най-добре?

Magento ли на мен пък няколко човека ми казаха че не ставало за онлайн магазин, разходите за всички доработки излизали скъпо, като се сложило много продукти било бавно, супер много натоварвало сървъра.. за сега всеки ми казва че опненкарт е най добре. То индиксирането според мен зависи от самия сайт: брой страници, дали постоянно се добавят нови неща, линкове - дали линковете му са от сайтове които се индиксират, а не някакви дето ГГ ги вижда на месеца 1 път..
 
От: Коя Shopping Cart се индексира най-добре?

Magento ли на мен пък няколко човека ми казаха че не ставало за онлайн магазин, разходите за всички доработки излизали скъпо, като се сложило много продукти било бавно, супер много натоварвало сървъра.. за сега всеки ми казва че опненкарт е най добре. То индиксирането според мен зависи от самия сайт: брой страници, дали постоянно се добавят нови неща, линкове - дали линковете му са от сайтове които се индиксират, а не някакви дето ГГ ги вижда на месеца 1 път..
Чесно казано и аз не мога да хвана от къде идва всичко. На OpenCart-a с 3000+ продукта го нямаше никакъв (като имах инсталирани и модули за СЕО), а magentо-то с 200 продукта и се класира на много-добри ключови думи. Проблема е както казвате, че е доста бавна системата. Може пък и аз да греша някъде...
 

Горе