Край на мафията 7777.bg

Мисля, че е време да станеш. :) Пречупването е само веднъж, после е лесно. :)

giphy.gif
 
досега да се беше хванал да работиш някъде и за 3-4 месеца или да беше поел няколко фрийланс задачи за да спестиш парите.

#ТърсяИнвестиращаБудала
Аз бачкам бе пич, точно затова от може би близо две години не съм бачкал като фрийлансър. Иначе си прав - не ми се рискуват собствени пари, или поне търся да шерна риска, но идеите са ми добри.
Към момента презентрацията ми я снима една супер секси мацка американка, която просто ме хареса, а в близките дни ще обработя видеото и ще го кача, където трябва.
 
Гледам добре си чешете бонбоните, но нещо разводнихте яко мафията 7777.бг. Виждам, че темата е провокирала доста хора, знайни и незнайни да коментират (едни трупат коментари, други "реакции", трети нещо друго), всичко друго но не и по темата. Хайде някой от шефовете тук ако иска да затвори темата, явно няма какво да се каже по-темата вече! Новините са достатъчни. Мерси!
 
  • Haha
Реакции: Sky
Да, размива се, то винаги е така. На единият му е крив форума и хората, дето не споделят хубави неща, другата пуска глупави гифове, които сигурно цял ден е търсила, админа се оправдава, и така става. :) Но важно е да се прочетат мненията на търкачите на фишове, това и истината. Имах един колега, който по едно време беше запълнил цял шкаф с непечеливши фишове. Покрай едната кутия цигари, взимаше и едни Златни пирамиди, или Джак и бобовото стъбло (ако има такова), и така почти всеки ден с месеци и може би години. Видял съм го само веднъж да вади 20 лева, и един път 50 лева. :) Направо му разказа играта шибания Череп. ;) Беше ми жал, колко човек може да не си вярва, че ще успее в живота, че разчита на някаква илюзия.
 
Мой роднини ми показаха билети който са купили, 2 кутии за обувки на стойност около 3300-3400лв. все непечеливши. Имало е печалба максимум 200лв. и няколко по 3лв. На колеги бабите и дядовцие са взимали по няколко на ден и пак така по 3лв. изкарат и те тичат за друг с надежда, че ще има повече ама няма.

Имаше един коментар не помня от кого, дали познавам някой на който са му предложили пари за да участва в запис на предаване и да каже, че е спечелил 200 000лв. (разбира се, че познавам и не един) договора който са му дали на единия да подпише е бил на стойност 1200лв. като е трябвало да плати и данък върху тях задължително накрая на годината това е била клаузата. Прочел го е и така и не се е съгласил. В крайна сметка, дават някакви смешни пари, ето ходят хора за платена публика дават по 30лв. за 8часа да седиш, и те записват 4-5 предавания. Плащат ти храна, дават чат пат по няколко хиляди на разни лица ... абе скоро ще имам документи ама то ще ги има и в новините.
 
Гледам добре си чешете бонбоните, но нещо разводнихте яко мафията 7777.бг. Виждам, че темата е провокирала доста хора, знайни и незнайни да коментират (едни трупат коментари, други "реакции", трети нещо друго), всичко друго но не и по темата. Хайде някой от шефовете тук ако иска да затвори темата, явно няма какво да се каже по-темата вече! Новините са достатъчни. Мерси!
Шеф на темата ли се изживяваш? Остави народа да си пише. То няма друго интересно и без тва.

И научи тва И КРАТКО къде се слага и най-вече къде НЕ СЕ СЛАГА, че много напевно звучи така.
 
Абсолютно познах, че зад историята стои геополитика. Борисов изглежда доста уплашен.
 
другата пуска глупави гифове, които сигурно цял ден е търсила,
Не, много бързо го намерих. :)
 
Много завидяха на Божков и сега злорадо потриват ръце, все едно че бизнеса му едва ли не отива в тяхни ръце! Заблуден народ, слаба държава! Това е!
 
Не, много бързо го намерих. :)
Малките победи в живота викаш. :)

За жалост ни управляват едни от най глупавите, безскрупулни и алчни партии, пълзели някога по нашите земи. Няма да се учудя, ако именно целта на занятието е да вземат парите на големите и неудобни за тях мафиоти, с една единствена цел - да гушнат още, защото явно не стига. Да. Отделен е въпросът, че оня такират се е издънил, ама всеки рано или късно пада от високо, като се вземе много на сериозно.

Вече официално лафка си отива. На дебелия лош Ем си му пука на курнишончето, има си пари момчето. И кво ще ходят на оня свят с милионите си? Съмнява ме много това, но нека трупат. Те ще трупат, други ще ги харчат. Така става в живота.
 
Иначе си прав - не ми се рискуват собствени пари, или поне търся да шерна риска, но идеите са ми добри.


Без да се обиждаш, но в момента в който видях, че 1000 лв ги имаш за пари и търсиш да “шернеш” риска, ми стана ясно, че си адски далеч от истината. :) От сега ти казвам, че проекта ти няма да се получи.
Въпроса ми е колко от колегите са на същото мнение като мен?
 
Без да се обиждаш, но в момента в който видях, че 1000 лв ги имаш за пари и търсиш да “шернеш” риска, ми стана ясно, че си адски далеч от истината. :) От сега ти казвам, че проекта ти няма да се получи.
Въпроса ми е колко от колегите са на същото мнение като мен?
Пепел ти на устата. Вече записахме презентацията.
 
Шеф на темата ли се изживяваш? Остави народа да си пише. То няма друго интересно и без тва.

И научи тва И КРАТКО къде се слага и най-вече къде НЕ СЕ СЛАГА, че много напевно звучи така.
Как ти хрумна това за шеф :)
Всеки да си пише кВото пожелае, свободна страна сме.

Явно се гледа сеира а не дали има смисъл от написаното. Все тая, аз пак ще помоля да се приключи темата и ако собствениците имат желание нека затворят темата. Вече е безмислено, да се пишет глупости. Аз казах това което имаше.
 
Чувствай се свободен да спреш да пишеш в темата, щом си приключил :)

Останалите очевидно не са.
 
Явно се гледа сеира а не дали има смисъл от написаното. Все тая, аз пак ще помоля да се приключи темата и ако собствениците имат желание нека затворят темата. Вече е безмислено, да се пишет глупости. Аз казах това което имаше.
Не, и ако темата върви към Лафка. Това са горе долу за всичките им 1800-2000 обекта си е доста работни места. От икономическа гледна точка. Само знам от мои познати, че почти никой не го посещава. Вили го посещавали таргет, който със сутрешното кафе и цигари да закръгли сумата до 10 лева с 1-2 билета. :) Не съм никак изненадан от това като сценарии. Който чете вестници също.
 
Не, и ако темата върви към Лафка. Това са горе долу за всичките им 1800-2000 обекта си е доста работни места. От икономическа гледна точка. Само знам от мои познати, че почти никой не го посещава. Вили го посещавали таргет, който със сутрешното кафе и цигари да закръгли сумата до 10 лева с 1-2 билета. :) Не съм никак изненадан от това като сценарии. Който чете вестници също.
А обърнал ли си внимание на работещите в Лафка? Те са буквално обградени с артикули и имат място колкото да дишат, страшна работа!!!
 
А обърнал ли си внимание на работещите в Лафка? Те са буквално обградени с артикули и имат място колкото да дишат, страшна работа!!!
Да. Виждал съм ги и дори някои да не се прибират в кутийките си, а да седят от вън и клиента да ги гони из бутката, за да ги обслужват. Но е факт, че има някаква заетост все пак с този бизнес. Не кибичат на борсата, където държавата ще им дава, което не знам дали е по добре.

Колкото до лафка, някъде имала договор за поддържане на прилежащите към битките спирки. Май в Пловдив е така. Не че са много поддържани де, ни това е друг въпрос. :) Чета, че спортния тотализатор и български пощи са едни от желаещите да я придобиват. ;) Няма да останат така, само един ребрандинг и са на линия. Даже и персонал ще си имат, готово да работи.
 

Горе