Край на мафията 7777.bg

Ей тва е: "Когато участвате в хазартна игра, вероятно се запознавате с правилата. Предполагам, че организаторите на хазартни игри, ще си изпълнят задълженията, но ако някой е сключил сделка за разсрочено плащане, много е вероятно да си търси печалбата по съдебен ред", обясни Горанов.

Не, пропуснал съм го това. Този зеленчук силно се е изказал. Ама той това прави най-добре - да ръси тъпотии. Иначе държавата никога няма нищо общо като нещата се засерат. А те почти винаги се засират именно защото държавата има много общо. :)
 
Ей тва е: "Когато участвате в хазартна игра, вероятно се запознавате с правилата. Предполагам, че организаторите на хазартни игри, ще си изпълнят задълженията, но ако някой е сключил сделка за разсрочено плащане, много е вероятно да си търси печалбата по съдебен ред", обясни Горанов.
Класика. Идеално. И той е прав, ама и така не е. :) То тогава, ако всеки трябва да си гледа какво подписва и какво за решили да правят, в малкия ситен шрифт, за какво ни е агенция по хазарта? Нещо като да шибаш с надупчен кондом. :)
 
Нещо ми се дотръка билетче, ако некой иска на партия да влезем на сигура.
 
И аз търся хора да търкаме билети на пилоните на НДК като масов протест срещу безчестията на този разбойник Божков. :)
 
Леле, бая набалбучени бизнеси имало:

https://www.dnes.bg/notifikacii/202...d-falit-zaradi-spiraneto-na-lotariiata.441124

Тия са купували на килограм. И държава явно е ОК с това. Ще имат явно 19 000 търговци по-малко, които да си плащат данъка. Супер логика. ;) После ще се чуди скапаната ни държава защо хората рязко минават в сивия сектор. Че то и да играеш по правилата пак го ядеш. И няма голям смисъл да си.
 
Зарежи ти колко билети имат купени. По-важното е, че значителен % от оборота, е идвал точно от билетите. Това им е главното перо за приходи. Сега ще трябва да кретат с продадени по няколко кутии цигари и някой друг вестник.
 
Тъкмо ще се разчистят улиците от такива павильони и клек шопове. Повечето са страшна мизерия. Пък и аз ви казах, те хората тия пари няма да ги оставят не похарчени. Тая ниша умря, ама ще се появи друга. Който се сети първи каква ще е, ще направи добри пари.

Другото интересно - винаги съм си мислел, че тези билети са на консигнация в обектите и търговците отчитат всички приходи от тях, после им се начислява печалбата. Ама явно са си ги купували.
 
Леле, бая набалбучени бизнеси имало:

https://www.dnes.bg/notifikacii/202...d-falit-zaradi-spiraneto-na-lotariiata.441124

Тия са купували на килограм. И държава явно е ОК с това. Ще имат явно 19 000 търговци по-малко, които да си плащат данъка. Супер логика. ;) После ще се чуди скапаната ни държава защо хората рязко минават в сивия сектор. Че то и да играеш по правилата пак го ядеш. И няма голям смисъл да си.
Ох мар майко, тоя верно се е набълбукал както Левон Хармпамцуцата от БулбукБанк :)
 
Тъкмо ще се разчистят улиците от такива павильони и клек шопове. Повечето са страшна мизерия. Пък и аз ви казах, те хората тия пари няма да ги оставят не похарчени. Тая ниша умря, ама ще се появи друга. Който се сети първи каква ще е, ще направи добри пари.

Другото интересно - винаги съм си мислел, че тези билети са на консигнация в обектите и търговците отчитат всички приходи от тях, после им се начислява печалбата. Ама явно са си ги купували.
Вероятно ако ги купиш получаваш по-голям процент отколкото на консигнация и затова е станало набълбукването, абе Черепа знае как да прави бизнес ...
 
Вероятно ако ги купиш получаваш по-голям процент отколкото на консигнация и затова е станало набълбукването, абе Черепа знае как да прави бизнес ...
Марионетките са си марионетки. :)

И аз не виждам голям смисъл от такива будки. Някакви ръждясали бараки, около които пикаят кучета. И точно какъв бизнес е това.
 
http://www.eurofootball.bg/
Еврофутбол“ без лиценз

Малко по-малко му взимат всичко, жалко е за хората който биват прецакани и остават без работа заради скапания измамник те този на снимката.
 
Че някой хора ги радва комунизмът и удържавяването на частни бизнеси, кво толкова.
 
Че някой хора ги радва комунизмът и удържавяването на частни бизнеси, кво толкова.
Да, само където си мисля, че тези ще са някакви много извратени идиоти, защото това значи 2, а и много други неща, нечие работно място улита, както и корупция в действие. А и много други.
 
Ако съдим по думите на Цеките, би следвало да се спре с рекета и да изплуват повече букита, но от друга - живеем в България.
 
Познайте кой ще плаща масрафа ;)
 

Горе