Край на мафията 7777.bg

изглежда че над 100К не са изплащали и аз познавам един с 5 и един със 100к изплатени, но повече от това ниикъде никого.
Да, и аз не знам за живи човеци с печалби над 100к.
 
То и аз не познавам жив човек спечели милиони от 6/49, ама това не значи , че ги няма.... Ебати логиката....
 
Не е приел предложението за пенсия и почна да бега бате..., може след толкова години на комфорт и безнаказанност да е повЕрвал, че пешката мое да бъде цар.

Гледаме поредния епизод от вечната поредица "Крадеца гонЕ крадеца"
 
При хазарта е така - като не се откажеш когато си на печалба , в крайна сметка губиш всичко. Явно важи и за малкия играч и за шефа.....
 
Аз знам за един който спечели 500 хиляди лева от билетите.. дадоха им 100 хиляди наведнъж и другите пари на части :) човекът си имаше собствен магазин и продаваше билети.. за това че там е излезнал билета с 500 хиляди лева са им отпуснали още 50 хиляди лева на магазина :)

има още един познат който е спечелил 100 хиляди лева
 
7e5f1299273225e159d2a7a48982fd5d.jpg
 
Подобна логика не съм предлагал на уважаемата публика. Логиката я търси в по-предните изречения, вместо да се хващаш за това.

Не виждам какво е това тюхкане. Чичката си е поживял като тарикат едиколко си години, закономерно е натрупал някой и друг грях, заформил се е дисбаланс в системата и... е време друг да му заеме мястото.
Според мен това е пак за пред публиката. Черепа едва ли ще проговори, правят отново някакво показно без реални последствия. Обаче Черепа не е Мустака. Тук има сериозни геополитически интереси.
 
Аз друго се чудя... Ако се обстрахираме от всичките простотии по темата, в крайна сметка в държавата тази година няма да взлязат едни не малко милиони от данаците, които така или иначе Божков е плащал досега. Накрая държавата няма да вземе нищо, Божков няма да вземе нищо, общо взето никой нищо няма да вземе. Само гештапото ще е доволно. От друга страна, след няколко годни, когато Божков осъди държавата, ще му платим една, предполагам, не малка сума, със сигурност с 7 нули и повече. Та, накрая хем държавата няма да вземе стотици милиони, хем ще даде стотици милиони обезщетения....

Не можеше ли просто да му натрещят една извратена глоба, примерно 10% от оборота или нещо такова, както правят в нормалните държави и всички щяха да са доволни. Самия Божков щеше да мрънка малко и да му мине, ама и той с бизнес и държавата с пари.... Просто си разсъждавам....
 
Аз друго се чудя... Ако се обстрахираме от всичките простотии по темата, в крайна сметка в държавата тази година няма да взлязат едни не малко милиони от данаците, които така или иначе Божков е плащал досега. Накрая държавата няма да вземе нищо, Божков няма да вземе нищо, общо взето никой нищо няма да вземе. ...
Просто друг ще плати данъците. Народът вместо въпросните билетчета ще купи други билетчета, ще пусне тото, ще купи хляб, нов телефон, и т.н.

Те парите не извират от Божков.
 
То е ясно, че това е идеята, въпроса е че докато завършат операцията ще има огромни пари, които няма да се превъртят и реално през тая година две ще има не реализирани печалби, от там загоби за бюджет и тн. негативни ефекти. Всичкото това за да вземеш бизнес и да го дадеш на друг... демек лични интереси.

Имаше и друга мантра, държавата да поеме тоя вид бизнес, ама това не ми се вярва да се случи. Пенсионерите си спомняме на какво ниво беше тотото, когато беше монополист :)

Просто друг ще плати данъците. Народът вместо въпросните билетчета ще купи други билетчета, ще пусне тото, ще купи хляб, нов телефон, и т.н.

Те парите не извират от Божков.
 
Аз виждам положителен ефект от цялата работа. Масовата идиотия ще поохладнее, хората леко ще се поотдръпнат от хазарта заради подмятанията за фалшиви печалби и прочие. Парите им ще отидат в други стоки и услуги, вкл и родно производство. Косвен ефект - ще се вдигне БВП-то.
 
Аз само не разбирам как може държавата изобщо да не инвестира в този бизнес.. тотото има няколко умрели игри, никакви реклами и май имаха някакви мижави билетчета също. Пенсионерска история..
 
Аз виждам положителен ефект от цялата работа. Масовата идиотия ще поохладнее, хората леко ще се поотдръпнат от хазарта заради подмятанията за фалшиви печалби и прочие. Парите им ще отидат в други стоки и услуги, вкл и родно производство. Косвен ефект - ще се вдигне БВП-то.
Глупости. Онзи ден гледах една зомбирана госпожа как търка билетчета пред една Лавка, тъкмо беше избухнал скандалът. След като тези хора не се усещат, че пълнят джобовете точно на тези, които обвиняват за ситуацията в държавата, нищо няма да ги спре да търкат.
 
Глупости. Онзи ден гледах една зомбирана госпожа как търка билетчета пред една Лавка, тъкмо беше избухнал скандалът. След като тези хора не се усещат, че пълнят джобовете точно на тези, които обвиняват за ситуацията в държавата, нищо няма да ги спре да търкат.
Гони последния влак. То това няма да отпадне, том е ясно. В момента му сменят собственика. :)
 
Гештапо?
Да не си минал и ти под дъгата? Това е изказ за средно статистически читател на бултаймс...
 
На институция, дето раздава присъди, конфискува имущество, вкарва в ареста за години, без присъда, как и се вика?

Гештапо?
Да не си минал и ти под дъгата? Това е изказ за средно статистически читател на бултаймс...
 
На институция, дето раздава присъди, конфискува имущество, вкарва в ареста за години, без присъда, как и се вика?
Поредната жертва на фейк нюза, RIP биаро :/
 

Горе