Край на мафията 7777.bg

Аз не тая големи надежди, но все пак се надявам на част от хората да им просветне в каква кочина сме превърнали държавата.

С тоя страх, който е налегнал всички, Борисов и наследниците му ще управляват още 100 години. Всеки, който има какво да губи не смее да си надигне главата, че да не вземе да хвръкне...

Даже и тук, във форума, е същата апатия, а беше инкубатор на будни умове и силни личности с позиция и нетърпимост към свинщината. Предполагам помниш как беше. Вече не е така явно, никой не му пука от нищо, каквото и да стане.... то нормално бе, не ме засяга.... Еми така ще е...


Еми журналистите същата работа, то вече е ясно, че цялата медийна група на Нова са като държавна ТВ, там никой не смее нищо да каже и да отрази, добре че по БТВ казват нещо иначе масово всички се правят, че нищо няма. Отделно тук там някой като пита нещо по темата и се отговаря нахално, що ме питаш и ме занимаваш с глупости :D

Шанса му е нещо да се промени на изборите или да търси сериозна помощ от чужбина, иначе ще си остане глас в пустиня и това е, а между другото ПР-ите му са добри, може да се пусне за президент хаха.
 
Мда за съжаление е така...
Трябва да се появи много силна алтернатива, за да има промяна, дотогава ще е така. Хората ги е страх, всички имат какво да губят и са много зависими. Независими няма. Масата е на границата между двата свята, това реално е и добра стратегия за управление. Хем да не са съвсем без пари и да са тотално бедни, защото тогава нямат какво да губят, хем да не са и твърде добре, че тогава им остава време и пари да мислят...
 
Единствената силна алтернатива, където определено ще се разбута всичко, е да изберем Георги Жеков за премиер!
 
Психопата антикомунист ли имаш предвид? Ко прави той, не съм го виждал отдавна...

Вече имаме един антикомунист последните 10 години, стига толкова...


Единствената силна алтернатива, където определено ще се разбута всичко, е да изберем Георги Жеков за премиер!
 
Психопата антикомунист ли имаш предвид? Ко прави той, не съм го виждал отдавна...

Вече имаме един антикомунист последните 10 години, стига толкова...
Същия! Жив е още, изявява се в youtube, спрял се е да звъни по телевизиите, не го и канят никъде вече. Всяко предаване започва с култовото "здравейте роби на комунизма" :)
 
Тоя същия вчера каза, че не е възможно да се теглят големи суми от лични сметки и да се плащат подкупи с тях.... оказа се, че не само е възможно, а е и правено.

Според мен, Божков още загрява.... Няма начин да не извади доказателства. Из нета упорито се пише, че приятеля му от приказката всъщност е записващо устройство :D

Договорка с Винету и компания и да се опита да обори 11-те обвинения срещу него в съда са вариантите да не извади доказателства, които са автоматично признание за даване на подкуп.
Тоя същия вчера каза, че не е възможно да се теглят големи суми от лични сметки и да се плащат подкупи с тях.... оказа се, че не само е възможно, а е и правено.

Според мен, Божков още загрява.... Няма начин да не извади доказателства. Из нета упорито се пише, че приятеля му от приказката всъщност е записващо устройство :D

Поне за два начина се сещам. Първия е договорка с Винету и втория да се опита да се оправдае по 11-те обвинения, да излезе чист и да си върти бизнеса в чужбина. Ако извади доказателствата, то автоматично се признава за виновен в даването на подкуп. Ще чакаме да видим продължението на приказката. :)
 
Според мен ще клати лодката, докато се обърне. И за слепия е видно, че с тези не можеш да се договориш нищо. Има шанс при друго правителство и намесени различни европейски и световни фактори. Ако Божков успее да докаже по категоричен начин, че герб и лично Борисов са корумпирани, самите му европейски приятели няма да искат да играят с него, което значи само едно. При друго правителство и голямо желание, Божков ще мине като защитен свидетел и всичко ще му се прости, с цел да се изпържи по тлъстата риба :)

Ако се запази положението, ще се гърчи по плажовете на Дубай докато е жив.

Договорка с Винету и компания и да се опита да обори 11-те обвинения срещу него в съда са вариантите да не извади доказателства, които са автоматично признание за даване на подкуп.


Поне за два начина се сещам. Първия е договорка с Винету и втория да се опита да се оправдае по 11-те обвинения, да излезе чист и да си върти бизнеса в чужбина. Ако извади доказателствата, то автоматично се признава за виновен в даването на подкуп. Ще чакаме да видим продължението на приказката. :)
 
И тук само публикувате елементарни провокации и чакате някой друг да свърши работата. По-добре да си бутаме сайтчетата и да чакаме освободител отвън. Все ще се появи някой към края на следващия голям конфликт.
 
Следващия голям конфликт се случва в момента, ако не си забелязал. Конфликти с бомби, самолети и войски няма да има вече...

И тук само публикувате елементарни провокации и чакате някой друг да свърши работата. По-добре да си бутаме сайтчетата и да чакаме освободител отвън. Все ще се появи някой към края на следващия голям конфликт.
 

Горе