Край на спама в Предприемач?

Това го има заложено като функция във vBulletion.
Usergroups -> Usergroups manager -> Registered Users цъкваш на Go (това ще отвори редакцията) -> Търсиш за User Reputation Permissions и слагаш отметката на Can See Who Left User Ratings (Мисля, че в момента я няма за това и не се показва). Запаметят ли се така настройките, всеки потребител който влезе в контролния си панел да види последните 5 репутации които е получил, ще вижда и прякора на човека който я е оставил в дясната част под часа и датата.
 
От: Край на спама в Предприемач?

Български форум на подобна тема с увеличена модерация, без спам, с улава администрация, с малко по-прозрачни репутации, пълен с компаси, бастуни и онлайнбайганьовци - да, има.

Въпрос на избор и себеусещане.
 
Re: От: Край на спама в Предприемач?

На мен ми се е случвало като дам на някой да не се отразява - не знам защо.

Дам това и аз говоря всичко трябва да е обусновано.

Абе аз имам един въпрос от вчера и днес си събрах 2+ ама чудно защо не ми се прекалкулират, имате ли и вие такива проблеми или цялата конспирация е срещу мен :D :D :D



а то репутация е едно и си прекалкулира зелените барчета :)
Rep Power е друго тои се влияе от старост на акаунта брои постове и количество получена рапутация с различна тежест и тогава се променя ако сте близо по точки до някоя зона на промяна тогава се прекалкулира паура бързо
 
Последно редактирано от модератор:
Ако не проработи по този начин поради редакциите на темплейтите които има във форума, може да редактираш следния темплейт:
User Control Panel Templates > usercp_reputationbits >
И където е:
<p class="comment">{vb:raw reputation.reason}</p>
да го замениш с това
<p class="comment"><a href="{vb:link member, {vb:raw reputation}, null, 'whoadded', 'username'}">{vb:raw reputation.username}</a>: {vb:raw reputation.reason}</p>
По този начин пред полето което съдържа коментара към репутацията ще се съдържа и прякора на човека който я е оставил, както и линк към профила му.
 
Да се вижда ли кой е оставил негативна репутация?


но по прицип си мисля че ако имате съмнения винаги може да пишете да бъде проверено какво е оставено като репутация ние сме като маршалите във формулата :) бързо разследване и ако е зоупотребено се коригира :)
 
От: Край на спама в Предприемач?

Ами аз днес получих репичка ама не се отрази, айде хвщай маршерутката :D
 
От: Край на спама в Предприемач?

Направи си форум и там си се праи на шеф! Тука си има функция "докладвай" - един клик..като миг е....ама не е интересно така, нали :)

А това, че например имаш голяма репутация за мен лично с нищо не доказва, че си достоен за модерация... Както знаем репа между няколко участника с висока такава се вдига буквално "за минути"
Освен това, за тебе едно нещо може да е спам, а за общите интереси да не е. Ти как го теглиш тва животно спама, какви са ти критериите? А опитът къде ти е, а безпристрасността, а интересите... :)
 
От: Край на спама в Предприемач?

Mad това към мен ли е адресирано?!

Ако е така аз съм писал накрая този порицания се вади и гласуват за него дали го махат или не, като се даде списък с хикс репите кво е писал и за кой коментри е порицан и се пуска за гласуване, така се счита за най-обективно и демократично, а форум си правя има време :p
 
От: Край на спама в Предприемач?

Не, тва е за тия дето много дерзаят... :) Всъщност той разбра :)
 
От: Край на спама в Предприемач?

репортите са вързани със смсите на единия модератор така че се очаква още по учестена реакция стига да ги ползвате

е това е гадно, посред нощите ше му пищи телефона че някой тиквеник му е било скучно и е решил да репортва :D
 
Услугите на един възрастен и всестранен

В Предприемач, доколкото разгледах, се прави бизнес за оптимизация на търсачки, домейни и друго. Исках да си пусна темата в Пазар, но ми се появи съобщение, че е само за хора с повече постове. Искам да предложа интересните си услуги тук, защото темата е за спама и няма да има проблем, ако някой не ги хареса. А, ако модераторът ги одобри, може да ги премести на по-подходящо място по негово/нейно усмотрение. Нека направо да премина към моето портфолио. Аз съм сигурно най-възрастния човек от всички тук, с доста опит по света и у нас, завършил съм Висше Учебно Заведение, хуманитаристика. УСЛУГА НОМЕР 1 - "Писане на еротични разкази" (следва извадка от мой еротичен разказ): "Луната се отразяваше в тихото езерце и в маслинените й очи. А той бе вперил поглед само в устните й, които дори в сумрака се очертаваха все така сочни, непреодолими и до болка възбуждащи го." УСЛУГА НОМЕР 2 - "Писане на секс разкази" (следва извадка от мой секс разказ): "Тя си мислеше, че ще ядат в японски ресторант, но се оказа, че ще й правят японски секс. Беше отворена мадама и смяташе, че сексът е също на далавера, както и храната. "Какъв японски секс?"-бе попитала тя Мауро преди да я вкара в луксозния апартамент на петзвездния хотел в Палма де Майорка. "Сега ще видиш!"- засмя се Мауро и тя видя. Пет снажни културиста с различен цвят на кожата - негър, мулат, жълт, бял и един полу-бял. Всички го бяха надървили. Тя обичаше да гледа надървени, желаещи да я пронижат пениси. Усети как сърцето й затупка лудо, а отдолу взе да й се подува и навлажнява жадната за секс катеричка. За пръв път беше в чужбина и мислеше, че ще го прави само с испанци на този испански остров, но за такова щастие не беше си и помисляла: италианеца Мауро и още 5 други яки мъжаги от различни националности и даже раси! Веднага ги попита откъде са. Негърът беше от Англия, мулатът - от Франция, жълтият - от Казахстан, белият - местен испанец, а полу-белият - циганин от Румъния. Това разнообразие от я накара да се чувства адски щастлива и да си помисли, че ако това е адът, то рай не й трябва! Мауро, обаче я разочарова. Нямало да й го слагат, а само щели да я гледат, докато Мауро я праска, а те ще мастурбират. След това един по един ще се изпразнели на левия й крак, на десния й крак, на раменете й и на лицето й. Мауро щял да свърши на корема й. Всичко това се казвало "букаке" и било японски секс. "Ох, по-добре от нищо!"-си помисли тя и започна да целува бясно Мауро, искайки останалите мъже да я желаят все повече и все повече. Притисна се до твърдия му като стомана кур и... " УСЛУГА НОМЕР 3 "Писане на научни статии в различни хуманитарни насоки" (следва извадка от моя статия в областта на хуманитаристиката): "Хората обичат демокрацията, равноправието, свободата, само ДОКАТО НЕ ВЗЕМАТ ВЛАСТТА след което създават династии. При един по-безпристрастен поглед можем да видим как първоначално демократи, ратуващи за равноправие, народни свободи и справедливост се превръщат не просто в едновластни ръководители, но и създават династии. Очевиден и очеваден пример може да се даде със семейство Ким в т.нар. Корейска Народно-демократическа Република. След Ким Ир Сен, властта наследява синът му - Ким Чен Ир, а днес той готви внука на Ким Ир Сен - Ким Чен Ун да заеме "престола". Муамар Кадафи - по същия начин, ако не беше свален от власт, някой от синовете му беше готов да продължи династията Кадафи. А нима има някаква разлика между семействата Ким, Кадафи и семействата на кралете, емирите, султаните и др. подобни по света?" УСЛУГА НОМЕР 4 "Писане на постове до конкретен потребител по желание на администратора" (следва пример, по отношение на този форум, за пример ще изберем някой по-активен като AMOUN, който твърди, че нямало смисъл да се помага на болни хора, ако имаш пари в излишък): "Добре ве, Амун ли си къв си! Що ме дразниш сега, да го еба! Нали пишеш, че си много паралия! И пишеш, че тоя сандък с пари така прашлясва. Не е ли по-добре вместо да губиш тея пари и да ги яде инфлацията да ги вложиш в лечението на някое невинно малко дете? Ама тебе не те радват децата, нали? Ти си от тези, които им викат чайлд-фрий (доброволно отказали се от деца). А мислил ли си малко по-икономически, нали си "големиот бизнесмен": като дадеш парите за лечение на детето, така ще направиш щастливо не само детето, но и болницата, която ще похарчи тези пари за лекарството, след това, тоя който е произвел лекарството може да си купи нещо от твоето китайско карго, което ще ти върне пари на тебе, а и ще купи друга стока, което ще зарадва други търговци! Така само с един жест даваш щастие на повече от едно дете и развиваш икономиката! Не си го и помислял, нали? " УСЛУГА НОМЕР 5 (писане на 100 произволни поста на ден). Тук няма нужда от портфолио. Просто при минимално заплащане мога всеки ден да отговарям смислено (в повече от едно изречение) на всякакви теми. Напр. някой пише, че бТВ не му харесвало, аз отговарям: "Всеки има право на избор. Всяка телевизия - също има това право. В условията на конкуренция, може да не гледаш бТВ, а Канал 1 или дори CNN. Уважавай правото на избора у себе си. Избери това, което ти харесва, вместо да се съсипваш от хейтене заради бТВ. А на мен бТВ ми е горе-долу интересна. Мой избор!" В момента не мога да се сетя за нещо повече, обаче ако хората се сетят, може да предлагат, а току виж, аз съм способен и на още. С уважение: Господин Всестранен.
 
От: Край на спама в Предприемач?

vsestranen Много ми е интересно от къде се въдите такива парчета бе ?
Като не ти харесва, че трябва да се напишат няколко мнения за да пуснеш тема в пазара, просто излизаш от сайта и готово бе.
А услугите бих ти казал къде да идеш да си ги предлагаш......
 
От: Край на спама в Предприемач?

Човече, пишеш грамотно, а и не те мързи да го правиш. Вземи изкарай някой лев с това. Ако грубо ти пресметна постовете, това са сигурно към 500 лева в статии. Луд умора няма:)
 
От: Край на спама в Предприемач?

Изкара ми надпис 5000 мнения. Не мисля, че са няколко. И не ревнувай от услугите ми, млади момко.
 
От: Край на спама в Предприемач?

Ами и аз това предлагам. Писане на различни по вид статии, постове, материали. Ако преди си ползвал моите услуги и знаеш, че са към 500 лева (а не просто си налучкал) ти благодаря за включването.
 
От: Край на спама в Предприемач?

ХАХАХАХАХ :lol:
:lol::lol::lol::lol:

"Хората обичат демокрацията, равноправието, свободата, само ДОКАТО НЕ ВЗЕМАТ ВЛАСТТА след което създават династии. При един по-безпристрастен поглед можем да видим как първоначално демократи, ратуващи за равноправие, народни свободи и справедливост се превръщат не просто в едновластни ръководители, но и създават династии. Очевиден и очеваден пример може да се даде със семейство Ким в т.нар. Корейска Народно-демократическа Република. След Ким Ир Сен, властта наследява синът му - Ким Чен Ир, а днес той готви внука на Ким Ир Сен - Ким Чен Ун да заеме "престола". Муамар Кадафи - по същия начин, ако не беше свален от власт, някой от синовете му беше готов да продължи династията Кадафи. А нима има някаква разлика между семействата Ким, Кадафи и семействата на кралете, емирите, султаните и др. подобни по света?"
:lol::lol::lol::lol:
 
Последно редактирано:
От: Край на спама в Предприемач?

Млади момко нужни са само 5 мнения за да пишеш там.И ако не знаеш, да предлагаш услугите си в други раздели се счита за спам.
Ако пък са нужни 5000 мнения, това е точно заради такива като теб.
 
От: Край на спама в Предприемач?

Redrum, прочети пак статията и ще видиш, че става дума за друго в цитата. Данко - ноу камънт.
 

Горе