Креативни реклами, които радват душата и очите

Много са зле, честно, аз не помня по нашите телевизии да са завъртяли някоя интересна реклама откога. А бива ли когато хората вечертят да им пръскаш главите с реклами за диария. Но сякаш най-противните са ми идиотските реклами за кайми, аз не знам въобще как това се позволява в идиотския европейски коптор. А може и да знам.
 
Време е да добавя към любимите си реклами още една. На ресторанта в Белоградчик! Това трябва да влезе в учебниците за viral marketing, защото тея хора яхнаха вълната по най-перфектния възможен начин. С 0лв. инвестиция влязоха в националния ефир и всички медии. Освен това, ако не тръгнат да коментират публично, ще има и втора вълна на интерес към заведението, защото ще се заговори за него отново около датата на спекулативното посещение на Мъск:)
 
Време е да добавя към любимите си реклами още една. На ресторанта в Белоградчик! Това трябва да влезе в учебниците за viral marketing, защото тея хора яхнаха вълната по най-перфектния възможен начин. С 0лв. инвестиция влязоха в националния ефир и всички медии. Освен това, ако не тръгнат да коментират публично, ще има и втора вълна на интерес към заведението, защото ще се заговори за него отново около датата на спекулативното посещение на Мъск:)
Че то що бе. Белоградчишките скали винаги са били топ дестинация за Бг туризма. В световен мащаб не толкова, но сигурно и това ще стане след тази новина. ;)

Както се казва, трябва да се извлича ползи от абсолютно всичко. ;) И верно ли, има ли вече реклама?
 
Време е да добавя към любимите си реклами още една. На ресторанта в Белоградчик! Това трябва да влезе в учебниците за viral marketing, защото тея хора яхнаха вълната по най-перфектния възможен начин. С 0лв. инвестиция влязоха в националния ефир и всички медии. Освен това, ако не тръгнат да коментират публично, ще има и втора вълна на интерес към заведението, защото ще се заговори за него отново около датата на спекулативното посещение на Мъск:)
И като не дойде, може да има обратен ефект.
 
Че то що бе. Белоградчишките скали винаги са били топ дестинация за Бг туризма.
В България има много, които обаче са неизвестни, а има и много скрити. Буквално е отрупано, но повечето неща са под скали и на по-трудно достъпни места. Ето ти нещо хитово.
 
Време е да добавя към любимите си реклами още една. На ресторанта в Белоградчик! Това трябва да влезе в учебниците за viral marketing, защото тея хора яхнаха вълната по най-перфектния възможен начин. С 0лв. инвестиция влязоха в националния ефир и всички медии. Освен това, ако не тръгнат да коментират публично, ще има и втора вълна на интерес към заведението, защото ще се заговори за него отново около датата на спекулативното посещение на Мъск:)
Не знам какво яхнаха, след като и говорителката по телевизията веднага ги взе на подбив, след рекламата. Спомена дали Мъск няма да участва и в предаването "лице в лице", като едвам си сдържаше смеха.
 
Не знам какво яхнаха, след като и говорителката по телевизията веднага ги взе на подбив, след рекламата. Спомена дали Мъск няма да участва и в предаването "лице в лице", като едвам си сдържаше смеха.
Дре що мърда се намърда в тази ниша с Мъск.
Untitled-1.jpg
 
Момчето ще направи чудеса с местността. Ще вземе всички кметове там да им преподаде един бърз урок как да направят районите си по-доходни. Тук меко казано имат нужда от такъв урок. Бях попаднал на анкета из интернет, в която питаха каква ще е съдбата на Twitter след като Мъск я взе, най-голям % бяха за отговора - ще я развие и направи още по-богата. ;)
 
Момчето ще направи чудеса с местността. Ще вземе всички кметове там да им преподаде един бърз урок как да направят районите си по-доходни. Тук меко казано имат нужда от такъв урок. Бях попаднал на анкета из интернет, в която питаха каква ще е съдбата на Twitter след като Мъск я взе, най-голям % бяха за отговора - ще я развие и направи още по-богата. ;)
Може и да открият философския камък... Разбирам тази реклама, но защо да няма малко баланс.
 

Горе