Кредитна или дебитна

danyslav

New Member
Каква карта трябва да си извадя за да си тегля парите изпратени от Генбъкс примерно.И как мога да си я извадя?
 
От: Кредитна или дебитна

Здравей , нека ти отговоря - за да си теглиш парите от генбъкс ти просто трябва да ги направиш , след като имаш 100 долара генбъкс безплатно ще ти създадат акаунт в епаспорт и ще ти пратят дебитна карта , от която може да ги теглиш. Успехи!
 
От: Кредитна или дебитна

За не-примерното - дебитна. По-евтино излиза поддръжката (ако ти дата изобщо кредитна за "смятам да").
Заради тъпия PayPal (щото Moneybrookers примерно могат да ти ги докарат на българска банкова сметка), съм с Visa Electron и няма ядове.
 
От: Кредитна или дебитна

Картите на Епаспорте не са съвместими с PayPal (или поне така пишат по форумите).
За PayPal ползвам дебитна Visa Electron на Прокредит банк.
 
От: Кредитна или дебитна

аз съм с прокредит дебитна виза електрон и си ми я приема без проблеми :)
 
От: Кредитна или дебитна

За да изтеглиш пари ти трябва дебитна карта - VISA Electron от ПИБ или ЦКВ е най-добре ;)
 
От: Кредитна или дебитна

А добре някой може ли да обясни каква е разликата между VISA и VISA electron , защото в повечето онлайн покер зали примерно ползвам visa electron , обаче в други ми иска само visa и не ми приема другата карта :shock::shock:
 
От: Кредитна или дебитна

виза електрон си е за електронни - онлайн разплащания като например пейпал и т.н. само че за казината едвали ще ползваш пейпал защото е забранено но електрон ще ти свърши работа
 
От: Кредитна или дебитна

Я, да ви питам нещо.
Значи изкарах си дебитни карти Visa и Maestro на ОББ...обаче ми казаха, че не стават за онлайн разплащане...как е възможно това?
Имам дебитна карта VISA от Lloyds TSB и нямам проблем....
 
От: Кредитна или дебитна

Явно трябва да се насоча към друга банка и да си открия сметка, която в която да наливам само за онлайн разплащания.
Защото в ОББ ми казаха два варианта... или кредитна карта...(за кво ми е да плащам лихви за кредит, като си имам пари??) или няква чардж карта, която да се захранва от сметката, която имам там, но пък има такси за първата година 50 лв, и за всяка следваща по 30 лв...тия луди ли са да има давам за нищо пари. :)

Тва в България са баси кожодерите. За теглене от банкомат ти взимат пари, за теглене от банка ти взимат пари...за трансфер на сума ти взимат пари.... комисионна за тва, комисионна за онова...

Кажете някоя банка, която да ми върши работа, че ми трябва само за онлайн разплащане....
 

Горе