Продава се: Крипто афилиейт уебсайт с приходи

cuam4o

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Продавам https://www.cryptotrading-bg.com/

Сайта се ранква за доста думи и фрази свързани с купуване и търговия с криптовалута:
desktop: http://prntscr.com/mefy8v
mobile ranking: http://prntscr.com/mefyod
Трафика е стабилно 1000-1500 уникални посещения на месец, като обикновено зависи от движенията на цената на биткойн - повече движения, повече шум за крипто, повече търсения и посещения.
Сайта е монетаризиран към coinbase и binance основно, като е докарал 30 депозирали $100 или повече в coinbase и 88 в binance за година съществуване. Депозитите в coinbase биха били доста повече, но банките блокират плащанията към крипто платформи, така че е по-добре да се търси друг вариант за монетаризация - ако някой е във Форекс нишата, би било идеално за него - добавил съм IQ options за проба и бутона получава доста кликове, но нямам верифицирана сметка там и не мога да се възползвам.

Стартовата и минимална цена е 1000лв, аукциона продължава 2 седмици (до 13-ти февруари) с тайни оферти на лично съобщение, а "Купи сега" цената е 3000лв. Плащане по Пейпал, Revolut или Банка.
 
За мен лично единствен съществен + е класирането в гугъл.
Затова съм готов да го купя, но на друга цена, под минималната, посочена от продавача.
 
За мен лично единствен съществен + е класирането в гугъл.
Затова съм готов да го купя, но на друга цена, под минималната, посочена от продавача.
След края на аукциона ще говорим тогава, но честно казано по-скоро не бих го дал за под 1к лв.
Imam jelanie da go kupq
Прати ми оферта на лично съобщение моля.
 
Имаш 300.посещения и искаш 1к? Вземи се прегледай. Както е тръгнало, тоя сайт не може да го избереш, търсенето на биткойн падна много, следователно и потенциалните приходи, следователно не си струва 1к. Успех
 
Имаш 300.посещения и искаш 1к? Вземи се прегледай. Както е тръгнало, тоя сайт не може да го избереш, търсенето на биткойн падна много, следователно и потенциалните приходи, следователно не си струва 1к. Успех
Няма 300 посещения, а 300 изходящи клика.
 
да прав си, не обърнах внимание. И все пак за 2 години трудно ще избереш парите, ако цената продължи да пада или се задържи на 3,5к.
Аз затова предлагам под 1000 лева на продавача. :)
Макар че койнбейс дават 10 долара на теб и на купувача, ако купи крипто за над 100 долара до 180 дни след регистрация, така че начини да се монетизира сайтът има.
Колегата правилно е посочил като проблем блокирането на средства от бг банките, което допълнително прави нещата по-неблагоприятни.
 
Аз затова предлагам под 1000 лева на продавача. :)
Макар че койнбейс дават 10 долара на теб и на купувача, ако купи крипто за над 100 долара до 180 дни след регистрация, така че начини да се монетизира сайтът има.
Колегата правилно е посочил като проблем блокирането на средства от бг банките, което допълнително прави нещата по-неблагоприятни.
така е, но колко хора купуват над 100 долара и колко над 1к? Тези вторите със сигурност са по малко, въпросът не е в 10те долара а в комисионната. Не съм проверявал, но вероятно койнбейс дават и процент. В този ред на мисли го написах това.
 
да прав си, не обърнах внимание. И все пак за 2 години трудно ще избереш парите, ако цената продължи да пада или се задържи на 3,5к.
Всъщност цената няма никакво значение - coinbase дават $10 за $100 депозирани - дали си купиш 1 BTC или 0.0001 с тях няма значение. По-скоро е важно дали се вдига шум около криптовалутите. Написал съм в първото ми мнение, че за 1 година сайта е докарал 30 депозирали $100 или повече (тотал 180 регистрации, но получаваш $10 само за депозирали $100 или повече). Реално комисионните от binance ми донесоха 3 пъти повече пари (там получаваш процент от всяка сделка), като за съжаление държах всичко в крипто и го смених по курса сега, което закръгли нещата на малко над 800лв приходи за 12 месеца. Ако бях сменял всичко в евро/USD в момента, в който получавах комисионните печалбата щеше да е ~2 пъти повече. Ама пуста лакомия, мислех че ще скочи :)
Аз затова предлагам под 1000 лева на продавача. :)
Макар че койнбейс дават 10 долара на теб и на купувача, ако купи крипто за над 100 долара до 180 дни след регистрация, така че начини да се монетизира сайтът има.
Колегата правилно е посочил като проблем блокирането на средства от бг банките, което допълнително прави нещата по-неблагоприятни.
Точно затова съм написал, че най-добрият вариант е монетаризиране от някой, който е във Форекс нишата - там комисионните са съвсем други (почват от $150 за БГ депозирал), като имат оферти за крипто. Реално не ми се занимава с верифициране на акаунти (искат proof of address, копие на банкова сметка, лична карта и какво ли не) - ако някой вече го е минал за него сделката е идеална. Ако не намеря търсената цена обаче, ще се наложи да верифицирам в някой брокер и/или да намеря някой полулегален и така.
 
Твоя работа, колега. Знам за какво говориш, занимавам се с форекс/байнъри. Просто не го оценявам на 1000 лева този сайт. :)
А и мен ако питаш - пробвай сам да се регистрираш в някоя палтформа като афилиейт и го тествай, много повече от 1000 и даже 3000 лева ще изкараш, ако се помъчиш малко, така че действай! :)
 
Както колегата каза - ранкването в Гугъл, което води до това (1ви до 31-ви януари 2019):
http://prntscr.com/mjwy4k

Това са кликовете по предложените оферти за купуване на крипто за миналият месец.
Пич, знаеш ли какво значи proprietary? Брой кликове и ранк във Гугъл се прави. Това не е добавената стойност и не е propriatery.
 
Пич, знаеш ли какво значи proprietary? Брой кликове и ранк във Гугъл се прави. Това не е добавената стойност и не е propriatery.
Очевидно продавам сайта с домейна. Домейн всеки може да регистрира, а сайт почти всеки да направи. Ценното в случая не е домейна, нито самият сайт, а ранкинга в Гугъл.. защото това се постига доста по-трудно от това да направиш 1 pager на някакъв домейн.

Аукциона приключва след 30 минути, така че ако дотогава не получа оферта над минималната цена, няма да има сделка.
 

Горе