Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

ReminD

Well-Known Member
Ще се откаже ли някога Гъзосер Курлапаев да си промотира малумния форум според вас? Тук вече доста простотия изсра относно Първа виртуална кръчма и kry4ma . Все пак кръчма се ползва от СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПОСЕТЕЛИ според Гъзосер Курлапаев, някак не идва на такава авторитетна kry4ma , която си мисли,че е ПЪРВА ВИРТУАЛНА КРЪЧМА да се изцепва така по форумите?






пс: Сорка, не съм единствения ,който пуска теми заради релевант съдържание на сателитки , не се сърдете , пък и каузата си "струва" :D :D


Впрочем, Гъзосер Курлапаев може да е горд, че присъства на повече места в интернет - http://kry4ma.wordpress.com/ http://virtualna-kry4ma.blogspot.com/ и http://kry4ma.blogpas.com/kry4ma-b1/kry4ma-b1-p1.htm /
 
Последно редактирано:
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Не знам дали ще се откаже, но определено не одобрявам подхода му за промотиране. Да дразниш и да се заяждаш с потенциални потребители/партньори не е много умно, явно само той не го знае. Поздравления и за новата krachma.com :D
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Вашият вечен спор ми е редовна доза 'тъпизъм', не ви писна да си ги мерите. :D
Не може ли да се оставите намира и всеки да се занимава със своето? :D
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Може ама ще е скучно :)

Btw това име Гъзосер какво е по народност?
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

ахха тази снимка на Гъзосер от папараците ли я купи
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Не знам дали ще се откаже, но определено не одобрявам подхода му за промотиране. Да дразниш и да се заяждаш с потенциални потребители/партньори не е много умно, явно само той не го знае. Поздравления и за новата krachma.com :D
Декември, извини ме, но не си следил историята на постовете на Гесер Курултаев със Скорподупе и останалите 2-3 около него. Аз се появявам винаги културно, възпитано, добронамерено. Те започват да се заяждат, да обиждат и аз РЕАГИРАМ. Да реагираш на някакъв агресивен акт е нормално и оправдано. Прав си за потенциалните потребители и партньори - постоянно предлагам СЪТРУДНИЧЕСТВО, ПРИЯТЕЛСКО ОТНОШЕНИЕ, но...3-4 човека тука предпочитат враждата. Така или иначе, намерих много приятели и подкрепа от други хора на Предприемач.ком, така че...
Колкото за krachma.com - не заслужава поздрави сайт, създаден с ЛЪЖА, лепнал ОБИДА и посветен на ОМРАЗА, а не на СЪЗИДАНИЕ. С тези пари, които са похарчили и това време, по-добре да бяха направили сайт за помощ на бедни хора, на болни хора, на изоставени животинки, на дечица без родители...НЕЩО ПОМАГАЩО, А НЕ НЕЩО УЖКИМ МОЖЕЩО ДА НАВРЕДИ, а всъщност рекламиращо идеята за Виртуална кръчма и действащо В ПОЛЗА на kry4ma.com!...
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Я кажи кои са ти приятелите от predpriemach? Пък на нас не ни пречи да си потдържаме http://krachma.com , нищо не ни коства, не се правим като тебе за 7 долара , не сме мизерни китайски общаци.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма


Да беше си посветил помощта на сайтове, които помагат на хора и животни в беда, а не на фалшиви "първи" виртуални кръчми, сеещи омраза към друг. Който помага на лошото също е лош. Много ли се гордееш със себе си, че времето и уменията, които си вложил в един безчестен сайт, си струват повече, отколкото ако го използваш това време, за да помогнеш на родителите си, на възрастните хора около тебе, на приятелката си, ако имаш такава или на страдащи групи от хора, животни и пр. Има доста по-добри начини да се прилага енергията, отколкото за лоши неща, което единствено хубаво нещо е, че правят (неосъзната, но ефектна) реклама на това, което се опитват (неуспешно) да конкурират.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Да беше си посветил помощта на сайтове, които помагат на хора и животни в беда, а не на фалшиви "първи" виртуални кръчми, сеещи омраза към друг. Който помага на лошото също е лош. Много ли се гордееш със себе си, че времето и уменията, които си вложил в един безчестен сайт, си струват повече, отколкото ако го използваш това време, за да помогнеш на родителите си, на възрастните хора около тебе, на приятелката си, ако имаш такава или на страдащи групи от хора, животни и пр. Има доста по-добри начини да се прилага енергията, отколкото за лоши неща, което единствено хубаво нещо е, че правят (неосъзната, но ефектна) реклама на това, което се опитват (неуспешно) да конкурират.

Нали искаше някой да ти си доказва, какво ревеш сега?
Иначе аз лично имам 2 такива сайта за животинки и благотворителност, не мисли че само с твойте глупости се занимаваме.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Я кажи кои са ти приятелите от predpriemach? Пък на нас не ни пречи да си потдържаме http://krachma.com , нищо не ни коства, не се правим като тебе за 7 долара , не сме мизерни китайски общаци.

Не казвам кои са, защото ще почнете да им биете червените точки, да им правите атаки, хейтърски сайтове и пр. Някои от тях изрично са ме помолили за нищо на света да не ги казвам пред теб, Against и още няколко (които напоследък не са се заяждали с мене и не искам да им намесвам излишно имената, но ти си ги знаеш кои 2-3 души са, Скорподупе).
За това как 7 долара могат да се вложат в неща, които помагат на хората, а не са посветени на омразност има отделна тема - чети по-внимателно из предприемач-а.
Не съм толкова мизерен, колкото си представяш, щом имам 3 апаратамента и десетки декари земи, както и 2 скромни заплати, но това няма значение. Има значение факта, че 7 долара бих ги дал за нещо градивно, а не за нещо глупаво. Вярно е, че ти нямаш успешен проект (то се вижда трафика на сайтовете ти arthackers.net или selqni.com...a и ти честно си си писал, че се е налагало да продаваш много от сайтовете си, защото не са били в състояние ДОРИ да си избият парите за домейните и хостинга...Трагичен оптимизаторски случай си, но те бива да правиш "сателитки" на Апостол Апостолов и Гесер Курултаев, които да стоят ЗАД сайтовете на въпросните...)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Добре бе ти защо реши, че целия форум трябва само с тъпата ти кръчма да се занимава?
Ходи помагай на деца и животинки за това време, вместо да пишеш глупости из форумите.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Значи проблемът не е, че нещо не можете да се разберете. Ти си супер злобен човек, умен ли си, глупав ли си, не ме интересува, ама злобата ти е безгранична. Бива ли 2 негативни репутации да ми дадеш, колко акаунта имаш, отрепка?

Декември, извини ме, но не си следил историята на постовете на Гесер Курултаев със Скорподупе и останалите 2-3 около него. Аз се появявам винаги културно, възпитано, добронамерено. Те започват да се заяждат, да обиждат и аз РЕАГИРАМ. Да реагираш на някакъв агресивен акт е нормално и оправдано. Прав си за потенциалните потребители и партньори - постоянно предлагам СЪТРУДНИЧЕСТВО, ПРИЯТЕЛСКО ОТНОШЕНИЕ, но...3-4 човека тука предпочитат враждата. Така или иначе, намерих много приятели и подкрепа от други хора на Предприемач.ком, така че...
Колкото за krachma.com - не заслужава поздрави сайт, създаден с ЛЪЖА, лепнал ОБИДА и посветен на ОМРАЗА, а не на СЪЗИДАНИЕ. С тези пари, които са похарчили и това време, по-добре да бяха направили сайт за помощ на бедни хора, на болни хора, на изоставени животинки, на дечица без родители...НЕЩО ПОМАГАЩО, А НЕ НЕЩО УЖКИМ МОЖЕЩО ДА НАВРЕДИ, а всъщност рекламиращо идеята за Виртуална кръчма и действащо В ПОЛЗА на kry4ma.com!...
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Бива ли 2 негативни репутации да ми дадеш, колко акаунта имаш, отрепка?

Доста акаунти има, аз за 3 знам ама сигурно са доста повече.:)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

WTF къчрамря е баннат:)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Е време беше, не разбирам защо изобщо му се слага бан за определен период. Този явно показва с всяко си влизане, че няма нищо общо с хората тук.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Е време беше, не разбирам защо изобщо му се слага бан за определен период. Този явно показва с всяко си влизане, че няма нищо общо с хората тук.
Бъркаш се нещо... Не можем да го разберем човека, ние си показахме че не сме като него и не заслужаваме вниманието му, ама той нали е състрадателен и по образование даскал...
 

Горе