Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Това е най смисления коментар който чета днеска.
Я се замисли сега за циганина колко е още по мързелив че и необразован. То българина вече е малцинство в българия. По големия проблем е циганина!
 
От: Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Дали??? Аз като гледам в "кръчмата" му вече е свикнал да си пише сам. Едва ли това ще го спре.

Интересното е, че ако беше хвърлил тези усилия в нещо смислено, сега сигурно щеше да може да се похвали с нещо реално. Но явно целта не е материалното, то е временно и преходно, целта е участието, ентусиазма и да се помага на малки животни и бедни хора. Всъщност неговият идол трябва да е Митьо Пищова - помага на бедните, на стари хора, 2 камиона с фафли е раздал, 2 камиона с консерви, 20 семейста храни по документ, жетове, жакузи, жип...
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Ако за китайците,строящи многоетажен хотел за 6 дни,определението е мизерни мърши,не искам дори и да си помисля какво е определението за българите,строящи магистрала 30 години:).Само като се сетя колко време отне да се построи мола на бул. Ситняково...
Нещо леко се бъркате с Япония, там са маниаци на тема работа. Китайците са мизерници те се принуждават, докато в Япония е традиция. Както е и позор да не работиш както трябва.. Повечето такива вицове са за Япония, а не за Китайските мърши.
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Нещо леко се бъркате с Япония, там са маниаци на тема работа. Китайците са мизерници те се принуждават, докато в Япония е традиция. Както е и позор да не работиш както трябва.. Повечето такива вицове са за Япония, а не за Китайските мърши.

Не върху това пада акцента.

dekemvri, абе нека си пише човека. Нали е поет, нека се развива, не мога да ви разбера какво му се връзвате, та даже му оказвате честта да го коментирате.
 
От: Re: От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

..ако беше хвърлил тези усилия в нещо смислено, сега сигурно щеше да може да се похвали с нещо реално

Точно!
Сам си пише, сам си отговаря.. Жалка история. Ако не беше толкова нагъл, даже бих го съжалила. От сега нататък-игнор е по-добрият избор, прав е Fozzy

Момчета, искам специално да благодаря на всички за +четата и по-важното за отзивчивостта и подкрепата. Силен общ дух има в този форум, ще се радвам да се впиша и да бъда част от вас :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

@ caprice ти вече си се вписала, ако питаш мен ... :)

От сега нататък-игнор е по-добрият избор....
Игнор -а като форумна функция тук не помага особено- по важно е първото впечатление :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Мерси, Ади. Всъщност нямах предвид форумната опция /нямах идея, че има такава/, а просто да не му се обръща внимание
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

В интерес на истината, аз не бих го игнорирал, колкото и да съм запознат с функционалността на форумната система.
Да си призная - наистина ми е интересно да чета какво е писал в повечето случаи. От моя страна го приемам като един вид наблюдение върху душевно болен. Голяма част се сещат как преди месец писах по темите му и как в момента бях просто наблюдател. Интересен е факта, че голяма част от колегите тук, продължават да му обръщат това внимание от което човека явно толкова много се нуждае, което всъщност е жалко.
Декември по-горе каза, защо влагал усилие в ... хора осъзнайте се. Вие в какво влагате усилия? Губим си времето с бъдещ (със сигурност) клиент на психо-диспансер, захващаме се на плиткоумни опити за обиди, да не говорим пък за изтъкването на Гюсер не знам си чии. Както казах преди няколко мнения - този индивид има нужда от внимание - вие му го давате.

Caprice - добре дошла :) Желая ти приятен и ползотворен престой тук :)

Едит: Каза се, че е поет - е поет е! Дори ми е посветил стих, което няма как да не ме радва, не всеки ден магистър с Н на брой висши образования се хваща да пише поема, специално за мен :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

КТомов, мерси :) Онлайн стих звучи добре, само да не мине на вариант серенада на живо... че като се сетя какъв е упорит :)
 
От: Кръчма , kry4ma , Първа виртуална кръчма

Ами първоначално аз се ядосах за негативната репутация и като цяло заради хубавия форум, тука вече става въпрос не само за шоу, а и за истински 'саботаж', както го наричам аз. Имал съм случай в мои сайтове, от 3600 публикации, да има 3600 коментара с обидно съдържание от подобен човек, а дали не е и същия. И винаги съм се чудел, как тия хора няма да се побъркат да хвърлят всичкото това усилие в собствените си проекти, а не задължително да омажат цялото интернет пространство с глупостите си. Затова писах горе, че се чудя на всичките тия глупости, щото все пак ми се струва, че човека иска да си развие сайта, нищо, че е психично болен. А в опитите се идва тука и омазва целия форум в който се предполага, че има сериозни хора. Прави сте до голяма степен, като казвате да го игнорираме, ама като има 1000000 публикации как го игнорираш, където да цъкнеш, негови теми, линкове, простотии.
 
мого хора точно заради това бедни и нямат пари защото хвърлят страшно много време някои и пари да се занимават с глупости вместо да си развият бизнеса :) Иначе в кофата линковете са изключени :) вие само не пишета по темите ние ще ги изхвърлим :)
 

Горе