Кубрат Пулев vs Александър Устинов

От: Кубрат Пулев vs Александър Устинов

Аз мисля че Кличко ще избягва Пулев докато може. Абсолютно всички специалисти казват, че срещу Пулев ще му е много трудно. За другите казват, че е сигурен фаворит. Явно не му се излиза в пенсия още.
 
От: Кубрат Пулев vs Александър Устинов

Аз мисля че Кличко ще избягва Пулев докато може. Абсолютно всички специалисти казват, че срещу Пулев ще му е много трудно. За другите казват, че е сигурен фаворит. Явно не му се излиза в пенсия още.

.............. :lol:
 
Re: От: Кубрат Пулев vs Александър Устинов

Аз мисля че Кличко ще избягва Пулев докато може. Абсолютно всички специалисти казват, че срещу Пулев ще му е много трудно. За другите казват, че е сигурен фаворит. Явно не му се излиза в пенсия още.
По-скоро го виждам Кубрат да го натиска до момента, в който Кличко не започне да пуска дългите си ръце с тежките удари. Важното е да успее да издържи и на напъна на Кличко, защото украинеца е не само силна и маса, но и доста добре намира противниците си. Кубрат има стратегия, която винаги му е помагал в мачовете. Успява да гледа какво прави противника му във всеки един момента и не се страхува да влиза на серии, когато усети пробив в гарда му. Кличко определено трудно успява да овладява ситуацията, в която някой му се вре в него и се опитва да го работи в ниска дистанция. Както казваше един треньор по бокс, всеки играч има стил и доброто му владеене определя дали ще надвие противника си. А как се определя? Много просто, според физиката и стратегията, която работи за него. Масивен и нисък боксьор трудно ще търси близка дистанция, докато висок далечната. Мисля, че не е нужно да обяснявам защо. Просто пробвайте следното един на височина 1.70 да застане на височина 1.95 и двамата да си пуснат правите един срещу друг. Вижте кой от тях стига противника си по-лесно. :) Логика. Не казвам, че е голяма разликата във височините на двамата боксьора тук. Има 1-2 рудна, в началото, където се всеки разбира каква стратегия да ползва за противника си. Няма начин иначе. Факт е, че не може да се игра по един и същ начин с всеки, защото всеки има различни слаби страни, както в стратегията, така и в гарда си, от където идват и най-честите грешки.
 
Вече и колажи излязоха:

kobrata.jpg


Силно е, няма спор....но дано и да е така на ринга. :)
 
Re: От: Кубрат Пулев vs Александър Устинов

Да, и аз това го гледах. Вчера ми го пуснаха. :) Много е добро.

Гледахме го с брат ми, които е доста навътре в този спорт. Според него, сценария е следния - Големият Кличко - Витали, ще се насочи към политиката и ще писне титлата си, за да се борят за нея - свободно. Владимир от своя страна ще се гледам да избягва сблъсък с Кобрата, защото наистина нашето момче е стигнал това ниво, на което може да претендира за първите места. ;)
 

Горе