Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Не знам дали е истина информацията, но дори да е бюджета на цялото на предаване за месец, пак е прекалено много. Кулезич нито има рейтинг за 48 000 лв., нито навърта достатъчно часове в ефир. Абсурд е подобна сума да е оправдана с реални разходи и приходи. Случаят е същия като с хонорара на Доган от 1 милион евро за консултантски услуги. Просто по подобен начин се легализират подкупите, за да може после ако от НАП решат да проверяват доходите на Кулезич, всичко да е легално.

Само за сравнение, разходите по новините на Нова за цял месец са около 100 000 лв., а знаете какъв е рейтингът им, колко реклама има около тях и колко души ги правят. Разликата е огромна.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Хората добре са го казали - "Работиш за име, след това името работи за теб" Не харесвам този тип журналистика, но не мога да е съдя госпожата, не знаем през како е минала за да стигне до тук, все пак 30 години стаж, а може би и повече... + това, че може да е дъщеря на "някой" което също да е дало едно рамо в смутните години преди 89, така че фактори много на хоризонта, а ние имаме само бейсик информация, а именно заплатата и през 2014.

Колегите го казаха частна фирма - няма нищо общо с пенсионерите, безработицата и тн, въпрос на лична реализация, по същия начин може да реагира и твой комшия със заплата от 700лв, който ти завижда че вадиш 3 к на месец.

На много места по света има хора със заплати от над милион на месец паунда, евро и това е трън в очите на бедните, но все пак живеем в класово общество и няма как на този етап да бъде избегнато.
 
От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Превърти малко напред и гледай цирка :)
play.novatv.bg/program/nasvetloslyubakulezich

Не знам дали е истина информацията, но дори да е бюджета на цялото на предаване за месец, пак е прекалено много. Кулезич нито има рейтинг за 48 000 лв., нито навърта достатъчно часове в ефир. Абсурд е подобна сума да е оправдана с реални разходи и приходи. Случаят е същия като с хонорара на Доган от 1 милион евро за консултантски услуги. Просто по подобен начин се легализират подкупите, за да може после ако от НАП решат да проверяват доходите на Кулезич, всичко да е легално.

Само за сравнение, разходите по новините на Нова за цял месец са около 100 000 лв., а знаете какъв е рейтингът им, колко реклама има около тях и колко души ги правят. Разликата е огромна.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

Не виждам нищо лошо да се договориш за такава сума и ако се навият да ти я дават да я взимаш, а какво ще правиш с парите си е вече друг въпрос.
 
От: От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Хабиш си клавиатурата за промития мозък на пролетариата :)
:roll: Съгласен съм напълно! От време на време само се забавлявам с тях и им припомням някои нещица ;)
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Много точно Бареков каза, че тези пари са за 12 души екип и т.н.. Според мен не излъга, както за НДК тая се изложи много и бареков и извади договора на момента. Тая я помня как се изложи се опита да маскари Алексей Петров - и там нищо не направи, само се изложи.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

За първи път на сайта на Нова тв, няма нищо отразено от днешното предаването на Кулезич?
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

По интересен е въпроса как се издържат тези медии.

Да не си мислите, че ТВ7 е на печалба или медиите на Пеевски са пълни с реклама и се издържат от рекламодатели.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

По интересен е въпроса как се издържат тези медии.

Да не си мислите, че ТВ7 е на печалба или медиите на Пеевски са пълни с реклама и се издържат от рекламодатели.

Aми светни ни за първите години на ТВ7 по гербово време, ще се направиш на ударен, но тв7 нонстоп въртяха някакви реклами на ес проекти, въобще тогава на герберастите Пеевски беше много удобен, а сега го сатанизирате.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

935909_4783866805569_647735872_n.jpg
 
За първи път на сайта на Нова тв, няма нищо отразено от днешното предаването на Кулезич?
На кой му пука за тази крава? :)

Да ти кажа ли как се издържат някои медии, а може да направиш и изводи дали и тези, за които искаш да знаеш също. Намират двама тъпака-журналиста, правят си проучвания и събират информация и започват да изнудват политици, бизнеси, випове и секви с пари. За един-два вестника знам, че го правят и до ден днешен. Но ми обягнаха имената, защото се каза неформално на маса, но фактите говореха, че няма шега.

Проекти всички с връзки въртят. Сякаш по БТВ нямаше. :) По БНТ. Навсякъде по големите. Но както всички знаем лапат най "заслужителите" и алчните.

Всичко е пари и интереси. Нищо друго. :)
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Това ако не е подигравка просто...48 000 лв. на фона на средната работна заплата, чудно просто.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Подигравка е , но не за човека взимащ голямата заплата , а за всички останали със ниските доходи.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

"Aми светни ни за първите години на ТВ7 по гербово време"

А, на някои ви е прекалено къса паметта. Първите години на ТВ7 бяха по времето на първата тройната коалиция. По курвенка телевизия от тази няма.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Коментар , който ми хареса за окупацията :Отново сценки на самодейност.В другите държави се вдигат яко,ние го караме на снежни топки и прескачане на огради+възрастни хора четящи правилник за вътрешен ред.Но какво ли да се учудваме от нацията търпяла 500 години робство и впоследствие освободена от чужд народ.После да не е посмял някой да говори за циганизация,ниски заплати,мутри и корупция.Това сте си извоювали,това ви се предлага.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Не ми се чете цялата тема и някой може да го е написал вече, но Уни - чул недочул, пускаш поредната тема да се оплакваш от нещо.

Нищо лично, но все по-досаден ми става форума като цяло - не само заради теб.

Споменатата месечна сума от 48000 лева е била за 12 членният ѝ екип, а не ги е взимала само тя.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Ей това не го разбирам, бе твойте пари ли взе, че и гледаш в чинията. Евала, щом си ги е спазарила.
Аз ако можех и 108 щех да си взема, вие си мразете, тя си осигурява живота
Ако е толкова лесно - що ти не идеш?
Не и симпатизирам по никакъв начин, но като умее да продава труда си, мога да и кажа само браво!
Едно нещо струва точно толкова, колкото е готов някой да даде за него.
 
Не, никой не е взимал никакви пари. Но виждаме как всичко човешко и добро се срива в името на парите и властта.

Аз щях да взема също тези пари, но в един момент ще си кажа дали си залсужава потъпкването на нещо, в което съм вярвал и защитавал, за да се "облажа" с тези хиляди левове. С две думи, може да се види кой на каква цена върви в този свят. Лошото е, че вътрешно се самоубеждават, че това е редно и че ако не са те, ще е друг и купчина други простотии, които не струват дори и човек да се замисля за тях.

Тованейното не е труд, а гъзолиане. Нали правим разлика. Трудът в повечето случаи проивежда продукт, от които се облагоденстват група от хора. Първо, продукта не струва и второ, групата от хората е реално свине в човешка кожа. :)
 

Горе