Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

uni-web

Well-Known Member
Как може такава история, как може такава простотия, и това си изтече в ефира на нова в предаването и го разкри Бареков....

Просто съм възмутен, как може тази да взема толкова пари на месец, а пари ни за пенсионери НЯМА.

Представете си колко взема сега в нова, щом в тв7 е била с 48 000 заплата на месец.........
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Как може такава история, как може такава простотия, и това си изтече в ефира на нова в предаването и го разкри Бареков....

Просто съм възмутен, как може тази да взема толкова пари на месец, а пари ни за пенсионери НЯМА.

Представете си колко взема сега в нова, щом в тв7 е била с 48 000 заплата на месец.........

Човек, защо се занимаваш с глупости и най-вече защо завиждаш! Това е частна фирма и тя определя колко са й ценни служителите й и сама може да определя заплатите им!
Пак българския синдром се показа ... Не бива ли да се радваме, че българин в България изкарва такава заплата, но не ние ... след като аз съм зле, значи и той трябва да е зле!
Човек не си наред, сериозно!
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Мдам, веднага нападки друго не съм и очаквал.

Не не бих приел такава заплата за да се покажа по телевизията и да говоря, и то при положение, че много хора мизерстват.

Ако си ги извадя сам с труд от нета примерно бих раздал голяма част от тях на нуждаещите се, а не да лижа задниците на членове на мафията....

Не мога да ви разбера, хората гладуват и то българи, не цигани, а вие тука ме наплювате защото съм казал истината. Това е много кофти, четно казано!!!
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Сега, чакам и байдан и всичката герб сурия да скочи в защита на скромната заплата на Кулезич
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Нормално е да взима тази заплата.
Знае как и на кого да прави фелацио,тъпото е че и се дава трибуна от национална телевизия.
Тя е скъпо платен лайномет.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Не харесвам кулезич,
гнусна ми е.
не отричам че е чела книги и има опит, затова и се харесва на ниско интелектуалната средна маса.
Но тя привлича зрителски интерес, гледаемост, защото плете интриги и вади всякакви фокуси от ръкавите си.
Така че тя помага на телевизията да печели зрителски интерес и реклама.

Нормлно е да печели добре, приеми го като бизнес посредник, тя е посредник, свързва рекламодателите със клиентите им и получава процент заради това, смятай колко печели телевизията от нея щом и дават толкова.

50 000 на месец е супер заплата искам и аз такава.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Уни, какво пак пенсиите намеси? Това е частна организация - търговска организация. Нормално е да взимат големи пари топ лицата им.

Всичко е поради простата причина - топ водещите и журналята са малко на брой, а още по-малко са некво име или бранд. Големите медиите се конкурират за малкото останали, нормално е цената да расте. Според теб колко взимат в шоуто на Слави и няма ти говоря за Слави, а за ку ку бенда му....

И ти ако беше некъв про програмист и създаваш сложни аппове или си в секюрити частта на топ фин. институции и ти щеше взимаш луди пари - от 100к нагоре. В Бг е малко по различно, освен всичко което трябва да имат водещите, те трябват и добре да манипулират общественото мнение и гостите си. Ти ако заместиш Кулезич, според теб колко ще вземеш - и 500 лева няма ти дадат що ? Търсенето и предлагането, не забравяй - и не забравяй тук пенсии няма какво търсиш.
 
От: От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Частна национална телевизия - НЯМА (ако ме разбираш) :wink:

Частна организация, която получава субсидия от държавата за това да прави новини и да информира зрителите за важните събития! Но това е толкова мижав процент от техните приходи от кабел. оператори и от рекламата им!
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Сега, чакам и байдан и всичката герб сурия да скочи в защита на скромната заплата на Кулезич
Е не мога да те разбера, дай тогава да държим сметка и на футболистите играещи в А група има официално който взимат по 30 000 евро месечно. И мен не ми харесва но това е положението, стани водещ взимай пари, пък ако искаш ги дарявай после.
 
От: От: От: От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Частна организация, която получава субсидия от държавата за това да прави новини и да информира зрителите за важните събития! Но това е толкова мижав процент от техните приходи от кабел. оператори и от рекламата им!

забравяш "другата" държава - или иначе казано: неофициалните доходи
от пране на пари и субсидии, като добавим и тези за които говориш - какво се получава? май не толкова малък процент 8)

Е не мога да те разбера, дай тогава да държим сметка и на футболистите играещи в А група има официално който взимат по 30 000 евро месечно. И мен не ми харесва но това е положението, стани водещ взимай пари, пък ако искаш ги дарявай после.

Що да не им държа сметка на тези некадърници? Държавата ги подпомага (т.е. НИЕ ги подпомагаме)
а те с какво се отплащат?
бахти паразитите
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Поздрав за подкрепящите:

[video=youtube;LA8lyQoxGgw]https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw[/video]

Такива журналистки само да искате, още не се е качила в джипа посяга и му сваля ципа......
 
От: Re: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Не мога братле, просто не мога да го приема, една ку*ка да се клечи и да се прави на гоЛеМаТа работа да си цепи с 48к. заплатка, а хората да се чудят с какво да си вземат хляб и как да си платят сметките.

@блеки, още по-горе казах, че дори и да достигна това ниво (проблема е в мен в момента), и да вземам толкова пари ще си оставям колкото да живея нормално и другото ще го раздавам на нуждаещите се!!!
Бате, мани я тази олигофренка. Всички са такива нещастници....гледай себе си. Тези скоро ще ги прибере оня горе. ;)
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

...........
 
Последно редактирано:
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Интересно беше, Бареков я навря там закъдето е. От интервюто стана ясно, че именно Пеевски е настоял Кулезич да дойде да работи в ТВ7, но те тогава Пеевски - Бойко бяха доста близки, това не е неочаквано, аз дори друго не съм очаквал.
 
От: Кулезич с 48 000 заплата на месец в ТВ7!!!!!!!

Защо не се сеща слави ил идруг да направи втора песен като тази но да се казва "Има такава държава"

Поздрав за подкрепящите:

[video=youtube;LA8lyQoxGgw]https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw[/video]

Такива журналистки само да искате, още не се е качила в джипа посяга и му сваля ципа......
 

Горе