Купих си нов мотор

vlasti

New Member
Да се похваля - купих си ново моторче - Yamahа XJ 900 `84ta. Супер лудница е - много удобен и много върви. :twisted: Лошото е че фалирах ама се надявам нещата да потръгнат :-|
 
От: Купих си нов мотор

Честито! Изпълнил си мечта предполагам :) Имаше тук едно момче, което се бореше за лотус елиз, по-така се бори за еволюшън екс, аз пък много искам след време да си купя един двуетажен автобус бенц и да си го обзаведа като луксозна къща :)
 
От: Купих си нов мотор

Yamahata си e Yamaha. Двигателите им специално на моторите са много добри! Тия мотори да ги хварляш да ги удряш , от сграда даже гледах по дискавъри как хварлиха една yamaha нп. качваш се и караш! ;D
 
От: Купих си нов мотор

Благодаря! :) Еми не ми беше точно това мечтата ама за този сезон нямаше как да си позволя по-скъп мотор, но този има това което търсех - повече мощност и удобство за дълъг път. Ето линк към обявата http://911.bg/a2/offers.asp?p=3103395&parent=4146&tm=191&mo=8481 , не съм го снимал още, ама мисля първо да му махна пумичките отстрани! 900 кубика, 100 коня, кардан.
 
От: Купих си нов мотор

Мерси! Еми вдига много - 240 и то ги вдига много бързо. Мен ме е малко шубе понеже с другия ми мотор съм правил 150 обаче той е ендуро и при тази скорост се опитва да излети и не е безопасно въобще. Този тепърва предстои да видиме при 240 какво прави :) Ама само 1 път! Crazy Master.. мен от скутерчета ме е страх (серизно) 2 пъти съм се качвал и 2 пъти съм се пребивал.. аз този го взех за 1600лв, понеже е по възрастен от мен.
 
От: Купих си нов мотор

Мерси! Еми вдига много - 240 и то ги вдига много бързо. Мен ме е малко шубе понеже с другия ми мотор съм правил 150 обаче той е ендуро и при тази скорост се опитва да излети и не е безопасно въобще. Този тепърва предстои да видиме при 240 какво прави :) Ама само 1 път! Crazy Master.. мен от скутерчета ме е страх (серизно) 2 пъти съм се качвал и 2 пъти съм се пребивал.. аз този го взех за 1600лв, понеже е по възрастен от мен.
от скутери и мен ме е страх - нито са стабилни, нито вървят нито ми харесват като дизайн :)

предпочитам пистови, но имам и simson, които продавам в момента :)

п.с.
как така си се пребивал, ти имаш 100% success rate човек :D :) вярно че въобще не са стабилни в сравнение с другите мотори, но чак толкова ?

иначе моторчето изглежда добре, провери го добре, че на тези години дето е... не се знае
 
От: Купих си нов мотор

Честито!
Я маха, я не маха :)
 

Горе