Купувам Афилиейт сайтове

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Е, направили сте keyword research. След това сте спретнали хубав сайт със статии. Само че не ви се занимава със сайта и само събира прах... Ами, продайте ми го тогава :)

Каква е идеята? Искам да си направя един експеримент, пък ме мързи да сглабям сайт. Цял ден да бачкам няма смисъл, по-добре да е нещо готово.

Бюджета за такива сайтове ми е малък. Ако обаче имате сайт, който е разработен и реално печели, то съм готов да отделя xxxx лв. Това е обаче, само ако сайта реално има стабилни приходи от продажби.

Изисквания:

- за EN пазара;
- да няма наказания - панди, пингвин и т.н.

Предлагайте смело :)
 
Нали е форум за онлайн бизнес и главно афф маркетинг :) Едно предложение да не съм получил още си е депресиращо :/
 
От: Купувам Афилиейт сайтове

А имаш ли някакви изисквания коя афилиейт програма използва сайта, как е изработен сайта(wordpress или нещо друго) и разбира се в коя ниша е(продукти за отслабване, хранителни добавки и т.н.)?
 
Re: От: Купувам Афилиейт сайтове

А имаш ли някакви изисквания коя афилиейт програма използва сайта, как е изработен сайта(wordpress или нещо друго) и разбира се в коя ниша е(продукти за отслабване, хранителни добавки и т.н.)?

Не, нямам. Хубаво е да е по-нискоконкурентна нишата.
 
От: Купувам Афилиейт сайтове

prodavam saita bgmagazin.net,malkirecepti.com i sportnizalozi.net.ako ti haresat mi zvanni na 0889516303

Пич, оспами всички теми с този твой сайт. Направи 10 мнения, изчакай няколко дни и си го пусни за продажба , не омазвай темите на хората.
 

Горе