Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Ако имате регистрации във форуми по стари от три месеца и с поне по стотина мнения ми изпратете на ЛС :
- Списък с форумите в които може да го предложите на колко време ви е регистрацията и колко мнения имате.
- Цена за Линк в подпис за 1 месец
- Цена за Пусната тема
Плащане на последна дата от текущият месец според броят подписи и пуснати теми
Проекта е дългосрочен, който има нужда от повече инфо може да пита на ЛС
Ако някой желае може да ми направи оферта за пакет от сега създадени регистрации които да се използват след два месеца.
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Добър вечер, имате ЛС.
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Благодаря на всички които ми писаха - Офертата е още активна но моля ви четете какво съм написал да има в офертата
- Цена за Линк в подпис за 1 месец
- Цена за Пусната тема
До тук никой не ми прати цена, ако съм искал аз да определям цената щях да я напиша в темата
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Писна ми значи, ако вие не си знаете цената то кой??? Ето цени от мен - 1 линк в подпис за месец 10лв., цена за тема 2лв.!!!
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Хубаво си написал цени и за ябълки и за круши само че си пропуснал да напишеш тия цени за пазара Кирков ли са или за МОЛ-а
Не съм написал цена защото това не е нещо еднозначно има много голяма разлика дали форума е ПР0 или ПР6 също така има много голямо значение като форума е ПР6 потребителя дали е с 3000 поста или с 3 - също така има значение по колко линка разрешават във форума и линковете от темите дали са директни или не. Също има много голямо значение форума дали е бгмама или сетком.
Ето все пак някакъв ориентир - цената за подпис би трябвало да е по ниска от цената за линк в сайт със същия ПР (страниците на които се поства обикновено нямат ПР)
Ориентировъчна Цена за пакет 10 теми в рамките на около месец (получавате готов текст само го поствате) 5лв.
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Като дадеш ориентир е друго, не беше толкова трудно нали?
Ок съм с цената за пакет, като незнам как вървят тези цени как да ти предложа цена ми кажи бе човек? А ти си ми цъкай лоша репутация, хора всякакви....
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Интересно бгмама дали е обект на желание?
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

До сега няма случай на някой да съм дал негативна репутация - винаги когато имам да казвам нещо го бича в темата
За цените на линковете може да се ориентираш от секцията пазар на сайта там има и една моя тема която също може да ползваш за ориентир
Пипилота - Да представлява интерес - може да ми пишеш подробности на лично
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Имаш лично... Мерси за съвета ще резгледам цените по-късно като се прибера от работа. За негативната репутация ако не си ти значи някой ни мрази :(
 
От: Купувам Публикуване на теми и подписи във Форуми

Несериозна работа, сложих подпис, пуснах тема, човека изчезна....
 

Горе