Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Българи ли търсиш или може и чужденци?
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Колко би струвал ( горе долу ) профил с 1000 приятели - главно българи?
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Ами зависи аз даже не ми е задължително да го купувам.Трябва ми да го използвам да напиша на примерно 500фр. по 1 спам съобщение,за която екста бих дал примерно 5-6 $ и после мога да го върна :) Иначе,ако ще се ползва постоянно може да се добавят пиятели към групи и т.н. може и повече да струва :) Но създаването на акунт с толкова фр в бг е елементарно,но просто изисква малко време :) Предложение ли имаш или си любопитен? :) Реалната цена на нещо е тази,която друг би платил за това нещо :)
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Принципно имам такъв профил, но причината да пиша беше друга. Чисто информативна.
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Аз търся акаунт със 3000+ БЪЛГАРСКИ приятели ако някой предлага да драсне 1 лс :)
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Привет, все още нямам възможност да пращам Лични съобщения, затова ако офертата все още е валидна моля пратете ми e-mail на ЛС
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

И аз се интересувам от нещо подобно ще се радвам ако някой каже и ориентировъчна цена

Пиши ми лично или ти получи ли моето където имаш как да се свържеш с мен?
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Продавам акаунт с 750 фр. почти само българи,главно от Търговище,търся му 7$ :) Ако някой иска :)
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

Ако някой търси по големи количества акаунти с българи може да ми пише на лично.
 
От: Купувам ФБ акаунт с 500-1000фр.

продавам профили с различно количество профили.
веднага за профил с 710 приятели го продавам за 4$..
който иска с повече или с по малко приятели да казва ;)
 
Последно редактирано:

Горе