Купувам: Купувам Фб профили

black_tulip

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Купувам стари Фб профили по възможност над 3-4 год. За препоръчване е да са женски имена, но в краен случай и един или 2 да са мъжки няма да е проблем. Трябват ми 6 броя. Не държа да имат много приятели, а дори и без приятели ми вършат работа. 5-10 или 20 приятеля пак е допустимо. Не са ми необходими с 3000+ приятеля и много последователи. Очаквам разумни предложения на лични съобщения. :):):)

black_tulip

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Нормална цена за такова нещо според мене е от 10 до 25-30 лв. Всеки сам си прави сметката изгодно ли му е или не. Зависи на колко време е профила, какво е правил, има ли някаква история и куп други неща. Ако някой може да гарантира, че профилите ще бъдат активни 2-3 или 4 години и 50 лв бих дал. Това обаче може да го каже само един единствен човек :) затова не е оправдано пак според мен да се дават по-големи суми. Толкова неизвестни има от рода на дали няма да хрумне на някой просто така - хоп профила или профилите ги няма. Второ - като го отворя от друго място пак може да "изръмжи" я за телефон за верификация, я за друга простотия. Една сим-карта - 10 лв и като ги прибавим към профилите те излизат златни малко. ;) Затова ако на някой тази ценова граница му допада - да пише.

Последно редактирано:

str70

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам мъжки профил от февруари 2014 година, но е взех с хакване. Ако се интересуваш пиши лс и дай оферта.

black_tulip

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Трябват ми нормални профили (с предимство за женските), но ако си работил с профил дълго време можеш да си го възстановиш. Имам познат, на който му заключиха профила (6+) год и след като прати телефон и част от личната карта му го върнаха. Вярно че бяха мейли и простотии, но му го върнаха.

Stilyan Uzunov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам профил от 2009 година , не е наказван до сега ползван е само за личен. Оферта на ЛС ако се интересувате

Platinum

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
И аз имам профил от 2009 г. Напълно реален. Не е наказван. Който се интересува, да пише на лс.

M0LTENz0r

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
И аз имам профил от 2009 г. Напълно реален. Не е наказван. Който се интересува, да пише на лс.
И аз имам профили, с по 5000 приятеля, много активни, подготвени за работа от няколко години. Всеки пише, и накрая се покриват.

Горе