Купувам адреси на фирми

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Интересувам се от оферта за списъци с адреси на фирми, интересувам се от седалищния адрес на фирми от България, ако има възможност за задаване критерии като град и ниша ще е допълнителен плюс.

Не търся човек който да ми ги ръчка един по един от интернет, търся някой който може да си го автоматизира този процес и да ми прасне един стабилен списък. Ако има възможност адресите да бъдат взети от търговския регистър даже съм готов да платя бонус :)
Ако информацията е малко може да ми пишете на лично за повече информация върху неясноти, ако има.
 
От: Купувам адреси на фирми

Здравей, проявявам интерес, но тъй като нямам все още нужните коментари не мога да изпращам ЛС. Ако не е проблем можеш ли да ми изпратиш имейл на kpacuhka @ gmail.com малко по-подробна информация за този проект и евентуално срок за изпълнение.
 
От: Купувам адреси на фирми

Не знам каква ти е идеята, но ако те интересуват лидерите на пазара в БГ в доста ниши - драсни едино ЛС да ти споделя нещо, ако търсиш плява - няма смисъл8)
 
От: Купувам адреси на фирми

Може да се измисли нещо ако си зададеш конкретни параметри ще ми е по-лесно и за без пари
 
От: Купувам адреси на фирми

Благодаря колеги, за момента съм се спрял на списък от една колежка от форума.
pa_lta ако при малките не стане ще се пробва при големите и е те имам в предвид да знаеш ;)
radki благодаря за помощта ;)
 

Горе