Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

mnnedialkov

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Разполагам с 5 акаунта в момента(на дядо, на татко, на баба ... т.н :D ), но искам да си купя един залежал акаунт! :)
Нека да е поне на 2 години!
Може да се свържете с мен на скайп: manuil_nedialkov (пишете, в повече време съм инкогнито)
Мога да пращам парите по епей, пейпал, банк., изипей ... а бе всичко!
И ако може някой да обясни какви са рисковете за напред?
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

риска е един, освен като някой ти продаде акаунта и ти заработиш кинти, той да си ги вземе с кеф
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Е кой ще си рискува Адсенс Акаунта за да му го баннат?
Ти за да търсиш чужди акаунти, не мисля че правиш нещо по правилата.
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

риска е един, освен като някой ти продаде акаунта и ти заработиш кинти, той да си ги вземе с кеф

Спирам разплащането с WU и си ги получавам с банк. превод, а там не е задължително титулярът на сметката да е същото име, като притежателят на акаунта!
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Ама светни ни защо са ти 5-6 акаунта, щом си направил на роднините и искаш още?
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

И защо нямаш твой личен, и защо акаунта трябва да е стар? Има няква схема тук, издай подробности :)
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Имам на 4-5 години един
Ако се договорим за сериозна цена може и да ти го продам.
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Нали знаеш, че в следващите 3 месеца може да си вземе профила по всяко време?
Спирам разплащането с WU и си ги получавам с банк. превод, а там не е задължително титулярът на сметката да е същото име, като притежателят на акаунта!
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Сигурно прави някакви схеми. Защо са му на човек 5 адсенс акаунта, че и да търси още, освен ако сам не съзнава колко много вероятно е да изгори със всеки един акаунт във всеки един момент :)
 
От: От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Сигурно прави някакви схеми. Защо са му на човек 5 адсенс акаунта, че и да търси още, освен ако сам не съзнава колко много вероятно е да изгори със всеки един акаунт във всеки един момент :)

Е, така си е, със сигурност има нещо нечисто тука, иначе на коректния човек и 1 акаунт му е достатъчен. Но колкото и да гадаем, той няма да ни каже. :)
 
От: От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Сигурно прави някакви схеми. Защо са му на човек 5 адсенс акаунта, че и да търси още, освен ако сам не съзнава колко много вероятно е да изгори със всеки един акаунт във всеки един момент :)

Всеки един от акаунтите няма как да бъде свързан с останалите, защото се влиза в тях от различни компютри, от различни градове и т.н ... т.е няма как да бъдат линквани, че са притежание на един и същ човек!

А иначе ми трябва един сигурен СТАР акаунт, в/у който да си работя само аз, а новите много лесно се банват ...
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

4-5 години който ти давам не те ли устройват?

Е на 10 години няма кой да ти продаде ....

В момента с друг човек обсъждаме цената ... ако се включиш по скоро може и да ти излезе късмета с готин акаунт .
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

интересно решение да измамиш чичо гошо
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Чичо гошко не се мами лесно, може да е за кратко но...

Най-добрите мозъци са впрегнати да изкарват пари за чичко ви гошко , за голямо съжаление.
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Всякакъв „залежал“ акаунт не върши работа, ако бъде link-нат към задавен с банан (стар) такъв, по кой да е от критериите за целта.

Но пък върши работа, ако не бъде link-нат, т.е. новият ползвател и достатъчно поумнял, за да е постоянно в час и да не се link-ва.
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Спирам разплащането с WU и си ги получавам с банк. превод, а там не е задължително титулярът на сметката да е същото име, като притежателят на акаунта!

През WU може и не титуляра да взима парите. Аз имам акаунт на мое име, но тук от два месеца съм пуснал парите да идват на друг човек, защото аз нямам време да ходя да си ги взимам, пак да кажа става на въпрос за WU.
 
От: Купувам адсенс акаунт на поне 2 години?

Извинявам се на mnnedialkov, че му пиша в темата, но все още не мога да направя.
И аз търся акаунт на над 2 години, ако някой има и го продава, нека ми пише на ЛС. Благодаря предварително
 

Горе